Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po meni dva kvalitetna pleja i centar moraju da se dovedu a zahvaliti se Gistu,Perperu,Oju,Jovanoviću. . .

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Sinoc sam se malo pozabavio njime, nema on preko 25. Ovo mu je druga godina u EU valjda a dosao sa Virginia U. Taman za neku bekup opciju...
      Poenta je da tih igraca ima ko hoce da trazi mimo akcije "imas li na lageru sta za mene Misko".
      Ovaj ima 25 ljeta? Sunce ti poljubim, ja izgledam mlađe od njega.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Ако смо прошле године пропустили Јаку ове не смемо Препелчића.

        Comment


        • Originally posted by Triple View Post
          Ако смо прошле године пропустили Јаку ове не смемо Препелчића.
          Bolji igrac je Jaka.

          Comment


          • duplo!

            Comment


            • Treba Jaku ,Dangu i Simona svatiti po meni. . .znaju gde dolaze znaju sistem a ako bude sreće i trenera!
              od stranaca se ovajditi nećemo to je sigurno!

              Comment


              • moja zelja je i dalje za prvog pleja williams-goss. pangos je isto free, nikad ga nisam voleo zbog onih kratkih rucica, ali moze dosta toga da isporuci.

                Comment


                • Originally posted by NateHuffman View Post
                  moja zelja je i dalje za prvog pleja williams-goss. pangos je isto free, nikad ga nisam voleo zbog onih kratkih rucica, ali moze dosta toga da isporuci.
                  Pangos mi je bas zanimljiv jako visok iq. No meni je nekako zelja onog Josh Adamsa da gledam, jako brz, ima pregled igre, sa nekom pokretnom peticom cuda da cini.
                  Volim kad PG ostane na missmetchu i to zna da kazni prodorom.
                  Kad rasteretimo budzet sa nepotrebnim ugovorima, svedemo roster na 14 igraca mozemo priustiti sebi 3 stranca koja ce biti suvi kvalitet.

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Pangos mi je bas zanimljiv jako visok iq. No meni je nekako zelja onog Josh Adamsa da gledam, jako brz, ima pregled igre, sa nekom pokretnom peticom cuda da cini.
                    Volim kad PG ostane na missmetchu i to zna da kazni prodorom.
                    Kad rasteretimo budzet sa nepotrebnim ugovorima, svedemo roster na 14 igraca mozemo priustiti sebi 3 stranca koja ce biti suvi kvalitet.
                    Ovo i jeste sustina. Prosle godine smo potpuno izgubili kompas sa gomilanjem igraca.

                    Comment


                    • Tako je, treba skratiti roster sledece sezone jer u odnosu na ovu cemo imati samo jos 4 utakmice vise zbog dva nova ucesnika ABA lige.


                      Nadam se da trener koji se planira ce stvarno iskoristi sve igrace koje budemo imali a ne da 8 igraju dvojica dodaju peskire i jedan igrac ulazi da istapka loptu na plus 30.12 ti igra igrice svakako.

                      Ako se ima sirok roster onda se i oni koje sede pored Covica i Cabarkape moraju koristiti i za male utakmice a mi smo u svim godinama unazad retko koristili te sve zarad uigravanja prvih 10 igraca.

                      14 igraca ce verovatno biti, 15 je max maximuma i taj 15 ti ako treba neka bude neko dete.
                      Last edited by Šarac; 29-05-20, 18:33.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Tako je, treba skratiti roster sledece sezone jer u odnosu na ovu cemo imati samo jos 4 utakmice vise zbog dva nova ucesnika ABA lige.


                        Nadam se da trener koji se planira ce stvarno iskoristi sve igrace koje budemo imali a ne da 8 igraju dvojica dodaju peskire i jedan igrac ulazi da istapka loptu na plus 30.12 ti igra igrice svakako.

                        Ako se ima sirok roster onda se i oni koje sede pored Covica i Cabarkape moraju koristiti i za male utakmice a mi smo u svim godinama unazad retko koristili te sve zarad uigravanja prvih 10 igraca.

                        14 igraca ce verovatno biti, 15 je max maximuma i taj 15 ti ako treba neka bude neko dete.
                        Uskoković! A Radanov i Simana pogotovo treba da imaju zapažene uloge

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Bolji igrac je Jaka.
                          Искрено није ми јасно како можемо довести Јаку, да ли после свега можемо да платимо обештећење за Јаку? Не бих рекао.
                          Да ли ће ЦедОли да пусти свог најбољег играча и то у Звезду? Не бих рекао.
                          Једино Јакина жеља није спорна имам осећај.

                          Comment


                          • Originally posted by Triple View Post
                            Искрено није ми јасно како можемо довести Јаку, да ли после свега можемо да платимо обештећење за Јаку? Не бих рекао.
                            Да ли ће ЦедОли да пусти свог најбољег играча и то у Звезду? Не бих рекао.
                            Једино Јакина жеља није спорна имам осећај.
                            Ima 30 godina i nece imati jos puno prilike da igra EL. Vrlo verovatno ima klauzulu da moze da napusti klub u slucaju ponude evroligasa.
                            Last edited by Storm; 29-05-20, 20:49.

                            Comment


                            • E neki Peters iz razvojne lige se spominje zna li neko nesto poblize o njemu.

                              Comment


                              • Originally posted by ajkisloba View Post
                                E neki Peters iz razvojne lige se spominje zna li neko nesto poblize o njemu.
                                Znam samo da se ni jedan novi igrac nece dovositi dok se trener ne potpise. Tako da je najvjerovatnije patka ili je FMP fazon.

                                Comment

                                Working...
                                X