Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Ne znam sta na to da ti odgovorim, da li su bolesni ili ne ovi sto ne igraju. Mo i DB su otpisani, sa razlogom ili ne, ne ulazim u to, to sto su oni fizicki ovde samo dodatno pravi problem svima nama jer eto tu su a oni ih ne koriste a vuku plate. Ako su otpisani, posalji ih kuci, placaj im platu, ali ne da dovodis u zabunu navijace da treniraju a ne konkurisu za sastav kada su ti potrebni bez obzira sto nisu u sastavu mesec dana.

    Gde ti vidis da ja branim taj stav, samo nemoj da sada tvrdimo da bi dobili, evo ja kazem da smo imali Marcusa umesto Djenke na ove dve utakmice mi bi sigurno dobili.
    Sta smo ovde baba vange i sada znamo da su ti igraci bili u sastavu mi bi dobili.

    Ja igracima od prvog do poslednjeg ne mogu da zamerim nista za ono sto su juce odradili na terenu.

    Mogu da zamerim sto sta treneru oko rotacije, ali taj isti Gist i Stimara su protiv Asvela bili na parketu kada smo prelomili i igrali zavrsnicu, taj isti Punter je uzeo sut za pobedu protiv Asvela , ja mu zameram sto i juce nije uzeo sut kada ga je vec pogadjao kroz celu utakmicu a ne da uvali kosku.

    I ono sto sam konstatovao davno jos dok je bio niz pobeda, prvi porazi i terace se Sakota, Stimac, PUnter a prizivace se Dejan, Simonovic, Faye, Marcus, itd.

    Zajebi mi vise sa direktivima, upoznao si me licno, jel i dalje smatras da sam sklon bilo kakvim direktivama i da mogu da pisem umesto nekog drugog a ne svojom glavom.
    Brale, pa video si i ti mene opusti se malo..pisemo, menjamo misljenja itd...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Jel isto onako kao sto smo dobili kod onih 7 poraza kada je isti MO bio u sastavu?
      Ne, to je izgubljeno dok je Kevin Panter briljirao na terenu, Tomić se svađao sa sobom i klubom a Desankić™ se uhodavao.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Mo je bio katastrofalan u EL, zato je izgubio mesto. Sa njegovim ispadanjem iz rostera smo počeli da prikazujemo našu najbolju igru i pravimo najbolje rezultate.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Za to vreme u savršeno postavljenom sistemu ostali su briljirali.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Nisu, ali i ovi ostali koji nisu mogli da isprate taj nivo košarke su uklonjeni iz rostera.
            Došli novi igrači i ekipa prodisala.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Mo je verovatno nasa najbolja cetvorka

              Comment


              • Najbolja naša četvorka na tribinama, to jeste.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Gist me je opasno razocarao, oterao bih i njega i kuzmica koliko sutra... Zali Boze bacenih para na gista, brauna i kuzmica... Zajedno 10p nmg da skupe i 10 skokova, a vrede brat bratu 1300000 zajedno

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    Gist me je opasno razocarao, oterao bih i njega i kuzmica koliko sutra... Zali Boze bacenih para na gista, brauna i kuzmica... Zajedno 10p nmg da skupe i 10 skokova, a vrede brat bratu 1300000 zajedno

                    I tako bi ti, njima isplatio 1.3 miliona kada ih oteras. Pa nisu igraci macke sa praga da ih tek tako oteras. Ugovor je za tebe samo parce papira jel tako. Znaci, ne svidja mi se kako si odigrao, ajde tornjaj se , pare zaboravi, nisi zadovoljio.
                    Sto ne stavis i Perpera tu, sta ima tu da se lecis sa nasim parama, pali i ti brate, mnogo kostas da se razvlacis po terapijama vec dva ipo meseca.
                    Daj i Sakotu da oteramo, dovedemo sada Radonjica da mu sjebemo ugovor sto ima sa Bayernom do kraja ove sezone a i sledece, sta mislis na koliko je potpisao ugovor sa Bayernom? Mislis li da je spreman da se odrekne svog ugovora koji mu sleduje, jer nece dobiti nista ako potpise za bilo koga jer je on dobio otkaz u Bayernu.

                    @Losmi Sk ce vec reci za koje pare je radio u Bayernu, valjda je dobio neku sicu od onih 23 miliona budzeta kao glavni trener.

                    Srami se sto se tice Kuzmica .

                    Comment


                    • Da se sramim sto se tice Kuzmica? Druze da je pravde zaglavio bi robiju, da je bilo ko drugi uradio tako nesto beo dan ne bi video, jesam ga ja terao da se napije ko stoka i vozi kao pomahnitao? Sta da je neko ne daj Boze izgubio zivot samo jer je stoka neotesana?

                      Comment


                      • Kuzmic je ispao volina i nek slavi dan sto je ostao ziv i sto nije zaglavio zatvor. Zamislite da tako neka budala naleti na vas u 5 ujtru itd....Cim je ozdravio ja bih mu otkaz dao, stavis nisam cuo da s izvinuo navijacima za to sto je uradio...nije on pao na trneingu ili u kadi, vec se usro od alkohola..

                        Sto se tice ugovora,jasno je da su ogromni i da to niko nece da plati, da je sica moglo bi se naci klub..

                        Da smo klub koji gleda na buducnost mi bi sad ponudili Deji ugovor na tri godine...i resili pitanje trenera i napravili strasnu stvar..ovako nam penzioner ne gine do kraja sezone i a se uzdamo da ce sutevi ulaziti..posto igru nemamo...

                        Vratiti Dangubica naci back up pleja i proterati sta treba da se protera...ali sad je za to kasno...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Czbg9 View Post
                          Da se sramim sto se tice Kuzmica? Druze da je pravde zaglavio bi robiju, da je bilo ko drugi uradio tako nesto beo dan ne bi video, jesam ga ja terao da se napije ko stoka i vozi kao pomahnitao? Sta da je neko ne daj Boze izgubio zivot samo jer je stoka neotesana?
                          Jel si ti to tuzilac i sudija u Bosni pa da znas sve detalje tog sudara. Znas sve detalje tog slucaja, kada bi bilo tako kao sto si napisao pa pola Srbije bi sada bilo u zatvoru za svaki saobracajni prekrsaj koji se desio bez smrtnih posledica.

                          Za ovo vredjanje igraca, mislim da imas drugi forum gde takvi epiteti su dobro dosli prema igracima svog kluba, ja tako ne bih nazvao ni igraca suprotnog komsijskog tabora, a ne svog igraca.

                          @ Losmi Sk, Pa ako je Dejan spreman da se odrekne svoje plate za 2020 i 2021 ( cifru od tebe ocekujemo) jer tu cifru od KKCZ ne moze dobiti , pa da vidimo koliko to Dejo voli zvezdu ili voli $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

                          Na gomilu trojki sto vec imamo u rosteru vratiti jos Dangubica, jel ti dobro?

                          Jebote LosmiSk ti imas preko 10.250 upisa, au druze pa koliko je to slobodnog vremena potrebno da imas ovaj broj upisa?
                          Last edited by Šarac; 18-01-20, 22:58.

                          Comment


                          • Koliko hoces. Nisam ti ja kriv sto moras da rabotis po ceo dan Dobro,onda nek ostane Sakota, siguran sam da je to pravac kojim treba ici...

                            Pa Dangubic je extra za ovaj tim, bolj njega da su doveli nego pola ovog tima, eto jos jedan Srbin ) a krilo bas i nemamo...Bolje Pantera imati, itd..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Cek malo Losmi, ovo tvoje velicanje Radonje nije trolovanje?!

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                ..

                                Da smo klub koji gleda na buducnost mi bi sad ponudili Deji ugovor na tri godine...i resili pitanje trenera i napravili strasnu stvar...
                                pa zar nijesi skoro rekao da je Radonjic sada prevazisao Zvezdu i da on moze ici samo na bolje? Za cas se sve okrene... vezes par ubedljivih poraza i ako nisi Zoc, od pobednika postanes pokojnik.

                                Comment

                                Working...
                                X