Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Armaniju bi on trebao ko leproznom solarijum. Imaju tri centra, sva trojica sa različitom setom kvaliteta i međusobno se nadopunjuju.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Nema bolju karijeru zato sto ne igra odbranu. Jedan od najgorih def centara u EL. Obruc brani kao i Filip, skoro pa taj rang. Mene ovaj mec nije odusevio, pokazali smo vise zelje nego znanja. Valensija nas je oducila veci deo meca. Greska tj oni su vijali rez i dobru petorku je morao da oladi na kraju, mi nismo morali nasu...Uveo je ovog pleja njihovog i on zasrao, bio je u off modu ali su nas imali u nokdaunu..Bukvalno smo ih dobili na srce...

      Mora ovde neki kreativni plej, napadi su nam poprilicno losi. Berona udvajaju, pomazu na njemu i bez njega smo potentni u napadu..Davidovac je bez uloge a Perper koji ima poene je u autu...

      Lazic je cak uzimao brdo suteva kako su nas satrali...taj im se rizik isplatio ali ne skroz..Gist nema pika, a pa covek uzima loptu i igra 1na1 iz nemoci..

      Mislim daje trener imao dobre zamisli u nekom delu ali njegova neka ruka se nije videla nesto posebno. U trecoj je nasao def petorku i to je drzao, osetio je neke stvari u igri i tu se vidi iskustvo, ali generalno po meni smo bili losidanas 30minuta..

      Lorenzo je bio dobar, i resio je mec u cetvrtoj, ali to je bila imporvizacija sa dve trojke i nekim stvarima..mi iz 5 na 5 nismo nista postigli u 4/4..

      Da su Vives i Dubljevic mogli 10m full odigrati bio bi kraj, srecom nisu a debeli Kolom nije mogao da parira Lorenzu i Djenki..

      Trazio se i njihov trener dugo, ali imao je dobar game plan protiv nas, ali su ga def unistili Dubi, San Ementerio i debeli Kolom ) ova zadnja dva nisu napadacki nista uradili pa su bile stetocine..kao kod nas Gist npr..koji je u odbrani radio nesto bar...

      Moraju ovde promene i pod hitno. DBraun out i neki bek uz Filipa...i dovesti pleja koji zna da asistira da uprosti igru i da razigra centre...to ova dva bas i ne znaju...

      Sakota je imao dobre momente, i njemu su ovo prvi mecevi, pobeda je jako bitna, ali stvari se moraju menjati...inace ce nas unakaziti u sledecim danima...kolima..nekako mi se cini da su nas provalili i imali su dobar game plan protiv nas...pod hitno PG razigravac...
      Last edited by LosmiSK; 28-11-19, 23:53.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Pa imao je za tih 8 minuta dve ukradene lopte, nije loše bilo, čak sve trojke je Dubljević ubacio preko ove dvojice.

        I nije mi jasno kako Dubljević nije imao iole bolju karijeru, godinama dominira u dresu Valensije i niko da ga pokupi, eto Armaniju bi legao kao budali šamar kao primer.
        Bio intervju pred utakmicu gde on kaže da se "našao" sa Valensijom. Priča o uslovima u Valensiji za igrače je bila pre par godina po forumima i on jednostavno ne želi iz Valensije ako ga oni hoće - a hoće.
        Last edited by nebitan; 29-11-19, 07:40.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Pirova pobjeda, lijep je osjećaj, super utakmica, čitavu 3/4 sam uzdisao od ljepote.
          Pirova? Pa zakucao je Lorenca na klupu, igra nam odmah pala, odbrana, napad, sve stalo. Ima i do ostalih igrača sa klupe ali majku mu, ne može Lorenco da presjedi četvrtinu.
          Da Covic nije otišao u svlačionicu, igrao bi 20min. I ovaj rezultat ne bi bio povoljnan po nas, ne kažem to od oka niti sam vidovit, analitika je majka za ove stvari.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Auu kakav mutipli orgazam!!!
            Vucela&Vazura like this

            Comment


            • Simana mora vise da igra,još jedan kvalitetan plej nam treba da bi osvojili nesto ove god!

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Pirova pobjeda, lijep je osjećaj, super utakmica, čitavu 3/4 sam uzdisao od ljepote.
                Pirova? Pa zakucao je Lorenca na klupu, igra nam odmah pala, odbrana, napad, sve stalo. Ima i do ostalih igrača sa klupe ali majku mu, ne može Lorenco da presjedi četvrtinu.
                Da Covic nije otišao u svlačionicu, igrao bi 20min. I ovaj rezultat ne bi bio povoljnan po nas, ne kažem to od oka niti sam vidovit, analitika je majka za ove stvari.
                Mislis ovako nesto? Sa Filipom u igri Valensija sutira 53,7% bolje jer je neko stalno sam? Uvek naprave visak ili na trojci ili pod kosem.
                FC3.jpg
                vs
                LB.jpg

                Comment


                • Nije ovo pirova pobeda ! ovo je jako bitno za samopouzdanje ,vraca se Djenka polako a to nam je jako bitno ..o plasmanu u top 8 EL nemojte ni sanajati ali bar da se ne brukamo to je najbitnije i da se zaradi sto je moguce vise ...dobro je da u EL Filip igra sve manje ali mi nije jasno za sta nama sluze nesrecnik Jovanovic i Nenadic ...bolje da su ih dali na pozajmice da igraju bar negde i da ne moramo mi da ih placamo za sedenje u trenerci svaki mec ...Derika treba oterati ako je iakako moguce jer ce i ako se vrati tako kljakav uzimati minute Simani i Fajeu ....

                  Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post

                      I nije mi jasno kako Dubljević nije imao iole bolju karijeru, godinama dominira u dresu Valensije i niko da ga pokupi, eto Armaniju bi legao kao budali šamar kao primer.
                      Nije on želeo inače bi davno završio u nekom boljem klubu.

                      Za trofeje mu i nije mnogo stalo, uživa u Valensiji, nema pritisak, lepa para, lep grad, lep život...ne treba mu ništa više.

                      Može on igrati i kvalitetnu odbranu kad se potrudi.

                      Inače, posle još jedne pobede ripnula je cifra koju smo do sada zaradili u Evroligi.

                      Trenutno je na 160 'iljade evrića.

                      Comment




                      • Mnogo lepo izgledaju njegovi prodori. Elegantno to radi.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Armaniju bi on trebao ko leproznom solarijum. Imaju tri centra, sva trojica sa različitom setom kvaliteta i međusobno se nadopunjuju.
                          I sva tri propuste bar 1/3 dela sezone usled nekih povreda. Dubljević se baš uklapa u njihovu NBA filozofiju košarka, prangija sa svih pozicija u napadu, na to sam mislio.

                          Ali ako je do njegove kurcobolje ok, meni je to pošteno.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            I sva tri propuste bar 1/3 dela sezone usled nekih povreda. Dubljević se baš uklapa u njihovu NBA filozofiju košarka, prangija sa svih pozicija u napadu, na to sam mislio.

                            Ali ako je do njegove kurcobolje ok, meni je to pošteno.
                            Nije to kurcobolja nego pametan izbor nekoga koje nije prioritet trcanje za parama ,ima ih sasvim dovoljno i uziva maksimalno ...pametan covek

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan9 View Post
                              Mislis ovako nesto? Sa Filipom u igri Valensija sutira 53,7% bolje jer je neko stalno sam? Uvek naprave visak ili na trojci ili pod kosem.
                              [ATTACH=CONFIG]16890[/ATTACH]
                              vs
                              [ATTACH=CONFIG]16891[/ATTACH]
                              Sam da znaš da te pratimo.
                              Spoiler
                              A? jesi li se štrecnuo?
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X