Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Pokušavam da sagledam širu sliku ali naravno, pitanje je da li ona postoji.
    Ne postoji, Dekkarde. Primorska, Buducnost(kod kuce), Krka.... Previse.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Možda ima još jedan ugao gledanja na stvari: prvak ABA od ove sezone nema zagarantovano mesto u EL. Moguće je da su se Jordi I Vučić dogovorili oko plaćene wc Zvezdi u naredne dve ili tri sezone, baš kao u slučaju Bajerna i Asvela.
      Kad se pogleda kako recimo Armani zabole za prvenstvo, tako nešto može da se očekuje u Litvaniji, Rusiji, Grčkoj, Španija već ima toliko EL klubova i uvek će neki od njih osvojiti titulu ali nije pod moranje.
      U takvoj konstelaciji stvari ABA se svodi na nivo Kupa, praktično obezvređeno takmičenje, pogotovo ako si ga osvajao x puta.
      Sve ovo treba uzeti sa rezervom, ali je vredno razmišljanja.
      Nije uporedivo sa njima po mnogo cemu. Navijaci pod jedan traze trofeje, pa tek onda rezultat u Evropi.

      Comment


      • Koji trofej ima Armani iz prošle sezone? A među najgledanijim su i u EL i u Seriji A.
        Naravno da se slažem da su trofeji bitni, pogotovo ako znače nešto, ako nešto donose.
        Trofej ABA lige može vrlo lako da se desi da ne donosi ništa, osim prestiža.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Moze se lako desiti i da partizani dobiju tu pozivnicu npr..Davodja u duhu podeli sferu interesovanja Kad se vec svasta pise, da dam i ja jednu teoriju zavere..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Moguće je naravno da i Partizan uzme to mesto, kao i Cedevita Olimpija i Budućnost.
            To bi objasnilo ležernije partije sva 4 vodeća tima.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Odvratno prvatizovanje kluba od strane Nebojše Čovića i guranje sina (koji nema kvalitet za ovu igru) u tim je došla na naplatu. na to treba dodati i poltrona Tomića koji uparuje dva debila Juniora i Odža i krajnji rezultat je viđen. Sramno vođenje tima, utakmice...Baš me interesuje da li je večeras bio prepotentan i bezobrazan na KZŠ...
              Smeši nam se "Budućnost" ali ne toliko zbog stranaca koliko zbog nepotizma i nerazumnog guranja Odža. Da li postoji i jedan forumaš koji može da opravda ovakvu igru i vođenje tima, igru Juniora i Odža?
              Interesuje me viđenje Šarca (viđenje stanja u klubu, timu, međuljudske odnose, Tomića...)
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Koji trofej ima Armani iz prošle sezone? A među najgledanijim su i u EL i u Seriji A.
                Naravno da se slažem da su trofeji bitni, pogotovo ako znače nešto, ako nešto donose.
                Trofej ABA lige može vrlo lako da se desi da ne donosi ništa, osim prestiža.
                Cak i da se kupuje mesto u EL, trofeji se zbrajaju i cine istoriju kluba, a trofej ABA>domaca liga>kup. Igraci i trener ce se ako ne zbog kluba, onda zbog sebe, CV-a i sledeceg angazmana truditi da odigraju sto bolje i ostvare sto bolji rezultat u svim takmicenjima.

                Comment


                • Najveću cenu će imati igrači koji igraju u EL klubovima. A EL će postati potpuno zatvoreno takmičenje.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Odvratno prvatizovanje kluba od strane Nebojše Čovića i guranje sina (koji nema kvalitet za ovu igru) u tim je došla na naplatu. na to treba dodati i poltrona Tomića koji uparuje dva debila Juniora i Odža i krajnji rezultat je viđen. Sramno vođenje tima, utakmice...Baš me interesuje da li je večeras bio prepotentan i bezobrazan na KZŠ...
                    Smeši nam se "Budućnost" ali ne toliko zbog stranaca koliko zbog nepotizma i nerazumnog guranja Odža. Da li postoji i jedan forumaš koji može da opravda ovakvu igru i vođenje tima, igru Juniora i Odža?
                    Interesuje me viđenje Šarca (viđenje stanja u klubu, timu, međuljudske odnose, Tomića...)
                    Nije.


                    Ojo zbog problema sa driblingom mora da primi loptu sto blize kosu, problem je sto se ne kreiraju takve situacije. Blok uz ceonu liniju koji se pravi za Perpera, moze uspesno da se koristi za Oja, koji bi onda dosao u situaciju za laku egekuciju. Cak ga ni ne koristimo da ledjnim blokovima stvori livadu za prodor igraca. Protivnici su shvatili da se ne snalazi na udvajanja i da baca panicne pasove, koji cesto rezultuju izgubljenim loptama.

                    Comment


                    • Originally posted by Дијаз View Post
                      Nije.[emoji3]


                      Ojo zbog problema sa driblingom mora da primi loptu sto blize kosu, problem je sto se ne kreiraju takve situacije. Blok uz ceonu liniju koji se pravi za Perpera, moze uspesno da se koristi za Oja, koji bi onda dosao u situaciju za laku egekuciju. Cak ga ni ne koristimo da ledjnim blokovima stvori livadu za prodor igraca. Protivnici su shvatili da se ne snalazi na udvajanja i da baca panicne pasove, koji cesto rezultuju izgubljenim loptama.
                      Šta je rekao debeli, pa se uhvatio za usta kad je provalio da ga snimaju? Zna neko slovenački, Uroše, Brajkula?
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • mislim da će Derik da leti,Tomic ostaje u to budite sigurni a mislim da nam se smesi jos jedno pojačanje

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Šta je rekao debeli, pa se uhvatio za usta kad je provalio da ga snimaju? Zna neko slovenački, Uroše, Brajkula?
                          Govorim ja. Na koliko je to što treba da se čuje?
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by darko pancev View Post
                            mislim da će Derik da leti,Tomic ostaje u to budite sigurni a mislim da nam se smesi jos jedno pojačanje
                            mislim da nam se kezi Kelvin Creswell scenario...
                            ali već smo oguglali sad, kad nam se sliva niz butine.
                            Last edited by Wingwalker; 20-10-19, 21:19.

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Govorim ja. Na koliko je to što treba da se čuje?
                              Od nekog 24-og sekunda do 40-og.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • nema razloga za paniku,za brigu da ali polako tek je početak. . . kraj je ipak mnogo bitniji . . .samo ispravljati u hodu greske koje pravimo

                                Comment

                                Working...
                                X