Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvo Duda je nerealna pomisao ali bio je i Gist. Duda u smislu mentora nekom mlađem, nije svejedno kad Duda stoji ispred tebe.
    No, kako se to neće desiti, ostaje nam da sačekamo odluku uprave. Siguran sam da su ponuđena neka dobra slobodna imena, jedino sto me brine je njegova misao da se šansa da nekom mlađem domaćem treneru.

    Comment


    • Ocigledno zeli da bude najveci autoritet u klubu po svaku cenu.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Ocigledno zeli da bude najveci autoritet u klubu po svaku cenu.
        Kari je bio u kkcz sa N. Č... Samo kažem [emoji41]



        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Rocesti u Oly sa Milutinovim. Al ce da prsti na sve strane, mnogo lijep igrača gledanje.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Ček, Duda da bude trener ili u stručnom štabu samo kao logistika nekom tom mladom treneru da od njega pravimo "guju šarku" ?
            Savetnik kao što je Nikolić (ne Muta) bio u KKP dugi niz godina.
            To bih ja voleo a i to je neka moja vizija kako bi pravili trenera za budućnost srpske košarke, jer i sam N.Č. je rekao da su srpski treneri u nestajanju.
            Last edited by nebitan; 23-10-19, 11:20. Reason: moa=moja
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Ljudi ne menja nista novi trener ko god da je ako se ne ostrane neki igraci. Mi ne znamo zasto je Tolic otisao i gde je puklo tacno, Filip ne moze da bude drugi omplej,Braun ili da pokaze nesto ili nek ide, Odzo u Fmp. Gledajte koliko je Partizan dominantan, ukomponovan, tuku i kuci i u gostima, imaju 13 raspolozivih igraca a kod nas se samo nesto prica a samo Gist isporucuje. Beronu se porodila zena nek je sa srecom ali sad da krene da igra kosarku.
              to koliko je partizan dominantan videces u derbiju koji dobijamo lagano,ali da treba bolje stranci da igraju to stoji

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Savetnik kao što je Nikolić (ne Muta) bio u KKP dugi niz godina.
                To bih ja voleo a i to je neka moa vizija kako bi pravili trenera za budućnost srpske košarke, jer i sam N.Č. je rekao da su srpski treneri u nestajanju.
                to je tačno,mladjih kvalitetnih trenera nema!

                Comment


                • Originally posted by darko pancev View Post
                  to koliko je partizan dominantan videces u derbiju koji dobijamo lagano,ali da treba bolje stranci da igraju to stoji
                  Smehotresne konstatacije. Partizan je trenutno bolji za minimalno desetak poena.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Nisam sasvim siguran u to. KKCZ ima potencijal da odigra odlicne utakmice. Kako odbrambeno tako i napadacki. Uostalom Fener nije bio tako daleko
                    E da li cemo odigrati na maksimumu ili ne...to ne moze niko da tvrdi unapred. Svakako ce biti neizvestan derbi. Ko god bude dobio nece biti lagano sigurno.

                    Comment


                    • Mi smo se za ovo vreme početka sezone i pripremni period zabavili zvučnim pojačanjima, ciglama u zidu (marketinški jako dobar potez) ali se struka baš i nije proslavila uigravanjem tima, akcija, različitih postava...delujemo pogubljeno, nema požrtvovanosti. Ka da malo iskoče iz letargije (Dobrić, Gist) dobijamo i igru i u odbrani i u napadu ali se to vrlo brzo vraća u prvobitno stanje. Na iznenađenje (pozitivno) svih nas, protiv Fenera smo odigrali odličnu odbranu (netpičnu za Zvezdu od odlaska Radonjića) i sveli jednog od favorita na nikad manje postignutih koševa i onda sledeća utakmica kao da su izašli neki drugi igrači, neka druga struka...bolno je to gledati.
                      Bolno je bilo gledati i rotacije koje je vršio Tomić iz samo njemu znanih razloga je menjao igrače koji su imali "vruću ruku" insistirao na igri Odža i Juniora, dražo Lazića...
                      Ako želimo da budemo konkurentni u ABA ligi ne smemo da imamo takav stav "dovoljno je da izađem na parket ____________"
                      Bojim se povampirenja Alimpijevića jer ga je N.Č. nahvalio na zadnjoj KZŠ a stvarno ja ne bih mogao da izdržim takvog polutrenera na klupi Zvezde. Pa on posle nas nije sastavio tri meseca rada na klupi Ruskog (čini mi se) tima i dobio je nogobulj. Lik koji je nabubao akcije i koji autstično pokušava to da sprovede bez obzira na to kakav mu je profil igračkog kadra - i ja treba takvog dunstera da gledam opet? Ne mogu.
                      Zaista mslim da je Zvezdi potrebna svež krv (možda je to Jovanović iz FMPa) i zaista sam za to da ima mentora ili kakav stručni savet (ali pravi a ne neki Čovićev klimoglavi stručni savet), to bi bio zalog za budućnost Zvezde ali i srpske košarke. Međutim, džaba je ono šta ja mislim kada oni koji treba da misle o strategiji razvoja košarke i Zvezde ne misle, ili misle drugačije.
                      Možda, kažem možda nije loše imati u vidu Stratosa jer blizu je toga da okači patike a ima strahovitog znanja. Možda bi on bio Zvezdin zalog za budućnost (ali onda nije zalog srpske košarke...)
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Pa ima Zvezda visok plafon. Dovedeni su kompatibilni igraci(naravno osim drugog pleja). Mogucnosti za kombinovanje su prakticno neogranicene.
                        Na stranu Tomic i sve ovo sto se desilo(nadam se da nisu bile sabotaze od sad bivseg trenera) a sacekacu neko vreme da se iskristalise sta se desilo(ako uopste budemo saznali) ali mi imamo i nekih subjektivnih poteskoca:
                        Sve ovo sto se desilo sa Kuzmicem(a i dalje se desava - cujem da ima neku infekciju oka), Derik je najzvucnije ime ali naravno posle 2 godine neigranja kosarke nece odmah krenuti da igra(uz to i taj skorasnji problem sa vodom u kolenu), Filip nam je backup plej(nema potreba da se bilo sta vise pise - statistika govori dovoljno), Bili sa prinovom(cestitke)...
                        Igracemo mi daleko bolje od ovoga sto sad gledamo.

                        Ima Alimpijevic potencijala, nije ga Zeljko iz kurtoazije hvalio ali ti drustvene relacije, taj odnos sa igracima...to mu nikako ne ide. Ne bih ga voleo opet na klupi, bar dok se negde drugo ne dokaze da je prebrodio te bubice.
                        Sta je sa Jovovicem? On je prakticno Radonja II

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan9 View Post
                          Pa ima Zvezda visok plafon. Dovedeni su kompatibilni igraci(naravno osim drugog pleja). Mogucnosti za kombinovanje su prakticno neogranicene.
                          Na stranu Tomic i sve ovo sto se desilo(nadam se da nisu bile sabotaze od sad bivseg trenera) a sacekacu neko vreme da se iskristalise sta se desilo(ako uopste budemo saznali) ali mi imamo i nekih subjektivnih poteskoca:
                          Sve ovo sto se desilo sa Kuzmicem(a i dalje se desava - cujem da ima neku infekciju oka), Derik je najzvucnije ime ali naravno posle 2 godine neigranja kosarke nece odmah krenuti da igra(uz to i taj skorasnji problem sa vodom u kolenu), Filip nam je backup plej(nema potreba da se bilo sta vise pise - statistika govori dovoljno), Bili sa prinovom(cestitke)...
                          Igracemo mi daleko bolje od ovoga sto sad gledamo.

                          Ima Alimpijevic potencijala, nije ga Zeljko iz kurtoazije hvalio ali ti drustvene relacije, taj odnos sa igracima...to mu nikako ne ide. Ne bih ga voleo opet na klupi, bar dok se negde drugo ne dokaze da je prebrodio te bubice.
                          Sta je sa Jovovicem? On je prakticno Radonja II
                          Jovović je pomoćni kod Radonje

                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Pa zar nije ono da se suprotnosti privlace...

                            Comment


                            • Ja bih uzeo Lukica iz Niznjeg.

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Smehotresne konstatacije. Partizan je trenutno bolji za minimalno desetak poena.
                                sad je lako pametovati ...sacekajmo derbu pa cemo pricati

                                Comment

                                Working...
                                X