Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kankkunen View Post
    Da ja vas sve lepo pozdravim u zdravlju i veselju, možda se vidimo na nekom drugom vašaru ... sve najbolje vam želim
    možda i svratim, ponekad aj zdravo!
    Pametno...
    Kada pobedimo, ovoliko stranica se za 3 dana ne ispise.
    Bili smo losi, bio je los Lazic, Bjelica, Jankovic, Antic... Jbg, ali sada se stvarno pravi vasar od teme i ide u jednu krajnost.

    Comment


    • Nije valjda da očekujete da kad se ovako loše odigra, ne komentarišemo zašto je meč izgubljen? Ako si pravi navijač, naravno da nećeš da prestaneš da pratiš svoj klub posle poraza, ali daleko od toga da ćeš ravnodušno da prihvatiš poraz. Nismo mi stručnjaci kao Čović i Alimpijević, ali ovo večeras bi i Saša Matić video da mnogo toga ne štima.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Enis je slab, ko to ne vidi onda ne znam...On ne zna da postavi napad, ne izgleda prirodno na tom mestu u ekipi koja igra na ovom niovu. Mega je druga prica, sutirao je kako je hteo i kad je hteo...jednom sedmicno u kupus ligi...Moze on dati kos, ali osali ce patiti...Ne krivim ga sto nije igrao, vec sto je doveden...I koji moj Radicevic ovoliko na klupi,jasno da Davidovac ne moze stalno igrati dobro i nije PG...usao je u ritam utakmica gde igra i umorio se, neke stvari je radio na zelju i svezinu...ovaj ritam nikad nije doziveo...

        Sad isto tako cemu Jankovic sluzi,Jovanovic..dosta igraca bez uloge...a da ne pricam da nam 450 hiljada i ne ulazi u igru neki nisu ni na tribinama...a neki verovatno ni u zemlji nisu bili....

        Uzecemo mi titulu ali na suv kvalitet uz dosta muke..prezivecemo, ne moze Zvezda nestati ali neki napredak ekonomski se mora videti..Pricas kako ces dovesti samo pojacanje i onda dovedes 12og miskovog igraca za 10k i time se hvalis..kazes nemamo pare...PA KO TREBA DA NABAVI pare..Vucic? ili Covic? Kazes,zabole nas za EL...Onda se cudis sto ne mozes ni Pionir da napunis i sto ce na kraju biti dug ko zna koliko...

        Na svaku osudu toga, dolaze da te satanizuju...Mirisemo na neki kkp scenario..ove godine ili sledece,naplata mora doci ako se ekonomska strana ( misko,fmp ,sponzori,semofori itd) ne srede...

        Samo sto masu boli uvo, misle trajace ovo doveka i ako ne traje igrali smo EL....a imamo zlatnu sansu koji ovaj klub nikad nije imao i pitanje hoce imati vise ikada..
        Ovako se napise kriticki post! Ovakvo pisanje ima smisla i potkovano je cinjenicama sad moze to nekom da se svidja ili ne ali to je tvoj ugao gledanja. One uvrede i nipodastavanje svega na pocetku sezone je za svaku osudu i sa tim se debelo ne slazem.

        Comment


        • Originally posted by ikaluka View Post
          Sutra je novi dan , prilike za Radonjine obozavaoce,pravac Njegoseva /a gde bi crnogorci drugde bili/, u Bistro du Vin na jutarnju kafu pa ako se Dejo zadesi tamo pitajte ga za misljenje i da li bi se vratio/zamolite/.Mozda covek deli misljenje /ne verujem/ nekih ovde da je Alimpije uzasan trener a mozda posle odbijanja da ostane sada nekim cudom prihvati da se vrati.
          Vodim i tebe
          I ne pije se kafa tamo nego u ,,Modi,,
          Pojma nemas[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

          Comment


          • Originally posted by Ulični basketaš View Post
            Nije valjda da očekujete da kad se ovako loše odigra, ne komentarišemo zašto je meč izgubljen? Ako si pravi navijač, naravno da nećeš da prestaneš da pratiš svoj klub posle poraza, ali daleko od toga da ćeš ravnodušno da prihvatiš poraz. Nismo mi stručnjaci kao Čović i Alimpijević, ali ovo večeras bi i Saša Matić video da mnogo toga ne štima.
            Slazem se, naravno da treba kritikovati kada se izgubi i reci sta ne valja. Pa forum je ovo, majku mu...
            Ja samo kazem da se pravi klasican vasar kad se izgubi i odlazi u jednu krajnost, a kada se pobedi u drugu, a i pise dosta manje, moras se sloziti...

            Comment


            • Originally posted by kankkunen View Post
              Da ja vas sve lepo pozdravim u zdravlju i veselju, možda se vidimo na nekom drugom vašaru ... sve najbolje vam želim
              možda i svratim, ponekad aj zdravo!
              Daj bre, čemu to? Odmori se pa sutra opet da "ukrštamo mačeve".
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Ajde sada ne smarajte sa Radonjicem. Imate temu bivsi igraci i treneri pa cepajte samo, ovde se pise o akutelnoj sezoni i utakmici.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Vodim i tebe
                  I ne pije se kafa tamo nego u ,,Modi,,
                  Pojma nemas[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
                  Poslednja tri puta video sam ga u bistrou /inace Simonovicevo omiljeno mesto/, sedelo se i pored Arome a i Moda se nije izbegavala, veliki je izbor tamo tesko se odluciti gde sesti......
                  Last edited by ikaluka; 16-01-18, 21:10.

                  Comment


                  • Da navijamo protiv Valensije i Armanija, da ne budemo baš poslednji na kraju.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Toliko se jadno osjećam. Gledam 1. poluvrijeme, ljutim se što ne vodimo 15 razlike, Himki mi djeluje kao smiješan tim. Na kraju nas Himki dobije 9 razlike. Zbog čega skoro na svakom meču u Evroligi minimum 5-7 minuta odigramo na kls nivou? Mi smo tim koji vodi 16 razlike, onda protivnik to preokrene za 7 minuta, pa opet zablistamo i povedemo 10 razlike, ali ipak na kraju izgubimo. Nisu mi jasne tolike oscilacije u igri koje nisu bile rijetke i u prošlim sezonama. Naši centri prve poene iz igre daju u 37. minutu! Da, istina je! 8 naših igrača je zajedno postiglo ukupno 10 poena! Lesor 4 poena, Bjelica 2, Antić 2, Dilan 2, Davidovac 0, Lazić 0, Janković 0, Jovanović 0! Podatak da smo bacanja šutali 11/20 jasno pokazuje koliko smo psihički bili prisutni u ovom meču. O Bjelici sam pisao poslije utakmice sa Cedevitom da su njegove oscilacije u igri nestvarne. Dobro je počeo sezonu, bilo je naznaka da bi nešto moglo biti od njega, ali sada gledamo Bjelicu za kojeg je i prošlosezonski Bjelica Kevin Durent! Neprikosnoveni kralj zicera u Evropi. On igra u prosjeku preko 27 minuta u Evroligi, nikad veću minutažu u karijeri nije imao, zamjena mu je koledž igrač, ali bez obzira na sve to njegove partije su i više nego skromne, on nama opet sve živce kida. Lazića obožavam, hvala mu do neba za sve što je uradio u našem klubu, ali moram istaći da je njegov napadački učinak ove sezone kriminalan! Njemu ove sezone treba minimum 12 pokušaja da bi postigao trojku u situaciji kada ga niko ne čuva, a da ne pričam koliko mu je potrebno kada je protivnički igrač tik uz njega. Nekada je bio sinonim za igrača koji daje kad treba. I dalje sam mišljenja da je ovom timu više potrebnija četvorka (4/5) nego klasičan centar. Bjelicu kad ne ide (a rijetko ga i ide) mi smo u kanalu. Ne znam da li će doći igrač u ova 3 dana, ali vidljivo je da neke stvari ne štimaju nikako. Ročesti je najbolji stranac u istoriji srpske košarke, bez razmišljanja!
                      Što se tiče Evrolige, vidjećemo šta ćemo uraditi u Tel Avivu prekosutra. Sada smo u situaciji kao pred meč u Madridu. Poraz znači adio Evroligo, do kraja bi u Evroligi uglavnom gledali utakmice bez nekog velikog uzbuđenja, a to svaki pravi navijač mrzi. Moja želja pred ovu sezonu u Evroligi je bila da smo samo što duže u igri za plej-of, pa ako se i ne prođe Bože moj, ništa strašno. Makabi je prosječna ekipa, vidjećemo da li smo u stanju da se vratimo u igru za plej-of ili nas sa navijačkog aspekta čeka jedan monoton period od 2 mjeseca, jer tek 16. marta počinje plej-of ABA lige.
                      Srećno Alimpijeviću i momcima u nastavku sezone, tripleta se mora uzeti! Podršku imate!
                      Last edited by mikara92; 16-01-18, 21:46.

                      Comment


                      • Dobro, nije kraj sveta..Komentarisemo, kritikujemo,hvalimo...Sasvim normalne stvari...Crta se podvlaci na kraju...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Nije Alimpije kriv što Bjelica maši sve što je šutnuo, uključujući i bacanja. Isto nije kriv što Laza 3 puta maši otvorenu trojku sa "njegovog" mesta. Ili što se ceo meč ne spušta lopta igraču sa najpovoljnijim mismečom. Ročesti ne može sam da dobije iole kvalitetniju ekipu u EL, to smo valjda znali i pre ovog meča. Igrali smo sa tri ipo igrača celu utakmicu, iskren da budem, dobro smo mi i prošli ako se ta činjenica uzme u obzir. Himki je daleko kvalitetnija ekipa, a Šved je odigrao odličan meč. Red je da prestanu priče o Top8, mi smo od plej-ofa bili daleko od momenta kada je počela sezona u EL.

                          Comment


                          • Evroliga je preveliki zalogaj za nas, idemo dalje, sticanje iskustva i priprema za plej of Aba lige, protivnici su sve ozbiljniji.. Lepi Laza je prezasicen u Zvezdi i vreme je da se ide dalje, nadam se uz jos jedan trofej Aba lige..

                            Comment


                            • Samo Bjelicu da ne gledam vise u Zvezdi. Uskoro ce mi rodjendan, bože, urgiraj malo, misa mu poljubim!

                              Comment


                              • Rocesti 9 skokova.
                                Bjelice jel te barem malo blam ?

                                Comment

                                Working...
                                X