Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
    Neće niko od integriteta da mu Čović bude šef.
    Neće to ni Sašo.

    Zato smo od odlaska Radonjića imali isključivo trenere početnike.
    Stariji će mu biti. Za mlađeg, videćemo.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ne čini mi se kao loša solucija.
      Razvalio nas prošle sezone sa Monakom u Pioniru .Ne znam gde je sada ?

      Na drugom forumu pominju Pitina

      Da je drugačija situacija , Jurica bez razmišljanja

      Comment


      • Nisam za Pitina. Suviše mator i neprilagođen.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Jurica ima majstorske tajm aute, za razliku od onog našeg mutanta.
          Međutim, EL i ova kompozicija igrača bi bila prevelik zalogaj za Juricu i slične.

          Comment


          • Da nije Baskonija uzela Perasa, on bi mi bio prvi pik.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
              Jurica ima majstorske tajm aute, za razliku od onog našeg mutanta.
              Međutim, EL i ova kompozicija igrača bi bila prevelik zalogaj za Juricu i slične.
              Meni je to manji problem nego kako ubediti "najvernije" i ne samo njih da je Golemac zapravo Slovenac

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Razvalio nas prošle sezone sa Monakom u Pioniru .Ne znam gde je sada ?

                Na drugom forumu pominju Pitina

                Da je drugačija situacija , Jurica bez razmišljanja
                Što da je druga situacija? Da li mu je tata bio snajperista ili čuvar u Lori?
                Pa još gore...da li mu je tata streljao graničare i carinike?
                Last edited by nebitan; 22-10-19, 20:02.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Steta za Tomica. Nije dobro sto je otisao, i nikako ne bih nipodistavao njegov proslogodisnji uspeh. Kad se setimo prvih sezona pod Radonjom i Alimpijevu sezonu ono od prosle godine je bio zaista visok nivo i zato mi nije jasno sto je toliko osporavan i nazivan pocetnikom i neznalicom na raznim mestima. Ne vidim ko bi kvalitetan mogao da ga zamenim. Da li njegov odlazak moze da se odrazi na igrace koje je on selektirao prosle godine , pre svih na Perpera?

                  Comment


                  • Sve sto vaja je zauzeto. . . ne čeka nas u skorije vreme nista lepo. . .

                    Comment


                    • Danas su se usijali telefoni od menadzera koji nude svoje klijente. Nadam se da su neka dobra imena u ponudi, ne bih volio da se iskljucuje strani trener iako sam vise za opciju "domaci" mada ako je onaj iz FMP ozbiljan kandidat onda imamo obecan WC ne vidim drugi razlog da se zajebavamo sa sezonom.
                      Obradovic bi bio moja nerealna zelja ili mozda bi moglo Duda+Jovanovic pa ko zna... U svakom slucaju ja ocekujem borbu protiv galaktikosa iz Barse pa kud puklo, Pionir je ljudi cudo.

                      Comment


                      • Duda bi bio sjajno resenje ..da ga vratimo iz penzije ...ako moze Pesic moze i on!

                        Comment


                        • Ako bi hteo i ako bi našao vremena, Duda bi bio idealan A Nikolić iz vremena savetovanja klupe Partizana a naravno ako je Jovanović kapacitet. Ako nije, Duda neće pristati ni za milion dolara.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Ček, Duda da bude trener ili u stručnom štabu samo kao logistika nekom tom mladom treneru da od njega pravimo "guju šarku" ?

                            Comment


                            • Ljudi ne menja nista novi trener ko god da je ako se ne ostrane neki igraci. Mi ne znamo zasto je Tolic otisao i gde je puklo tacno, Filip ne moze da bude drugi omplej,Braun ili da pokaze nesto ili nek ide, Odzo u Fmp. Gledajte koliko je Partizan dominantan, ukomponovan, tuku i kuci i u gostima, imaju 13 raspolozivih igraca a kod nas se samo nesto prica a samo Gist isporucuje. Beronu se porodila zena nek je sa srecom ali sad da krene da igra kosarku.

                              Comment


                              • Duda i Covic? Covic - Duda - mladi trener? Nekako ga ne zamisljam da se vraca iz penzije da bi se ganjao sa Covicima.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X