Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imaju kamere, snimaju, pa nek kazne ljude...

    "Sva lica koja su izvršila ove prekršaje, bacali predmete i pljuvali sudije tokom utakmice sa Albom su identifikovani, privedeni, i procesuirana u skladu sa zakonom Republike Srbije."


    Kazna koju je izrekao disciplinski sudija Evrolige Patrik Granžan odnosi se na dva teška prekršaja prema disciplinskom pravilniku tog takmičenja, a to su (ponovno) pljuvanje sudije i bacanje tvrdih predmeta u teren tokom i nakon utakmice.

    – Zbog pljuvanja jednog od sudija po izlasku sa terena, kao i činjenice da je i ovaj prekršaj ponovljen (klub je u sezoni 2016/2017 kažnjen sumom od 15.000 evra za identičan prekršaj, kao i ove sezone sumom od 30.001 evra nakon utakmice sa Baskonijom) – klub se ovoga puta kažnjava sumom od 35.000 evra!

    – Zbog ubacivanja pakle cigareta, dva upaljača I kovanice tokom pause izneđu treće I četvrte četvrtine, takođe i nakon utakmice, kao i činjenice da se ovaj prekršaj ponavlja, klub se kažnjava sumom od 3.000 evra;

    To su i minimalne moguće kazne za ovakve vrste (ponovljenih) teških prekršaja (najveća predviđena novčana kazna je 280 hiljada evra), pošto bi u slučaju ponavljanja istog prekršaja, svaka naredna kazna bila duplirana. Klub uz to može biti dodatno kažnjen oduzimanjem bodova, igranjem pred praznim tribinama, pa čak i privremenom suspenzijom iz takmičenja!

    Comment


    • Aha jesu i bice bolje u srbiji za 2-3 godine... Zamisli muriju kako se maje da nadje coveka koji je bacio upaljac jbt... Mada kolika su govna ne bi me cudilo, krimosi bleje po kaficima ovi hapse lika koji je bacio upaljac...

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        "Sva lica koja su izvršila ove prekršaje, bacali predmete i pljuvali sudije tokom utakmice sa Albom su identifikovani, privedeni, i procesuirana u skladu sa zakonom Republike Srbije."
        Ko kaze da su indefikovani? Klub kaze? Pa taj isti ce doci i na sledecu i istu ponoviti, ne postoji mehanizam koji ce spreciti njegov ulazak u halu, kao da neko mene pita kada ja ulazim da li sam pod sankicijama od strane kluba ili drzave.

        Klub jedna te ista saopstenja pise, a sve se isto ponavlja. Jebo ih Grbovic i arena, odvojilu su obicnu publiku od terena 20 metara a ovamo gde izlaze i ulaze igraci sklonili tunel i na pljuc su svi od publike. Zbogom pameti i od Arene i od kluba , kao da su coravi i ne vide kuda prolaze te iste sudije i u Pioniru i u Areni. Robokapi sa pancirima i stitovima ih odvode svaki put iz hale kada izgubimo.

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Ko kaze da su indefikovani? Klub kaze? Pa taj isti ce doci i na sledecu i istu ponoviti, ne postoji mehanizam koji ce spreciti njegov ulazak u halu, kao da neko mene pita kada ja ulazim da li sam pod sankicijama od strane kluba ili drzave.

          Klub jedna te ista saopstenja pise, a sve se isto ponavlja. Jebo ih Grbovic i arena, odvojilu su obicnu publiku od terena 20 metara a ovamo gde izlaze i ulaze igraci sklonili tunel i na pljuc su svi od publike. Zbogom pameti i od Arene i od kluba , kao da su coravi i ne vide kuda prolaze te iste sudije i u Pioniru i u Areni. Robokapi sa pancirima i stitovima ih odvode svaki put iz hale kada izgubimo.
          Jbg Šarac, čak i u Srbistanu postoji zakon i sigurno postoji način da se nekome zabrani ulaz u halu

          Onog tunela I zaštitne ograde iza gostujuće ekipe, nema od ove sezone... Valjda, po odluci Euroleague




          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Ko kaze da su indefikovani? Klub kaze? Pa taj isti ce doci i na sledecu i istu ponoviti, ne postoji mehanizam koji ce spreciti njegov ulazak u halu, kao da neko mene pita kada ja ulazim da li sam pod sankicijama od strane kluba ili drzave.

            Klub jedna te ista saopstenja pise, a sve se isto ponavlja. Jebo ih Grbovic i arena, odvojilu su obicnu publiku od terena 20 metara a ovamo gde izlaze i ulaze igraci sklonili tunel i na pljuc su svi od publike. Zbogom pameti i od Arene i od kluba , kao da su coravi i ne vide kuda prolaze te iste sudije i u Pioniru i u Areni. Robokapi sa pancirima i stitovima ih odvode svaki put iz hale kada izgubimo.
            To nije baš tačno. Kod svake kupovine karte, svaki pojedinačni gledalac bude legitimisan. Tako da bez po muke mogu da utvrde identitet svakog ko dolazi na utakmice i tom da zabrane ulazak na neki određeni period ili trajno.
            Last edited by dekkard; 22-01-20, 21:36.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              To nije baš tačno. Kod svake kupovine karte, svaki pojedinačni gledalac bude legitimisan. Tako da bez po muke mogu da utvrde identitet svakog ko dolazi na utakmice i tom da zabrane ulazak na neki određeni period ili trajno.

              I sta ako je evidentiran pri kupovini, jel ti neko pita nesto kod ulaska u halu kako se zoves. Ja sam cerkinu kartu za utkamicu sa Zalgirisom poklonio ispred ulaza, znaci taj je usao na moje ime pri kupovini a teoretski ja nisam ni bio prisutan u hali vec neko sasvim treci.

              Mi smo bolesni, frustrirani, zna se koji su ti pojedinci koji gadjaju i vredjaju sudije,isti oni koji mogu svom igracu da zvizde ,nazivaju najgorim uvredama u hali i na drustvenim mrezama, sta im je problem i tudjeg igraca i sudiju napuse ili gadjaju. Ne, ali sada ce se javiti da mi oponiraju, mi smo heroji, mi to za dobrobit naseg kluba radimo, nista licno, samo iznosimo svoj stav. Ali kada nemamo metu u sopstvenim redovima, daj onda udri po sudiji a posle toga po Stimcu, pa kada on na to ukaze, udri jos jace jer jelte on prima pare od xy eur i treba da prima uvrede od nas , najlepsih,najzgodinijih, najpametinijih navijaca.

              @samozvezda

              Pazi, El donela taj propis da moraju tribine biti odmaknute, a onda pogledas utakmicu ASVELA gde je njihov parter iza koseva na metar od linije, pa valjda i za njih vaze ista pravila kao i za nas. Treba mi dvogled u areni za poziciju odakle gledam da bi dobacio pogled do parketa.

              Kazes rukovodstvu El, alo gospodo, imamo stoku od navijaca, mora ograda iza klupa, mora tunel koji ce da se razvlaci kao nekada u Kalcu do centra ako treba, inace mi vise nemamo para da placamo ove vase kazne ili neka se dobrovoljno ispisemo iz lige. Nije ovo za nas. Ugasili bi se ovi forumi, drustvene mreze i mozda bi se ljudi posvetili nekim korisnijim stvarima u zivotu od pracenja KKCZ.

              Comment


              • Prvo imamo para. Da neko nesto uradi sa tvojom kartom, bio bi ti odgovoran.

                Koji je car Sarac, ali svi mrze KKCZ...

                Placa sve vucic, 38k za njih dve vecere, mani se nerviranja kao da ti dajes te pare.

                Sudije su bile lose i provocirale su, a onda srbende nastupaju.

                Asvel pravi novu halu od 11k i sportsku akademiju koja ce imati najbolje uslove u Evropi..itd..

                Placa vucic sve dok se ne zavrse izbori, zato ne brigaj, nije covic doveo 10 stranca i 9 kvalitetnih domacih igraca..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Problem sa huliganima samo drzavni aparat moze da resi ukoliko ima volje za tim. Identifikujes lice i kao kaznenu meru mozes da mu odredis boravak u stanici, ili kucni pritvor u vreme trajanja utakmice. Ko prekrsi - corka. Drzavu to ne interesuje - pa onda ta ista drzava (preko ledja gradjana) placa kazne kluba kojeg finansira. Vise joj se isplati tako nego da ostane bez svojih "vojnika".

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Problem sa huliganima samo drzavni aparat moze da resi ukoliko ima volje za tim. Identifikujes lice i kao kaznenu meru mozes da mu odredis boravak u stanici, ili kucni pritvor u vreme trajanja utakmice. Ko prekrsi - corka. Drzavu to ne interesuje - pa onda ta ista drzava (preko ledja gradjana) placa kazne kluba kojeg finansira. Vise joj se isplati tako nego da ostane bez svojih "vojnika".
                    Drzava da resi huligane? Nikad!
                    ko će da im ruši Savamalu,obavlja prljave poslove,razbija demonstracije.. . .za to kod nas služe huligani. .. za cuvanje drzavnih funkcionera i vlasti!

                    Comment


                    • To su državni huligani, na apanaži kod te iste države.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Coki se sramoti sa ovim saopstenjima ....to ulicarski manir ...

                        Comment


                        • Eheheheh jedna Engleska očistilo stadione mi kao ne možemo halu.
                          Ovako, da se ne bi u buduće ovako nesto dešavalo.
                          NUMERACIJA KARATA! Obavezan si da sjedis na svom mjestu. Kartu kupuješ uz ličnu kartu. Olakšan način online kupovine gdje kartu sa bar kodom štampate kući ako hoćete. Možete kupiti max 4 karte za jednu utakmicu, za svako mjesto ste vi odgovorni u slučaju excesa. Postaviti 8 kamera za tribine po 2 na svaku stranu.
                          Nakon povrede pravila, putem snimka obiljeziti mjesta, poslati prijavu policiji i tužba u vrijednost kazne, ako nemate da platite ajde na robiju.
                          Cao zdravo, gotova prica.
                          Onda ćemo imati pozorište, nema kazni, svi tapsu.
                          Zaboravite nadjacavanje himne, nošenje ekipe sa tribina, iznenadni pobjeda u zadnjoj sek (npr Fener).
                          Ili prihvatite kako jeste pa dok klub ne propadne

                          Comment


                          • Viktore, može i srednja vrednost (da ne idemo iz krajjosti u krajnost)...buka, urlanje, keženje, psovanje ...etc ali nema ni trepavica da padne na teren i svi zadovoljni isretni.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by darko pancev View Post
                              Coki se sramoti sa ovim saopstenjima ....to ulicarski manir ...
                              Edukuj nas , sta je sramotno u saopstenju, jel trebao klub da pozdravi akciju nasih navijaca, i da za sledecu utkamicu spreme jos malo arsenala.

                              Oni koji targetiraju Delije da su oni odgovorni za ove prekrsaje ocigledno da ne dolaze na utakmice. Oni su ovom slucaju na najudaljenijoj tacki od mesta dogadjaja, za njih se svasta moze napisati, ali sto se tice pracenja KKCZ nijedan prekrsaj nisu napravili a da je klub kaznjen od strane EL a tice se ubacivanja predmeta u teren, gadjanje igraca.

                              Samo mi napisi sta je ulicarski i sramotno od saopstenja ili onako po defaultu pises sve protiv pa makar i kada klub nema nikakve odgovornosti u zauzdavanju " svojih" nekulturnih, frustriranih navijaca.

                              @losmisk

                              Da , kosta mene ova kazna, jer ja sam dao lovu klubu a ne Djordiju da jos vise uvecava svoj konto zbog gluposti nasih navijaca. Toliko preterujes u nekim svojim upisima da je to neverovatno, jel Vucic mene i jos 15.000 naterao da dodjemo na utakmicu i damo pare, ne kapiram tvoju opcinjenost zvalavim, Pa jebote izadji na Trg u NSadu i jebi mu mater javno, jebote svaki drugi upis da nije VUcica bili bi u KLSu , igrao bi Sepa a ne Brown.

                              Comment


                              • On misli da će arlaukanjem protiv Vučića u virtuali nešto da postigne. Ti ne da si kap u moru, nego si kap koja se pretvorila u vazduh pre nego što je dotakla tlo.
                                Last edited by Karamazov; 23-01-20, 16:01.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X