Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Ko je gde spominjao Nkoka uopste i da li je on potpisao ugovor sa nama uopste? Pisem o Covinoj patkometriji preko tudjih ledja...ti ako to ne vidis, to je vec nesto drugo..
    I za tu patkometriju je izabrao Nnoka i njegova leđa ?



    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Ovo prelazi u bezobrazluk, jednostavno ignorisati.

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        I za tu patkometriju je izabrao Nnoka i njegova leđa ?



        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
        Izabrao je druga ledja. Samo on pusta pricu o Odzu...poznat po zelji da se cuje istina. Ti bi prvi trebao da sumnjas u njega, ali sta ja znam..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Citirati Originalno postavljeno od Storm Pogledati poruku
          Nnoko prelezao koronu pa na postedi?



          Ovde hoce da pokaze kako se on brine o zdravlju vise nego ostali i kako u Zvezdi to ne bi moglo da se desi i ako se to nije desilo u partizanima. Kod nas je preglede presao i izvesni Sofo, da ne idem na Nastica itd...Siljenje patke trenutne sam sa sobom preko ledja nekog drugog..
          Ko je gde spominjao Nkoka uopste i da li je on potpisao ugovor sa nama uopste? Pisem o Covinoj patkometriji preko tudjih ledja...ti ako to ne vidis, to je vec nesto drugo..

          Nnoko ima 26/27 godina i još nekoliko dobrih ugovora u budućnosti tako je nemoguće da bi dozvolio da se neko igra preko njegovih leđa .


          Ovo drugo prepusti meni i mojoj savesti . Nije ovde mesto da ti objašnjavam. Najkraće , meni nije DV i hrpa njegovih derviša izvor informacija .Ćoravi ili ćoki nije NČ nego Vojislav Šešelj .Ovde stavljam tačku za tu vrstu rasprave

          Comment


          • Ako bi bili ljubazni samo da prekinete da ga citirate. Molio sam vec nekoliko puta...uopste ne razmisljate o zdravlju ostalih forumasa...

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              [/B]





              Nnoko ima 26/27 godina i još nekoliko dobrih ugovora u budućnosti tako je nemoguće da bi dozvolio da se neko igra preko njegovih leđa .


              Ovo drugo prepusti meni i mojoj savesti . Nije ovde mesto da ti objašnjavam. Najkraće , meni nije DV i hrpa njegovih derviša izvor informacija .Ćoravi ili ćoki nije NČ nego Vojislav Šešelj .Ovde stavljam tačku za tu vrstu rasprave
              Stvarno si jedan od retkih sa kojim nemam isto gledanje na KKCZ a da potpuno postujem tvoje misljenje. Samo ti pisem da dosta idiota stvarno misli da je kkp kriv za smrt Oja. I meni nije jasno da neki ljudi uopste razmisljaju na taj nacin. Ti koji tako razmisljaju nikad se nisu bavili sportom..Nkoko je samo deo nastavka price i nastavljanju klanja a jednog dana kad ode negde...ostavice nas vetrometini, tu ne mislim na covica vec na vucica )

              Sto se tice poslednjeg tvog pasusa,nisam aludirao na to, vec na neka upste politicko, shvatanje zivota, neke drzave kojom tezimo...itd..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post

                Nisam pametan kako ce uopste i poceti da se igra liga.
                Isto kao sto se igra i NBA i ostali sportovi.
                Veci fokus staviti na zdravlje igraca, cesce im raditi analize krvi, i ko bude imao bilo kakvih zdravstvenih problema preskocice neke utakmice i to je to.

                Comment


                • Oni ni u jednom gradu, jednoj dvorani i hotelu ne mogu da drze sve pod kontrolom a ocekujemo da EL nesto moze. Bas sam skeptican kako ce to da funkcionise

                  Comment


                  • Ovo nije tako loše, pogotovo ako se bude igralo bez publike


                    https://twitter.com/1of7bln/status/1...273536000?s=19

                    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • U startu neregularnost - oni sa administrativnim pecatom dobijaju vise love od onih koji ga nemaju, a takmice se u istoj ligi. Osnovne pretpostavka regularnosti jednog takmicenja su isti uslovi za sve ucesnike.

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Ovo nije tako loše, pogotovo ako se bude igralo bez publike


                        https://twitter.com/1of7bln/status/1...273536000?s=19

                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                        Za koga nije loše? Za mene i tebe kao navijače koji naš klub pratimo uživo svakako je loše ako ne budemo imali tu mogućnost, sve i da Zvezda prihoduje i 5 puta više od TV prava.
                        Tržišna vrednost EL klubova nije ista, te i ne mogu dobijati isto od TV prava. Komunizam je mrtav, deal with it.
                        I Zvezda je napredovala od početnih 200k € do sadašnjih 500k. Ići će to i više u narednim godinama.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Za koga nije loše? Za mene i tebe kao navijače koji naš klub pratimo uživo svakako je loše ako ne budemo imali tu mogućnost, sve i da Zvezda prihoduje i 5 puta više od TV prava.
                          Tržišna vrednost EL klubova nije ista, te i ne mogu dobijati isto od TV prava. Komunizam je mrtav, deal with it.
                          I Zvezda je napredovala od početnih 200k € do sadašnjih 500k. Ići će to i više u narednim godinama.
                          Ako bi uslov za ulazak u Pionir i Arenu bila "ruska vakcina", ne bih razmišljao ni sekund[emoji3][emoji3][emoji3]

                          U svakom slučaju ne očekujem normalnu sezonu, bar ne do kraja godine, tako da ova novčana povećanja će u svakom slučaju pomoći klubu

                          Posebno mi se sviđa ovo davanje novca za ostvareni plasman


                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • 500 k eur Tv prava ( EL )
                            10 do 15 pobeda (370 do 550 k)
                            Plasman sa 10 pobeda ces biti oko 14 mesta, sa 15 pobeda oko playoff zone, sto znaci od 150 do 300 k.


                            1.3 miliona od ovoga plus Mts sa 1.2 mil bruto , jos milion od ostalih sponzora to bi bilo to za ovu sezonu.

                            Ako bi kojim slucajem pustili publiku oko Nove godine uz povoljan start u ligi eto para i od ulaznica.

                            Ako Arena ipak ostane Kovid bolnica, morace onda da se igra u Pioniru sto ce uz pustanje gledalaca uz smanjeni kapacitet ipak smanjiti te eventualne prihode od ulaznica.

                            Za iznos sto zaradjujemo od El neminovno dovodi do smanjenja ulaganja od strane drzave u tom iznosu jer mora da se da drugom klubu jer oni u eurokrem ligi ne dobijaju nista . To se tako gleda u vrhu drzave i ON to stalno naglasava da je srecan kada oba kluba pobedjuju u Evropi jer to donosi pare u nas budzet iz inostranstva.

                            Comment


                            • Znači biće para za Jordana, Aleksu Uskokovića I Radanova [emoji3][emoji3][emoji3]


                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                              Last edited by Samo Zvezda; 17-08-20, 09:50.

                              Comment


                              • Kažu ovi iz Euroleague da su navijači kkcz ovako glasali[emoji20][emoji20][emoji20]

                                Nema šanse da dr Markus nije u 10.Svaka čast Vasi I Peri ali mora da su Turci glasali za njih

                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X