Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stojanče View Post
    Ako neko nije gledao utakmicu upravo počinje repriza na SK1.
    A ja opet a slavi...baš me neće da pogledam protiv Žalgirisa.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      A nije sramota da tata gura sina nejakog u Zvezdu? Ja nikad nisam vredjao igraca Zvezde, ali ovaj mali nas jebe u mozak. I nek’ odjebe iz Zvezde.
      Pa ja vam o tome i govorim ...to nije Filipova sramota ...to je sramota NEBOJSE COVICA!!!

      Comment


      • Originally posted by NemanjaMikser View Post
        Kuda ste krenuli rođaci? Zna se ko je prva ZVEZDA balkana.

        https://www.alo.rs/sport/kosarka/zdr...bu/267307/vest

        COla je veliki cigan ...cini nam dobro !!!

        Comment


        • Originally posted by darko pancev View Post
          Pa ja vam o tome i govorim ...to nije Filipova sramota ...to je sramota NEBOJSE COVICA!!!
          Grešiš, taj malac ima 30 godina i koji mesec preko, nije neki balavac, tako da odgovrnost jeste i na njemu i na ocu.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Ne treba vređati nekog ko se trudi. Evo recimo Beron, on se trudi u odbrani al ne ume.

            I kad mu ne ide vidi se na njegovm licu bes i koliko mu je stalo do pobede.

            Fića je druga priča. On je idiot.

            Ne bih mu ja prilepio ovakvu uvredu da mi sam nije dao materijala za to. Imate i na prethodnim stranama i video na kojem se vidi da ga boli stojko za odbranu.

            Kad neko ne poštuje svoje saigrače i navijače, kako ja da ga poštujem? Zašto bi bilo sramota uvrediti takvog igrača?

            Sramota je samo da neko takav igra za Zvezdu.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Grešiš, taj malac ima 30 godina i koji mesec preko, nije neki balavac, tako da odgovrnost jeste i na njemu i na ocu.
              ne slazem se ...ali ok videcemo sta ce biti dalje

              Comment


              • Originally posted by darko pancev View Post
                Pa ja vam o tome i govorim ...to nije Filipova sramota ...to je sramota NEBOJSE COVICA!!!
                A koji mentol treba da budes pa da celu karijeru vezes za firmu gde je direktor tvoj cale? Pa ja mislim veliki, i to sa razlicitih aspekata. Da covek ima imalo dostojanstva otisnuo bi se od caleta i oprobao se u nekoj drugoj sredini... kako drugacije sam sebi da se dokazes ako ne tako? Ovo je autodestruktivno ponasanje gde ego dominira.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  A koji mentol treba da budes pa da celu karijeru vezes za firmu gde je direktor tvoj cale? Pa ja mislim veliki, i to sa razlicitih aspekata. Da covek ima imalo dostojanstva otisnuo bi se od caleta i oprobao se u nekoj drugoj sredini... kako drugacije sam sebi da se dokazes ako ne tako? Ovo je autodestruktivno ponasanje gde ego dominira.
                  ??? tvoja profesija je kosarkaski igrac ....kroz karijeru treniras i pokusavas da budes sto bolji da igras na najvisem nivou ...na napredujes i usavrsavas se ...da radis sa najboljim trenerima ,da budes saigrac najboljim igracima na starom kontinentu ..da igras najjace takmicenje u Evropi!!!.............. i to bi ti kao i vecina strucnjaka ovde odbacio i rekao ..ma ne ja to ne zasluzujem ....???
                  To ko kaze da bi uradio TAJ LAZE!!!

                  Jos jednom ponavljam ...NEBOJSA COVIC ...on je krivac sto ga drzi tu gde mu nije mesto a to je EUROLIGA!!!
                  Nije ni meni jasno zasto svoje dete koji je posten decko i igra maksimalno koliko moze gura gde mu nije mesto i time gA PONIZAVA DO KRAJNJIH GRANICA!
                  Last edited by darko pancev; 22-11-19, 19:36.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    A ja opet a slavi...baš me neće da pogledam protiv Žalgirisa.
                    Fali deo, al mos se gleda.

                    Comment


                    • Originally posted by Дијаз View Post
                      Fali deo, al mos se gleda.
                      Hvala.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by darko pancev View Post
                        Jos jednom ponavljam ...NEBOJSA COVIC ...on je krivac sto ga drzi tu gde mu nije mesto a to je EUROLIGA!!!
                        Nije ni meni jasno zasto svoje dete koji je posten decko i igra maksimalno koliko moze gura gde mu nije mesto i time gA PONIZAVA DO KRAJNJIH GRANICA!


                        Ali, on a more serious note, potrebne su promene i to juče i na apsolutno svakom nivou, uljuljkalo se malo. Ovo nesečenje preko kolena je već u ozbiljnoj opasnosti da nas košta sezone.

                        BTW, koja je uloga Čabarkape, sem smeškanja na utakmicama EL? Ovo sa trenerom bi u nekoj podeli posla trebalo da padne kod njega.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by Nebojsa View Post


                          Ali, on a more serious note, potrebne su promene i to juče i na apsolutno svakom nivou, uljuljkalo se malo. Ovo nesečenje preko kolena je već u ozbiljnoj opasnosti da nas košta sezone.

                          BTW, koja je uloga Čabarkape, sem smeškanja na utakmicama EL? Ovo sa trenerom bi u nekoj podeli posla trebalo da padne kod njega.
                          Dobra fora, u klubovima koje vodi Nebojsa Covic da ima jos neko "ko se pita" za bilo sta.

                          Comment


                          • Pobedismo u Kaunasu jednu ekipu koja je kao i mi u dubokom kanalu tj bili smo manje loš protivnik.
                            Nebojša Čović je prešao granice forsiranjem svog sina u rosteru i verovatno bolesne ambicije da mu isti igra u najjačem takmičenju u Evropi (u basketu).

                            Filip je limitiran fizičkim predispozicijama koje su baš slabe za ovaj nvo košarke. Nema visinu, nema brzinu, ne misli brže od protivnika i ima samo desni ulaz koji da budemo realni može samo u KLS i ABA ligi da prođe što je i dokazano u EL gde je redovno dobijao banane, a ako ne popije bananu pokušavao je svojim već čuvenim "bidermajer pasovima" da učini nešto.
                            Uglavnom je otvarao kontre protivničkim ekipama. Šut mu je sporadičan do loš.

                            Dakle odstranjivanjem njega iz tima i dovođenjem u tim pravog pleja još uvek se može spasiti sezona (ABA liga) a u EL se može sakupiti dvocifren broj pobeda. Ne bude li toga, odosmo mi u period uoči 2011 godine (toliko popularne Nebojši).

                            Gavrilović za sada ne pokazuje nešto, ne daje elemente opravdanosti postavljanja njega za kouča. Ne sumnjam u njegovo znanje ali je očito da su svi ti klubovi u kojima je radio odlično znali šta on može i koji su njegovi dometi i koja su njegova ograničenja. Dobar skaut u pomoćnik a loš kouč.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Borca View Post
                              Dobra fora, u klubovima koje vodi Nebojsa Covic da ima jos neko "ko se pita" za bilo sta.
                              U tome i jeste bila poenta. Sa Žarkom je to dodatno besmisleno, jer je ime i dobro se povezao u basket svetu nakon karijere, a nama služi da očevi govore sinovima na utakmicama: Vidiš onog čiku sa bradom - on je igrao u NBA i za reprezentaciju. Zarobljenici smo Čovićevog mentalnog stanja od kako je preuzeo klub, for better or worse. Sada je sa one lošije strane.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • U 13 casova vanredna konferencija za medije na Malom Kalemegdanu , a najavljen je predsednik Nebojsa Covic.

                                Comment

                                Working...
                                X