Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I jos jedna stvar koju ponavljam. Niko se u evropskoj kosarci nije usrecio sa timom u kome su pola igraca crnci. To je naprosto tako.

    Comment


    • Tomić:

      - Prvo bih hteo da čestitam Krki na odličnoj utakmici i pobedi, a drugo, mi smo odigrali dosta loše u drugom poluvremenu. Imamo dosta problema, moraće da se donesu odluke, videćemo šta ćemo da radimo - istakao je trener crveno-belih.

      Comment


      • Nema veze sa strancima, ovde je vrlo jako zabagovao Tomić. Ko je birao igrače? Valjda Tomić, znači: Sam pao, sam ubio...da se ne ljubimo, još ako na KZŠ bude onako bezobrazan ne mora ni da se vraaća u BG. Od raspale Krke izgubimo, terajte se bre svi ukrasni od Nebojše preko sina mu i Tomića.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Pa posto je Filipa stavio kao startera i prvog pleja, mozda da proba da mu da i kapitensku traku. To je ta odluka i eto radosti za tata Nesu.

          Comment


          • Jos Lorenzo odrzao defanzivnu kliniku i bio najbolji na terenu. Jbs mi sve ako mi je jasan Mozda hoce covek u Olympijakos...razumem ga..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Nek’ ide on u tri lepe dok jos ima vremena za ispravku.

              Comment


              • A hteo je Nebojša dovođenjem Đenke, Derika Brauna, Gista da stavi u drugi plan ostanak Filipa i smiri bes navijača.

                Al trt, eve ti ga na.

                Comment


                • Sve je ovo normalno.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Možda ima još jedan ugao gledanja na stvari: prvak ABA od ove sezone nema zagarantovano mesto u EL. Moguće je da su se Jordi I Vučić dogovorili oko plaćene wc Zvezdi u naredne dve ili tri sezone, baš kao u slučaju Bajerna i Asvela.
                    Kad se pogleda kako recimo Armani zabole za prvenstvo, tako nešto može da se očekuje u Litvaniji, Rusiji, Grčkoj, Španija već ima toliko EL klubova i uvek će neki od njih osvojiti titulu ali nije pod moranje.
                    U takvoj konstelaciji stvari ABA se svodi na nivo Kupa, praktično obezvređeno takmičenje, pogotovo ako si ga osvajao x puta.
                    Sve ovo treba uzeti sa rezervom, ali je vredno razmišljanja.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Vidim covke opet 20min, lepo lepo

                      Comment


                      • Što je trener nekada govorio: "Biće teško, biće poraza, al' opet će biti Kalemegdan u junu!"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Možda ima još jedan ugao gledanja na stvari: prvak ABA od ove sezone nema zagarantovano mesto u EL. Moguće je da su se Jordi I Vučić dogovorili oko plaćene wc Zvezdi u naredne dve ili tri sezone, baš kao u slučaju Bajerna i Asvela.
                          Kad se pogleda kako recimo Armani zabole za prvenstvo, tako nešto može da se očekuje u Litvaniji, Rusiji, Grčkoj, Španija već ima toliko EL klubova i uvek će neki od njih osvojiti titulu ali nije pod moranje.
                          U takvoj konstelaciji stvari ABA se svodi na nivo Kupa, praktično obezvređeno takmičenje, pogotovo ako si ga osvajao x puta.
                          Sve ovo treba uzeti sa rezervom, ali je vredno razmišljanja.
                          šta je poenta...? da se fokusiramo na EL dok nas krkaju u Štukelju...?
                          preozbiljan je ovo raspad struke, igre i hemije za jedan tako ozbiljan plan.

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Sve je ovo normalno.
                            Ljubi te brat, napravi jedan omnibus..ako imas vremena..pa da serujemo kako dolikuje..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Wingwalker View Post
                              šta je poenta...? da se fokusiramo na EL dok nas krkaju u Štukelju...?
                              preozbiljan je ovo raspad struke, igre i hemije za jedan tako ozbiljan plan.
                              Pokušavam da sagledam širu sliku ali naravno, pitanje je da li ona postoji.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Storm View Post
                                Pa posto je Filipa stavio kao startera i prvog pleja, mozda da proba da mu da i kapitensku traku. To je ta odluka i eto radosti za tata Nesu.
                                Ali da uslov bude najveći negativni indeks na terenu. Ako ne bude najgori, ista mu se oduzima.

                                Originally posted by Czbg9 View Post
                                Vidim covke opet 20min, lepo lepo
                                Usao na 63:65. Izasao na 79-75. -18 sa njim u igri.

                                Originally posted by LosmiSK View Post
                                Ljubi te brat, napravi jedan omnibus..ako imas vremena..pa da serujemo kako dolikuje..
                                Ako se nateram. Osećam se ko da mamuzam mrtvog konja. Davao mu šećera ili korbača isto mu se hvata. Neće se pomeriti.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X