Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Nisu igrači loši, Alimpije ima još fore sledeće dve utakmice. U slučaju poraza verujem da putuje.
    I, sta dobijas time? Wow, nemamo tim koji se bori za F4, hajde sad pobuna, spaljuj klub, dovodi Karija Pesica.

    Polako bre.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
      Videcemo...kuckacemo i za koji mesec, pa i tamo negde u maju/junu kad se bude svodio racun....strpljen, spasen...
      Ovo u OVOM obliku funkcionisati neće.

      Ne može se ostvarivati uspeh ako nisi NBA ekipa ili Real na osnovu ISO košarke.
      Ne može Milko Bjelica da bude osnova tima ni po kom osnovu
      Ne mogu basketaši Janković i Kešelj da budu u timu.
      Ne može pozicija četri da zjapi prazna.

      Hitno moraju da se prave rezovi i menja koncepcija, čitava zamisao igre, ovo što mi igramo sada je kerov kurac i ništa više od toga.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Nebojsa View Post
        I, sta dobijas time? Wow, nemamo tim koji se bori za F4, hajde sad pobuna, spaljuj klub, dovodi Karija Pesica.

        Polako bre.
        I ja mislim da je jos prerano. Ali, ako se ne desi dooobar pomak u igri imacemo problema i u ABA. EL me trenutno interesira samo u smislu da pobeda donosi € 40.000 i da pomaze budzetu kluba.

        Comment


        • Problem u ovoj utakmici je bila organizacija igre kad izađe Ročesti, Radičević dosta bled, Pero kontraproduktivan sa svojom nervozom koju je preneo na tim. Previše se oslanjamo na početku utakmice na suvi kvalitet pre svega Ročestija, koji je za sada bez premca naš najkonstantniji igrač, pa Feldina. Laza dosta dobro odigrao za svoje standarde i u ofanzivi. Glavni utisak mi je ipak da nam Danguba nedostaje više nego što sam mislio, na obe strane terena. Ostali igraju i igraće sa oscilacijama, ko god je mislio da će biti drugačije žestoko se... prešao. Ništa, nije nikakva tragedija i nije nešto što nismo mogli da očekujemo, svi gube mi ćemo gubiti najmanje. Duga je sezona, ovo je tek početak, biće i uspona i padova.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • U odnosu na iskustvo i rejting, za sada je Radičević najveće razočarenje,
            i to ispred Kešelja za kog se znalo na kom je nivou već par sezona, al nas niko nije pitao.
            Bjelica ako bude pauzirao 3-4 utakmice u nizu...ebali smo eža, koliko god da to zvuči WTF.
            Večeras smo imali bonus problem što Ročesti ne mož ni pogledom da isprati Gordića u odbrani,
            a kada izađe iz igre ostajemo i bez to malo organizacije u napadu i Tejlorovih poena.
            Alimpije je probao hokejaškim izmenama Dobrića i Laze da zamori Gordića koji je jednostavno prebrz za naše čuvare, a mislim da bi Danguba brzo ušao u problem sa faulima da je igrao na njemu.
            Kada se setim kako je većina smatrala predlog ,,pokojnog" Gordića za našeg drugog pleja smehotresnim.
            Onaj ulaz pri kraju preko Laze je jako fina majstorija...skil, snaga i potez kojim je dobio prostor da ne naleti na dobro postavljenog Bjelicu.

            Ova isključenja igrača će tokom sezone opasan pitch-wise da prave.
            Kladionice lajks det veri mač.
            Last edited by Wingwalker; 15-10-17, 20:25.

            Comment


            • Originally posted by djuras View Post
              losi smo
              do sad smo se slepali na individualni kvalitet rocestia, feldeina i donekle antica
              medjutim ovo odsustvo bilo kakvog sistema u napadu, plus upitna odbrana pnr, uz vec standardno ocajan skok je morala doci na naplatu
              verovatno je bolje da to dodje sad odmah, kako bi se proizvela neka reakcija

              da ne bude sve tako crno, mora se pohvaliti samo 3min za rekreativca keselja

              razocarenje sezone za sada radicevic
              Istu nenapadacku kosarku je Alimpijevic gajio sa FMP-om. Daj loptu Covicu i Boldenu, pa neka igraju 1 na 1 do mile volje.

              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Ova ekipa je sasvi ok za ABA ligu, ali za ovu druga ABA ligu.

                Comment


                • Ovo je dobro da se vidi gde smo. Prošle sezone smo bili za klasu bolji od svih iz ABA Lige. Sada smo realno tu po kvalitetu sa Cedevitom i sa ekipom Budućnosti. Ako ostane ovako kako jeste, biće to neizvesni dueli u finalu. U Evroligi će biti jako bolno. Posećenost utakmicama će biti dosta mala, ekipa će nakon velikih poraza da bude u bedaku. Učešće će imati više loših stvari nego prednosti. Ovo pišem kao da sam vidovit ali to je realna priča. Dolazak 4/5 bi moglo da solidno promeni stvar ali to se neće desiti.

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Ovo u OVOM obliku funkcionisati neće.

                    Ne može se ostvarivati uspeh ako nisi NBA ekipa ili Real na osnovu ISO košarke.
                    Ne može Milko Bjelica da bude osnova tima ni po kom osnovu
                    Ne mogu basketaši Janković i Kešelj da budu u timu.
                    Ne može pozicija četri da zjapi prazna.

                    Hitno moraju da se prave rezovi i menja koncepcija, čitava zamisao igre, ovo što mi igramo sada je kerov kurac i ništa više od toga.
                    Potpisujem skoro sve. Samo, menjanje tima sada posle 4 kola ABA bi bilo priznanje da je selekcija ekipe bila...hmm ok, recimo cudna. Zaista mislis da ce neko u klubu da to prizna? Mislim da cemo se jos podobro nacuti prica o tome kako smo u teskoj situaciji, tranziciji, novom ciklusu itd. pre nego sto se nesto od ovoga sto si naveo promeni.

                    Comment


                    • Napad sa Radicevicem je i meni enigma. Jasno je da se u tim trenucima forsira ceoni pik Feldina i centra, dok Radicevic igra dosta od lopte ili je mrsi, neodlucno. Meni deluje da momak ume da doda loptu i ima prilicno dobrar pregled i solidan prvi korak. Ono sto smo do sada videli od finisiranja u reketu jeste bilo hororasto, ali mozda ima vise smisla s njegovim pikom pokrenuti napad, pa lopta napolje i onda da se trazi rupa.
                      Pohvala za Lazu, vidi se da je van forme i kondicije, ali on ponajbolje napada iz drugog plana od svih bekova (valjda ce Danga tu doneti nesto...)
                      Defanzivno, Jankovic je bas plivao na Daci u piku. Takodje, Dzikic je napravio puno problema jednostavnom igrom sa dva pleja i pokusajem da Rocestija uvuce u pik.
                      Last edited by Geronimo; 15-10-17, 20:23.

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Ovo u OVOM obliku funkcionisati neće.

                        Ne može se ostvarivati uspeh ako nisi NBA ekipa ili Real na osnovu ISO košarke.
                        Ne može Milko Bjelica da bude osnova tima ni po kom osnovu
                        Ne mogu basketaši Janković i Kešelj da budu u timu.
                        Ne može pozicija četri da zjapi prazna.

                        Hitno moraju da se prave rezovi i menja koncepcija, čitava zamisao igre, ovo što mi igramo sada je kerov kurac i ništa više od toga.
                        U ovom sastavu i sa ovim trenerom osvajamo Aba ligu i domacicu...pa cemo se citirati...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          U ovom sastavu osvajamo Aba ligu i domacicu...pa cemo se citirati...
                          +1000
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Bolno je videti gde se trenutno nalazimo u odnosu na proslu sezonu. Ovu Buducnost cak i sa razigranim Gordicem i Dzikicem na njihovoj klupi bi proslogodisnja Zvezda raznela samo tako sve da im damo pride i povredjenog Jovica.

                            Comment


                            • Originally posted by drakon1 View Post
                              Bolno je videti gde se trenutno nalazimo u odnosu na proslu sezonu. Ovu Buducnost cak i sa razigranim Gordicem i Dzikicem na njihovoj klupi bi proslogodisnja Zvezda raznela samo tako sve da im damo pride i povredjenog Jovica.
                              Brzo se zaboravlja poraz u Pg proletos...

                              Comment


                              • Originally posted by drakon1 View Post
                                Potpisujem skoro sve. Samo, menjanje tima sada posle 4 kola ABA bi bilo priznanje da je selekcija ekipe bila...hmm ok, recimo cudna. Zaista mislis da ce neko u klubu da to prizna? Mislim da cemo se jos podobro nacuti prica o tome kako smo u teskoj situaciji, tranziciji, novom ciklusu itd. pre nego sto se nesto od ovoga sto si naveo promeni.
                                Pitanje je šta se želi od sezone. Ako se želi ABA titula i ponovo prolaznost u EL, onda su hitni rezovi i što se tiče sastava i što se tiče koncepcije igre neophodni, i to smesta.

                                Ako se zadovoljavamo Eurokupom, onda ne treba ništa da se menja. Dakle, pitanje je šta u stvari želimo kao klub.

                                Ako ovo ostane ovako kako jeste, teško da ćemo imati pobedu u EL, a u drugom ciklusu biće po 2-4 hiljade gledalaca.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X