Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Očekujemo Duška da i on podeli utiske iz Arene

    Comment


    • Realan epilog..Mada da smo imali malo srece,jednu pobjedu smo i mogli mozda iscupati,da ne govorimo o sudijama koje su imale svoj showtime,pogotovo u prvom mecu...Treba imati srece u ovakvim utakmicama,mi je nismo imali,a poginuli su..zato im svaka cast!


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Lord Aleksa View Post
        Očekujemo Duška da i on podeli utiske iz Arene
        Ne kače mi se slike ličnog karaktera

        Sve pet, šta je tu je.

        I samo da ode Branko Lazić već jednom iz kluba.

        Comment


        • Olja Hteli smo mi da nas banujes ako prodje Zvezda ili ako dobije jednu tamo. Ali nije bilo tako.

          Treba imati sreće daj bre Duka.. i ovu i prošlu smo mogli da dobijemo.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Klizanje Jovica ne mogu da prezalim jbg..


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              Olja Hteli smo mi da nas banujes ako prodje Zvezda ili ako dobije jednu tamo. Ali nije bilo tako.

              Treba imati sreće daj bre Duka.. i ovu i prošlu smo mogli da dobijemo.

              Ništa ako mi ne ne nacrtaš.

              Mogu da te banujem recimo jer si baksuzirao...
              Last edited by miloolja; 20-04-16, 11:10.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Hahahah možeš ali neces.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Sada sam neke glasine nacuo da je Radonja u najuzoj konkurenciji za trenera godine u Evorpi????
                  Jel istina >??????
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Tako pišu naši (portali, štampa).
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                      Comment


                      • Dzeki,koji si ti dominator


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Ako od Gudurića ne naparvimo igračinu u narednim godinama, onda smo stvarno invalidi.

                          Comment


                          • Jedino vredno pobeda i nova titula sampiona
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Čestitke momcima na još jednom prstenu ABA lige, i na osiguranom nastupu i silnim parama u Evroligi sledeće sezone. Finale je bilo više-manje formalnost, malo su nas namučili u nekim trenutcima, ali bez puno problema odrađene tri utakmice. Bravo!!

                              Comment


                              • Očekivano 3:0 s obzirom s kakvim je Mega problemima ušla u finale, mada mislim da bih svejedno dobili 3:0. Sad napad na KLS.
                                Metalac standardno na svoj način čestita.

                                Last edited by Tarantula®; 02-05-16, 22:33.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X