Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke.
    Gudura je sampion i mislim da ce biti nas najbolji igrac vec za 2,3 godine

    Djinobili je mali

    Comment


    • Mislim, mogli smo mi i včeras opet da im saspemo +31, ali mag2 reče da je isto +31 ili +1.
      Dobro kada im je isto zašto onda da se cimamo, a realno ovako je i gotivnije

      Gudura, šta reći, igrač za velike domete. Ima petlju i sigurnu ruku kada treba.
      Realno, osim te trojke koja je čisto njegova zasluga, najveći posao u drugom poluvremenu je odrađen sa klupe. Radonja objasnio NBA stručnjalu neke stvari: "This is Spartaaaa!"

      Comment


      • Naletih na ovo. Gori sve.

        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • ^najbolje je kada na 4:37 Miler pjeva ... Zato se i razlikuje od većine Amera koji igraju u Evropi.

          Comment


          • Moj je bolji



            I jedan za našeg mudonju



            Last edited by Dzeki; 06-06-16, 04:49.
            www.facebook.com/MilanVesti sigpic

            Comment




            • За брата Гудуру!
              На целом свету само Црвена звезда оооо..

              Comment


              • Dejan Radonjic usao u istoriju kao trener sa najvise pobjeda u istoriji 171,dok je Zeravica upisao 170...Bog otac


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Veličković je iz ložana ere. Tačno se vidi

                  Comment


                  • Iskreno se nadam da nam je ovo večeras zadnja utakmice sezone, samo da više ne gledam ovog Simonovića.

                    Comment


                    • Loše igra Zvezda. Loše Radonjić ovo vodi. Nego se prikriva njegova nesposobnost jer ima 10 puta jači tim. Idi Radonja idi idi. (Duka )

                      Koja je sramota ovaj Radonjić. Bruko.

                      BEŽI MAGARE SA KLUPE TREBAO SI DA IH ZGAZIŠ 30 RAZLIKE. Gledam majmuna na klupi 3 godine nek se jebe debil više.
                      Last edited by Cassius Clay; 07-06-16, 21:24.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Veličković je iz ložana ere. Tačno se vidi
                        A realno se vidi, jel da?
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zero View Post
                          A realno se vidi, jel da?
                          Pa vidi se. Ovi mlađi su sportski naloženi, stara Dulova garda je bila naložena kao u rat da ide.

                          Comment


                          • Ovo je trebalo biti gotovo prije 10 minuta, ne znam čime smo zaslužili ovoliko sreće. Apsolutno zaslužena pobjeda Partizana.

                            Comment


                            • Jedna lošija partija i odmah po treneru.
                              Ljudi nakon onih +31 gledaju na Partizan kao na juniorski tim pa ih sve iznenadi kada je rezultat na par poena.
                              Realno oni su legija stranaca. Plaćenih stranaca.
                              Sada će ekipa da se uozbilji i završi posao sa 3:1.

                              Comment


                              • Nemoj ti da spinuješ. Drugu jd dobio šutem za 3, ovu je izgubio. To su dve utakmice gde je trebao da izgubi. I sad bi oni igrali za titulu pred domaćim.

                                Jer ako mi kažeš da su izgubili prošlu, ovu bi pobedili, ja ću reći Radonjić magarac koji nije pripremio igrače i koji nije preduzeo ništa jer je neznalica koja "dominira" regionom sa najjačim timom, koju su pobedili Blesingejm i Šarić.
                                Neznalica bez karaktera, koja je stigla do top 8 zbog dobrog tima i zbog toga što kad nema pritisak i ume da pobedi.
                                Neka ovca Endi Radonjić Marej Dejan vodi neki drugi tim, gde kad treba kurčevitost da se pokaže, on pokaže ponašanje upišanog predškolca.

                                Nije najgori, ali nije za Zvezdu.

                                Comment

                                Working...
                                X