Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je znak da se reaguje, s druge strane, igramo bez Boga jako dugo, sad se i Zo povredio, kada dođu njih dvojica drugačije će sve to izgledati.
    Igranje Filipa u EL jeste problem, ali daleko od toga da je jedini, praktično svi igrači su nekonstantni sem Lorenza, na koga se ostatak ekipe previše počeo da oslanja.
    Problem nam je centarska linija, gde se ne izvršavaju primarni zadaci, zagađivanje u odbrani i u napadu, postavljanje blokova, odmotavanje u piku ili short roll, igra na postu koliko god da je retka u današnjoj košarci mora da postoji kao opcija.
    Dao bih DD veću ulogu, jer dobro prepoznaje situacije na terenu, jedan je od igrača sa najvećim BBIQ-om. Dobrić/Lazić, mrtva trka ni jedan ni drugi nisu konstantni, Laza se ofanzivno unapredio, Ognjen bi morao da se više koristi u tranziciji, on je igrač koji živi od takve košarke.
    Nisam siguran ni da Šakota prati košarkaške trendove dovoljno da sve implementira u ovaj tim koji ima potencijal, samo treba sve to posložiti.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • da nisi spomenuo Lorenzovu povredu ovo ti je ladno post iz polovine novembra. kakvo crno poslaganje...sad su već svi na jazavac nivou...pukla tikva.

      Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

      Comment


      • Obavezno čitati do kraja.

        https://sportnet.rtl.hr/sportnetklub...#poruka5926245
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Najgore u celoj prici sto nama sad sledi dva jako bitna meca u ABA koja se podudaraju sa dva puta u Rusiju koja nece biti ni malo naivna. Kuzmic ne lici na centra,nema snage da izdrzi ..Jovanovic bleji na klupi. Mislim dasmo ubrzali nepotrebno povratak Kuzmica. Dzenkins takodje ne pruza nista. Bez dva najbolja igracasmo slperiod i to Brown i Perperoglu.

          CSKA je fizicki veoma mocan tim i kakvo ceto samaranje da bude,pisace se o tome. Da ima i malo pameti i da se tankuje taj mec, da se odmore neki igraci i da se cuvaju za Primorsku,prosto tamo bez l BRAUNA NEMAMO STA DA TRAZIMO.

          Ima pravo Dekkard da mi trenutno od igraca u formi nemamo nikog, put u Rusiju x2 nam tek sledi+ Koper+ Moraca...mora seovde kalkulisati, ako nam budu sledila dva poraza na strani onda je veoma upitan i PO sto bi bilo bas bolesno.

          Ovo cekanja nekih igraca me podseca na njeganje Tompsona one sezone i uzdahe nakon svakog njegovog promasaja. Tada smo presekli u ovo vreme negde, nadam se da ce tako biti i ove godine.

          Nama trebaju Laki poeni D Braun to ne zna da izmislii tu je kraj price. Dosli smo dotle da meni cak i taj Kuridza izgleda kao spas ) Nestvarno da daimamo ovoliko poraza,ocigledno smo doveli igrace kojima je EL izlog i gde u ABA nemaju dovoljno motiva i tu se slazem sa Lazicem.

          Generalno mislim da i EL ne moze ovako da se igra, previse je ovo meceva iputovanja za kratko vreme,posebno za timove koji nemaju svoj charter. Drzavni si klub, ima drzvna kompanija i niko da kaze evo vam usrani charteri....za svaki mec su potrebni. Mozda i imaju nemam pojma.

          Covic je definitivno poludeo sa sinom, vreme mu je da ode, vidim neko zasicenje kod svih, pa da vidimo kako cemo funkcionisati bez Nebojshe, hoce postojati Zvezda posle njega.

          Koliko daleko ide njegovo ludilo,on je probao sve da zastiti sina sa gomilom kvalitetnih igraca oko sebe,ali jednostavno ne ide...Koliko god bih voleo damu vidim ledja,manje bi voleo da nas znojavi usere na kraju sezone, a sve ukazuje na to da ce tako biti. Ovo je suvise veliki uzorak da je ovo slucajnost,mozda se oporave povredjeni igrac,amozda se ponovo povrede...

          Problem jeste sto on po njegovim izjavama ne bi menjao ni trenera da on nije pobegao...treba uzetii taj detalj da je vecina trenera zadnje tri sezone pobeglo od njega.
          Last edited by LosmiSK; 16-12-19, 10:16.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Mozda bi ga i zastitio da igra na poziciji beka, krila, ali kako ces sakriti plejmejkera???

            Comment


            • Zanimljiv trenutak kada je Baron promašio dva bacanja, a Nebojša Čović se digao i sočno mu opsovao mamu.

              U zadnjoj četvrtini viče Šakoti: "Daj uvodi Filipa više!" Sljedeći napad, Filip ulazi.

              Hahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahah ahahahahahaahaha


              PA MI SMO CIRKUS MONTI PAJTONA...Pa, ako je ovo istina, Beron je lud ako ostane dva minuta u klubu jbte...Pa da li je taj covek normalan????? BERONE BUDI UZBUNJIVAC!!!!!
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Sve to je Nebojša i ranije radio, u Zvezdi Radonjiću na početku (kada da zove TO)...i jedino kada je Zvezda imala uspeha jeste tada kada ga je trener (Radonjić) otkačio ali je vrv imao leđa u braći i Milu, ovi inokosni jadnici mogu ili da slušaju ili da odu sami a ako neće biće provučeni kroz toplog zeca (medijskog naravno).
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Trener sa trunkom samopoštovanja bi odjebao Nebojšu samo tako, a ako bi ovaj i dalje pokušavao da mu se meša u posao, uvek je tu ostavka i zatim konferencija za štampu.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Zanimljiv trenutak kada je Baron promašio dva bacanja, a Nebojša Čović se digao i sočno mu opsovao mamu.

                    U zadnjoj četvrtini viče Šakoti: "Daj uvodi Filipa više!" Sljedeći napad, Filip ulazi.

                    Hahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahah ahahahahahaahaha


                    PA MI SMO CIRKUS MONTI PAJTONA...Pa, ako je ovo istina, Beron je lud ako ostane dva minuta u klubu jbte...Pa da li je taj covek normalan????? BERONE BUDI UZBUNJIVAC!!!!!
                    Posto niko od nas nije gledao utakmicu mi sada treba da poverujemo u ovu istinu, Posto nisam zeleo da pratim mec ni na kakav nacin,nego sam pratio sport mog detinjstva i klub mog detinjstva ( zao mi je ali tada nisam znao za Zvezdu, vec pratio Green Bay Packers) na SK HD u najvecem derbiju NFLa u istoriji GB i CHICAGO, ima ludaka koji su pratili SOFA SCORE< ili ABA sajt Play by Play.

                    I negde sam procitao da su ljudi koji su pratili play by play (kakvi mazohisti) ovo napisali,

                    Kako je mogao Beron da promasi dva slobodna bacanja ako je izveo samo jedno bacanje i to tehnicku, i pri tom FC bio u petorci sa njim.

                    Pre ce biti da je Beron promasio dva suta ( hrvat to napisao kao bacanja) jer je imao sut 1/7 za tri .

                    Da odgovorim nekome koji napisa da otkud ja u buntu,verovatno neko od tvojih sledbenika kojim si ti zatrovao mozak da sam bot i sendvicar.

                    Ja sam branio ono sto je bilo cinjenicno i verovatno ce ovo biti da branim NC , ja sam ovde napisao samo cinjenice sto sam negde procitao od nekog naseg navijaca, a ne da verujem nekom hrvatu sta je NC vikao, ako je vikao zabole me. Zbog zdravja se ne nerviram vise, ima svakako drugih prioriteta u zivotu nego da se macujem kako sa cuvarima vatre Covica tako i sa mrziteljima Covica.
                    I za jedne i druge sam nezainteresovan.

                    #bojkot

                    osim 2 januara, to ostaje sto ne znaci da cu doci na utakmicu ali after party ostaje

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Trener sa trunkom samopoštovanja bi odjebao Nebojšu samo tako, a ako bi ovaj i dalje pokušavao da mu se meša u posao, uvek je tu ostavka i zatim konferencija za štampu.
                      I naravno, utekao si u sigurnost Agrama kako bi sa sigurne udaljenosti nastavio da pljuješ takvog čoveka, altruistu i mecenu sporta. Srami se.
                      A kad dođe Jun biće opet Kalemagdan (Kale znači brdo), baklje i slavlje, tada će vas biti sramota.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • .....
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Mi nismo u rupi već u jami.

                          Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

                          Comment


                          • Ja bi sve to rascero govna nesposobna nema kalemegana ove godine a i nece ga skoro biti i plej of je u pitanju.
                            Ja sam bio zestoko protiv da se Sakota dovede nema covek blage o modernoj kosarci Aek je za njega vrh vrhova.

                            Comment


                            • Annotation 2019-12-16 051910.jpg

                              Evo nije me mrzelo da odem na play by play i uverim se svojim ocima, Beron promasio jedno bacanje a na parketu sa njim FC3.


                              Za drugo poluvreme da sada gubim vreme ne zelim, vidim u statistici da je Beron izveo samo jedno bacanje, tako da ako je bilo napusavanja bilo je ako je promasio dva suta a ne dva bacanja.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                [ATTACH=CONFIG]16907[/ATTACH]

                                Evo nije me mrzelo da odem na play by play i uverim se svojim ocima, Beron promasio jedno bacanje a na parketu sa njim FC3.


                                Za drugo poluvreme da sada gubim vreme ne zelim, vidim u statistici da je Beron izveo samo jedno bacanje, tako da ako je bilo napusavanja bilo je ako je promasio dva suta a ne dva bacanja.
                                Samo da ti malo pomognem pa se vraćam u samobanovinu... BB je ušao na 1,27 do kraja (šakota kaže da je bio povređen). Filip ušao umesto Čarlija na 7,49 I igrao do kraja sem jedne odbrane kada je ušao Čarli.
                                Toliko toga je loše da su ovi detalji manje više nebitni...



                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X