Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pritom da napisem svoju muku. Rezervisao tj platio let za Petersburg, hotel isto a mec se igra u Kazanju???????? Hahahaha koja sam ovca jbte da li je ovo realno. Kazanj je na nekih 1.5k kilometara od Petersburga.

    Imaju cak tri hale i kaou fazonu ng jbga..idemo pazi sad 1.5k kilometara dalje!!!! Njih nece kazniti zbog ovog??? To je kao da mi budemo domacini u Berlinu jbte.
    Last edited by LosmiSK; 08-12-19, 23:37.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Zeleni su oni za PO, kamoli priče oko osvajanja zvuče nerealne.
      Čim dođe do stani-pani situacije vidi se nemanje lidera i pravih pobednika.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
      Dobijaju vas u Železniku 1/1. Živ bio pa video. A verovatno i Futuru u sledećem kolu.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Za ovo se fasuje svlačionica momentalno. Inače za sve koji su videli nekakvu zaveru, ja sam video samo rešen FMP da pobedi i bili su blizu. Dobrić je odigrao sramno loše, Deriku su dodelili ičnu pa tehničku a prekršaj je bio Tejićev. Ali ok je meni da vi i dalje mislite da je ovo dogovoreno.
        Koju si ti utakmicu gledao? Radanova i Jeremica koji se smiju i sprdaju dok rade faule na skolu i daju Zvezdi bacanja. Djordevica koji ne moze Lorenza pod kosem zidat, Pota koji daje lootu u ruke a trener ne zove to. Itd itd itd. Par napada prije su suci dali dva bacanja Zvezdi a bio je faul Zvezde na box outu tako da je ovo bila samo kompenzacija

        Comment


        • Originally posted by Mrkela View Post
          Koju si ti utakmicu gledao? Radanova i Jeremica koji se smiju i sprdaju dok rade faule na skolu i daju Zvezdi bacanja. Djordevica koji ne moze Lorenza pod kosem zidat, Pota koji daje lootu u ruke a trener ne zove to. Itd itd itd. Par napada prije su suci dali dva bacanja Zvezdi a bio je faul Zvezde na box outu tako da je ovo bila samo kompenzacija
          Tako je, ja sam čak pročitao sa njihovih usana kako se dogovaraju da fauliraju igrače koji najbolje izvode slobodna bacanja i razočarenje kada nisu uvek uspevali u tome.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Kako god, matori smo da izdržim tempo a strancima se igra EL što je logično... Tako da ovoga ćemo se nadgledati, posebno nakon duplog kola EL. Mladi nemaju skila da ovo i guraju, starci ne mogu i jebga ovo je rezultat.

            Comment


            • Prekini Mrkela, jesi li poludeo?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Mrkela i Deki po 7 dana.

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • Šakota: Nedostaje nam svežina - Čović se povredio, Lazić ne može da savije nogu, Stratosov povratak će potrajati

                  http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...k-ce-potrajati

                  Comment


                  • Originally posted by Stojanče View Post
                    Šakota: Nedostaje nam svežina - Čović se povredio, Lazić ne može da savije nogu, Stratosov povratak će potrajati

                    http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...k-ce-potrajati
                    Koviljaca je zakon.

                    Comment


                    • za Filipa nije šteta,ali Lazic nam je bitan jako u odbrani,Stratos je već mator ovo je očekivano da se povredjuje,ista priča je i Gist

                      Comment


                      • Originally posted by L a z a R View Post
                        Koviljaca je zakon.
                        On čovek pominje NBA i da je tamo šetkanje na terenu.

                        Ti ljudi su monstrumi, ne možemo im parirati što se fizičke spreme tiče.

                        Razumem ja da ni naši igrači nisu mašine ali preteruje se i sa tom pričom o umoru.

                        Imaš bre 12 igrača u rotaciji, to što imaš pleja koji često zbog teranja inata mora da rinta i po 30 minuta je tvoj problem koji si trebao da rešiš još na početku sezone.

                        Inače, moram da pohvalim i fizičku spremu Lorenca. Ja nisam primetio umor na njegovom licu niti da je ikad tražio izmenu.

                        Svaka mu čast!

                        I nije ovde glavni problem svežina već pristup utakmicama u ABA ligi koju igraju sa manjom željom i manjom motivacijom nego Evroligu.
                        Last edited by Karamazov; 09-12-19, 11:22.

                        Comment


                        • Minuti su najmanji problem kod igraca. Mislim da su putovanja(neadekvatna sedista a veliki ljudi, hotel, autobusi) najveci problem kod umora I povreda. NBA je neki drugi nivo, kao I ovi sto imaju svoje avione po EL, a neki i u EC.
                          Inace Lorenco je klasa, samo sto mi se cini da tu fali malo kombinatorike, asistencija, akcija, razigravanja ostalih igraca. Pitanje dokle ce ovako gurati 1na5 i da li je to sto treba da nas odusevljava?

                          Comment


                          • Mene oduševljava kada sve skupim i saberem i njegova igra u odbrani i napadu.

                            Slažem se da nedostaju bolja razigravanja, ume i on da davi loptu. Mi možemo možda dovesti nekog ko će biti bolji na tom polju ali koji će možda biti očajan u odbrani.

                            Tako kada skupiš i sabereš dođe ti na isto.

                            Nije ni sve do Lorenca, ima sigurno i do saigrača. Verujem da će biti bolje u nastavku sezone, evo sa Gistom su krenuli i aleupovi i protiv Valensije i protiv FMP-a.

                            Comment


                            • Ima materijala u FMP-u za Zvezdu. Uglavnom su jedan ili dva igraca na kraju sezone bila prekomandovana u Zvezdu, ali ova generacija ima bar 3-4 igraca koja su interesantna.
                              Last edited by Storm; 09-12-19, 12:14.

                              Comment


                              • Isključivo je do trenera kako će izgledati tim, Šakota je po dolasku vrlo brzo pokazao da osim izo košarke postoji nešto gde svih pet igrača učestvuju. Pa smo tako videli uzastopne blokove visokih igrača (u leđa protivniku), otvaranje trojke za šut a zatim i kretanje pleja i asistenciju u korner za šut. jako je lepo izgledalo. Tu se postavlja pitanje šta se radilo na pripremama i šta uigravalo, šta je ostavljano kao plan B, C...
                                Desile su se i povrede nekih igrača, gro njih je van forme i traže se a najpametniju stvar koju je Šakota uradio jeste da je Zou dao ključeve tima.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X