Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by stewanoskipp View Post
    Uz duzno postovajne i dobre partije koje pruzate i dobijate sve rivale pred sobom to je fenomenalno al ipak bez uvrede al vasi navijaci pokazuju koliki su cigani
    Ајде те људи мало реалности, навијачи Партизана вређају сваког бившег играча Звезде сваком прилилом, као и навијачи Звезде сваког бившег играча Партизана. Тако је како је, било пре, сада је и биће у будућносту исто тако.

    Comment


    • Ja iskreno nisam cuo vredjanje Zeljka. Cuo sam da su Bogdanovica najvise prozivali sa p....o grobarska, i mislim Veselog nesto sitno. E sad ako su to pricali Zeljku nije u redu, ali takodje nije u redu reci da je Zvezda organizovala to navijanje.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Sve je to Nebojša (uz podršku onog...) organizovao
        Neki se nikada neće osloboditi teorija zavjere bez obzira koliko trofeja da osvoje.
        Što se Željka tiče ranije smo ga viđali i u suzama tako da me ovo nije iznenadilo.

        Comment


        • Ово је јадно од стране оваквог тренера. Да криви клуб због скандирања појединаца. Цела хала је вређала Богдановића само. А ти изјавиш да је клуб организовао, срам те било.
          А тек ово да се хвали да је већи Србин од свих у хали, а са репрезентацијом ништа није урадио 2005. и окривио играче за неуспех. Да не причам што се није огласио за смрт Марка Ивковића. Знао сам ја да он не уме да губи, али данас је показао своје право лице. Нема везе, битно када побеђује испада господин. Срамно.
          Last edited by Победа; 12-01-17, 23:25.

          Comment


          • Stop. Ne dozovlite da vam paćenik koji gura svoje igrače pod bus na konferenciji pokvari slavlje večeras.

            Comment


            • Kod Tegija parastos.

              Comment


              • Originally posted by bastia33 View Post
                stop. Ne dozovlite da vam paćenik koji gura svoje igrače pod bus na konferenciji pokvari slavlje večeras.
                У праву си

                Originally posted by vladan View Post
                kako ih gazi radonja, lagano jedan od najboljih trenera evrope u ovom trenutku
                Кошаркашки Тони Пјулис. Само што Радоња прави већа чуда ипак. Надреално води ове сезоне.

                И да и ја споменем рад са центрима. Први је био Боби, дошао из Меге, одиграо прву сезону солидно, другу МВП ЕЛ. Цирбес прву сезону био бек-ап, просечно играо, следеће један од главних играча екипе која је дошла до топ8.

                Ево га Кузмара, док је играо за репрезентацију сви су причали да је дрво, не зна ништа итд. Када је дошао у Звезду, 95% људи је било незадовољно. Већ, у првој сезони постаје озбиљан играч, у другој ће бити хаос шта ће правити.
                Last edited by Победа; 13-01-17, 00:22.

                Comment


                • Video sam te majstore kad su ubili Srbina kako si spakovao kofere i rekao dosta sam novca zaradio odoh odavde, gde glorifikuju koljače jednog Srbina. Igrao si sa Galatom mrtav-ladan. Što ti nije smetalo njihovo skandiranje?

                  Dule Vujošević je čovek koji je uložio sebe u Partizan i pravio ga i gradio godinama kako je znao i umeo. Služio se svim sredstvima. To je tačno.

                  Ali večeg jadnika od Željka nisam video. Čak se i sa Itudisom jedva rukovao posle izgubljenog finala, koji je btw najbolji trener i gospodin kao i gospodin Dejan Radonjić.

                  Menjaj boje na tom odvratnom licu do sutra nikada te nisam ni smatrao prijateljem kluba. Više cenim Bogdana grobara koji nas tovari navijački, nego ovo govedo matoro.

                  Comment


                  • I poseban post moram da napišem, a nisam dugo pisao ovde.

                    Svaka čast Dejanu Radonjiću. Godinama sam ga kritikovao, ali uvek na njega gledao kao na velikog gospodina. Konačno je svestan svojih kvaliteta i podigao je sopstveno samopouzdanje i promenio se. I dalje staložen, ali svestan svojih nedostataka kao i prednosti.
                    Kosarkaški Bajern Minhen ili Mančester Junajted. Gradi se kostur godinama. Branko Lazić može samo u Zvezdi da igra, kao što je Džon O'šej mogao samo u UTD. To je sistem. Tako se prave veliki timovi.

                    Comment


                    • Istorijska generacija..Tim koji igra najbolju odbranu u EL,nevjerovatnu odbranu..Kuzmic zvijer,ovakav nije bio ni blizu prije dolaska u Zvezdu.Mnogi buknu kad igraju kod nas,nevjerovatno Citav tim je postao nivo vise i sada ne znamo dje je granica,sa ovakvom discipplinom i ovakvim radom sa Dejanom Radonjicem.
                      Prelijepo vece,fantastican tok EL za nas,nezamisliv,al stvaran ipak..


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • I na kraju Zeljko slaga, niko mu nista govorio nije, barem ne organizovano, ako je nesto i bilo doslo je od pojedinaca, dok je vrijedjan Bogdanovic koji rijec rekao nije, a vrijedjati ga je svakako za najvecu osudu.

                        Obradovic po ko zna koji put sebe stavio u prvi plan i posrao se po sopstvenim igracima.
                        sigpic

                        Comment


                        • A otkud znas da ga nisu vredjali?
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Pa evo svi koji su bili u hali to culi nisu. Ili on ima neke super moci pa je citao misli ljudima ili standardno od histerije zbog poraza ne zna dje udara.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              A otkud znas da ga nisu vredjali?
                              Dosta ljudi koje znam, a koji su bili na utakmici su rekli da ga niko nije vredjao i da su mu samo zvizdali kad je popio onu tehnicku.
                              Koliko sam ja shvatila samo je Bogdan vredjan, pa cak i Kalinic, ali nije Zeljko.
                              Svako vredjanje nasih igraca je za osudu, od strane bilo kojih "navijaca", ali je i za osudu ovo sto je Zeljko izjavio, pukao utakmicu, pa je i on prso, nije mu prvi put.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ko je izjavio da nije cuo? Novinari? Igraci? Bilo bi fino da je neko sa foruma isao, pa da eobijemo info iz prve ruke.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X