Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je već verovatnije.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Ne 300k sezona, već 150k za dve sezone.
      Evo Laki resio nedoumicu.. Znam da se baratalo cifrom od 300k, samo sto sam ja pomislio da je to godisnja plata.
      Posle onolikog spinovanja da nam je on doneo EL nije mi zazvucalo kao nemoguce.
      Nama je najbolje da mu damo te pare da ne dolazi na treninge. Nije dobro ni da se vrati u FMP jer ona deca stvarno odlicno igraju bez njega

      Comment


      • Kad ono nije 300k za sezonu nego 4x manja suma, a i ta je nepotvrđena.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Pardon, ispustio sam u kucanju reč "po".

          Dakle, 150k za sezonu, 300 za dve sezone.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • U medijima je bilo da je potpisao 2+1 ugovor. Sve ostalo je čisto nagađanje.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Da postavim pitanje za upućenije,zar nije trebalo,s obzirom da je partizan izašao iz bonusa kod faula Jankovića,da bude bar 2 bacanja?

              Comment


              • Trebalo je da budu dva bacanja, pre svega zato što je faul napravljen pri šutu, i lopta sa strane, uz jedno bacanje Partizana.
                Sudije su žestoko oštetile Zvezdu u toj situaciji, osim pomenutog nejasno suđenje tehničke Zagorcu(!) i još nejasnije suđenje nesportske Davidovcu(!!). Tako da tehnička i nesportska ne mogu da se "potiru" što su oni ponudili kao rešenje.
                Poprilično su improvizovali, i to na štetu Zvezde.
                Last edited by dekkard; 18-11-19, 21:42.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Trebalo je da budu dva bacanja, pre svega zato što je faul napravljen pri šutu, i lopta sa strane, uz jedno bacanje Partizana.
                  Sudije su žestoko oštetile Zvezdu u toj situaciji, osim pomenutog nejasno suđenje tehničke Zagorcu(!) i još nejasnije suđenje nesportske Davidovcu(!!). Tako da tehnička i nesportska ne mogu da se "potiru" što su oni ponudili kao rešenje.
                  Poprilično su improvizovali, i to na štetu Zvezde.
                  Nisi u pravu, faul je načinjen nad njim a nisu izašli iz bonusa, tek kasnije događaji su doveli do tehničke i nesportske i za to imaš na drugom forumu košarkaške sudije koje će ti lepo objasniti.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Nisi u pravu, faul je načinjen nad njim a nisu izašli iz bonusa, tek kasnije događaji su doveli do tehničke i nesportske i za to imaš na drugom forumu košarkaške sudije koje će ti lepo objasniti.
                    Nije bitan bonus, kad je faul na šutu izvode se bacanja, valjda toliko znaš. Nema šta ko da mi objašnjava, pitaj drakona i videćeš da će se saglasiti sa mnom.
                    Koji drugi forum, onaj koji mrziš da ne voliš ni ime da mu se spomene? Šta je to, guilty pleasure?
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ganac,zašta će ti sudije da vidiš da su u četvrtom minutu 4/4izašli iz bonusa?
                      I da dodam, posle toga sledi bukvalno pljačka.Naravno namerna Davidovica je u najmanju ruku bezobrazno izmišljena.
                      Tri sekunde Odža, poništen koš, nepriznavanje koša Braunu,faul Gista u napadu plus tehnička,izmišljen faul Odžu i Beronu za slobodna bacanja, koraci Gordića, tehnička klupi i to sve u jednoj četvrtini!
                      Last edited by L a z a r; 18-11-19, 22:01.

                      Comment


                      • Kao da je bitno koliko je placen

                        Samo neka ide ali nece.

                        Comment


                        • Filipu se mora priznati da ima najjači faktor iznenadjenja u napadu...

                          Kod zadnje air-ball trojke...centar kreće da mu napravi blok, bekovi se demarkiraju ka spolja, četvorka na krilu čeka asist ili da krene na skok a jazavac preko ruku u desetoj sekundi napada šuta za tri u trenutku kada nemamo apsolutno nikoga u reketu.

                          naši se iznenadili kao nikad...a Bogami i komšije.

                          dečko čak ne igra ni za raju...on se samo dobro zabavlja sa tom loptom.

                          budi i ti kao Filip.
                          Last edited by Wingwalker; 19-11-19, 00:48.

                          Comment


                          • Nije problem ova loša forma, nikakva igra, traženje uloga a debelo zagazili novembar... Svaki klub prolazi kroz to, većina pametnih na pripremama, neki to dožive na početku sezone, mi... Mi trenutno izgledamo i ponašamo se kao da nam je to plan!
                            Šta ćemo preduzeti? Ništa! Hajde da prosipa o silu nad jedinim koji se trudi a da malog (dobar je dečko) zaštitimo kritika jer mu ćale...
                            Razum mi govori da je ovo godina kraja, srce ne veruje.

                            Comment


                            • Filip ima 75k godisnje ,ali nije on uopste problem da igra u Aba ali mu treba ukinuti EL i dovesti pleja drugog m,a sto se tice Nenadica nije mi jasno zbog cega je taj decko uopste doveden kad ne igra ..ako nema kvalitet neka ga vrate u Fmp i neka igra tamo

                              Comment


                              • Originally posted by L a z a R View Post
                                Ganac,zašta će ti sudije da vidiš da su u četvrtom minutu 4/4izašli iz bonusa?
                                I da dodam, posle toga sledi bukvalno pljačka.Naravno namerna Davidovica je u najmanju ruku bezobrazno izmišljena.
                                Tri sekunde Odža, poništen koš, nepriznavanje koša Braunu,faul Gista u napadu plus tehnička,izmišljen faul Odžu i Beronu za slobodna bacanja, koraci Gordića, tehnička klupi i to sve u jednoj četvrtini!
                                Za Davidovca zaista ne znam zašto je dobio nesportsku, tri sekunde Odža su smešne, faul u napadu Gista je diskutabilan (za mene) ali tehnička njemu zatim je preterana i nepotrebna ipak mislim da nije bilo tendencije sudija.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X