Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da kazu da je dobar ali isto toliko I lenj, u teretanu ode samo kad ga motkom teraju.

    A gde je Glisic, sta je bilo sa njim? Trebali smo ga uzeti od Partizana za neke male pare pa nista nije bilo od toga. Navodno nema klub trenutno.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Da kazu da je dobar ali isto toliko I lenj, u teretanu ode samo kad ga motkom teraju.
      Нисам гледао против Олимпије, али колко сам чуо Симанић углавном је само шутирао за 3 поена. Неће га много та лењост довести, ако настави да форсира овај стил игре, ето нама новог Тадије Драгићевића.

      Comment


      • zasto kuzmic ne ulazi? jel se ozljedio?
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment


        • Bravo Zvezdo,Na kraju se malo opustise,malo vise al dobro
          Ilija inace dominira koliko lose konentarise sta god kaze pogresi,Kuzmanovicu verov.neprijatno da ga ispravlja svaki cas
          sigpic

          Comment




          • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Večeras Zvezda može poprilično da reši pitanje svog daljeg učešća u EL (ove sezone, da ne bude zabune), ali i ako ne pobede nije smak sveta, ima još prilika a mi smo u sasim dobroj poziciji.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Odlicno otvaranje ,jos prodasmo 4 lopte,bas rutina samo da ostane tako..Atmosfera bolja nego u areni
                sigpic

                Comment


                • Pih sto se raspadosmo u drugom poluvremenu, ovo podseca na nekadasnju Zvezdu koja je gubila dobijene utakmice. Treba dobiti ovo po svaku cenu!
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Ma ne mogu oni da održe ovaj nivo.....prekratak im je taj roster.

                    Cenim da ćemo se uskoro vratiti na dvocifreno.

                    Comment


                    • Samo na Kuzmaru
                      sigpic

                      Comment


                      • Zvezda domaćin u Milanu.
                        Kuzmić sam protiv Armanija u četvrtoj četvrtini. Veoma bitna pobjeda za prolazak u playoff. Još četiri utakmice do kraja regularnog dijela, dvije kod kuće (protiv Olympiacosa i UNICSa) i dvije u gostima (protiv Barce i Darussafake).
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Mislim da mozemo Barsu i Uniks da dobijemo i eto nam prolaza.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Какву услугу би нам Барселона учинила ако победи сутра Дарушафаку, али тешко да ће се то десити.

                            Comment


                            • Rutinska pobeda Gudura proradio kad je trebalo,Kuzmic stigao i da odmori,odlicna rotacija Radonje..
                              sigpic

                              Comment


                              • Бранко Лазић

                                Рекох већ једанпут, 2:0 иде овде и у финалу 3:0 без проблема против кога год будемо играли.

                                Comment

                                Working...
                                X