Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne mogu da verujem da on igračima ne želi pričati na TO šta da rade nego ih ljut vraća nazad na teren.

    Alo čoveče, pa šta je sledeće, napustićeš halu kad tvom timu ne ide.

    Pa ko ti je kriv što te jedna Krka jebucka.

    Comment


    • Dunestraj klasicni i kad se to desi, odredjeni strucnjaci napuste forum Tako to ide, ako ima Boga da ne gledamo vise dogodovstine Lepog Mice i Hobita..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Čovek je birao igrače.
        Odradio pripreme.
        Ovo ti je rezultat tvog rada gluperdo.
        Trener početnik u 46 godini.
        Idi bre u kurac.

        Comment


        • Ovaj tim nema 1-2 problema. Ovde je mnogo toga promaseno. Nasa dva pleja nisu ni za Konstantin. Trener je smesan kao bioskop, a ostatak nema kvalitet da to nadomesti. Mucno ce biti do zla Boga. Nesto slicno kao Buducnost prosle sezone.

          Comment


          • Sramota, ovakvi protivnici moraju da se dobiju sa bilo kojom ekipom. Izgleda da je i Tomić ispizdeo, ne znam kako drugačije da protumačim da traži TO i onda kaže igračima igrajte kako želite. Šta god da je mora da se reši što pre.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ne znam zašto je zakuco za klupu Jovanovića i ako je bio daleko najbolji akter.

              Iznenađenje je i u završna dva minuta ostavljanje Perpera na klupu. I ako je iskusni Grk pre toga sa lakoćom rešio dva napada u nizu.

              Comment


              • Nastup na TO je Dudina fora. Kao dao im je instrukcije na proslom koje nisu ispostovali.

                Comment


                • kad je bio taj tajmaut, mora da sam otisao da soram?

                  Comment


                  • Ovo smo pod Radonjicem gazili 20 razlike. Imali smo 20ak poena u plusu po mecu u sezoni u ABA. Nista vise kvaliteta nije bilo u tim timovima, ali se znalo sta ko radi. Ovo je divljastina nevidjena cak ni za vreme Alimpijevica.

                    Comment


                    • Originally posted by Storm View Post
                      Ovo smo pod Radonjicem gazili 20 razlike. Imali smo 20ak poena u plusu po mecu u sezoni u ABA. Nista vise kvalitet nije bilo u tim timovima, ali se znalo sta ko radi. Ovo je divljastina nevidjena cak ni za vreme Alimpijevica.
                      I to bez stranaca...kukala nam majka..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        kad je bio taj tajmaut, mora da sam otisao da soram?
                        Pretposlednji, kratko je prikazana nasa klupa, ubrzo su se prebacili na Krkin TO.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          ne znam kako drugačije da protumačim da traži TO i onda kaže igračima igrajte kako želite.
                          Užas. Meni se čini da je ispizdeo na Lazića.

                          Samo sam čuo - A tako znači Laziću...

                          Comment


                          • Gazili smo ih 30 razlike prošle sezone usred Novog Mesta a Tomić je takođe bio trener.
                            Ovo mi liči na neki problem sa igračima ili više njih, i to verovatno sa nekim od ovih koji su novodošli, s obzirom da sa onim koji su ovde od prošle sezone nije bilo nikakvih problema.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Pozdrav za botove Filipa Čovića.


                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Gazili smo ih 30 razlike prošle sezone usred Novog Mesta a Tomić je takođe bio trener.
                                Ovo mi liči na neki problem sa igračima ili više njih, i to verovatno sa nekim od ovih koji su novodošli, s obzirom da sa onim koji su ovde od prošle sezone nije bilo nikakvih problema.
                                I Dzikic je uzeo titulu pa se raspao sa EL timom. Prosto Tomic nema kvalitet i znanje za skupu igracku. N’ume.

                                Comment

                                Working...
                                X