Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na 2 i 3 smo solidno pokriveni.

    Beron, Dobric, Radanov
    KC, Stratos, Lazic

    Pod uslovom da svi ostanu, ok je to. Pozicije 1,4 i 5 su za ojacavanje i apgrejd.

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Na 2 i 3 smo solidno pokriveni.

      Beron, Dobric, Radanov
      KC, Stratos, Lazic

      Pod uslovom da svi ostanu, ok je to. Pozicije 1,4 i 5 su za ojacavanje i apgrejd.
      Brat, Radanov i EL? Ne ide.
      Decko je mozda talentovan, ima smek neki za kosarku ali je svjetlosnu godinu daleko od zeljenog nivoa forme za takvo takmicenje. Ok kapiram da sad u KLS ne moze da pokaze sve sto zna jer je cijele godine bio na tribinama i naravno da nije konstantan, ali evo reci mi jednu stvar u kojoj je dobar na koju mozes da se uzdas?

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Brat, Radanov i EL? Ne ide.
        Decko je mozda talentovan, ima smek neki za kosarku ali je svjetlosnu godinu daleko od zeljenog nivoa forme za takvo takmicenje. Ok kapiram da sad u KLS ne moze da pokaze sve sto zna jer je cijele godine bio na tribinama i naravno da nije konstantan, ali evo reci mi jednu stvar u kojoj je dobar na koju mozes da se uzdas?
        Radanov ima 21 godinu. Ima tu materijala za neki Dragan Milosavljevic nivo. Samo mu treba dati sansu. I da, DeDa celu sezonu krpi na 1 i 4, pa ga zaboravih na njegovim pozicijama.

        Comment


        • Malo cemo duze cekati finale, svaka cast klincima iz Fmp a, drasticno oslabljeni dobiti Partizan kome se vratio i Zagorac,bas veliko bravo.

          Comment


          • Nema prostora za Radanova ako neda doprinos bar na Simanicevom nivou. Iskreno nije on ni te bedne neke minute na pocetku sezone i odigrao lose, ali ih nije imao.

            Meni samo jedno nije jasno. Ako smo u principu tankali Evrokup,zasto nasi mladji igraci,sa manje minuta nisu igrali vise i dobili samopuzdanje kroz to. To mi je poprilicna misterija.

            Nemam ja problem da budemo klub kojivija samo rezultate, ali za takvu pricu treba dosta novaca. Radanov se vec 3-4g smuca i meni je licno jako ruzno da pratim to sto mu se desava. Trebali smo mu naci neki ozbiljan klub da ode na pozajmicu. Pa cak i neka druga ITA liga, drugi ABA tim, bilo sta..da ima bar konstantnih 20 minuta.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Meni samo jedno nije jasno. Ako smo u principu tankali Evrokup,zasto nasi mladji igraci,sa manje minuta nisu igrali vise i dobili samopuzdanje kroz to. To mi je poprilicna misterija.
              Pa zato sto nismo tankovali Evrokup. Samo smo igrali protiv nesto ozbiljnijih protivnika, ponesto dobili u Pioniru, u gostima mahom gubili... Zato se nadam da se ovi iz kluba nece zaneti kao navijaci diljem interneta, te pod utiskom plej ofa ABA lige formirati tim za sledecu sezonu. No strepnja mi je dublja od nade...

              Comment


              • Originally posted by Nas View Post
                Pa zato sto nismo tankovali Evrokup. Samo smo igrali protiv nesto ozbiljnijih protivnika, ponesto dobili u Pioniru, u gostima mahom gubili... Zato se nadam da se ovi iz kluba nece zaneti kao navijaci diljem interneta, te pod utiskom plej ofa ABA lige formirati tim za sledecu sezonu. No strepnja mi je dublja od nade...
                Ma, naravno. Nego je u principu najmanje losa ekipa uzela trofej ABA lige. Ekipa, ne zbir pojedinacnih kvaliteta igraca. A ovo oko kvaliteta za EL, pa slazem se. Mi u EC nismo nijedno gostovanje osim u Turskoj kod raspalog Galatasaraja uspeli da odigramo kako treba. Uzas i katastrofa. Ako mislimo da igramo Evroligu kako treba, akcenat mora biti na odbrani, kvalitetnom pleju i jos jednom kvalitetnom poenteru. FC van 12, dva stranca na 1, povecanje budzeta. Bez toga nam se smesi sudbina Buducnosti ili Darusafake.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Saopštenje koje je objavila Crvena zvezda mts na svom zvaničnom sajtu upućen je javnosti i pre svega, Košarkaškom savezu Srbije.

                  Juče je naš savez predstavio nove dresove košarkaša i košarkašica za predstojeća velika takmičenja, a među brojnim zvanicama nije bilo nikoga iz Crvene zvezde osim tim menadžera reprezentacije Srbije, Nebojše Ilića.

                  U Crvenoj zvezdi su nam objasnili da je Ilić na dešavanju bio kao tim menadžer reprezentacije, a ne kao jedan od ljudi iz Crvene zvezde mts.

                  KK Crvena zvezda mts u zvaničnom saopštenju piše da je preko društvenih medija saznala za to dešavanje.

                  "Izuzetno smo neprijatno iznenađeni činjenicom da među brojnim zvanicama na toj manifestaciji koja je održana 06.06.2019.godine nije bilo mesta za predstavnike KKŽ Crvena zvezda koji je rekorder po broju osvojenih titula, ovogodišnjeg osvajača duple krune, kao i KK Crvena zvezda mts osvajača ABA lige, višestrukog prvaka naše zemlje i predstavnika Republike Srbije u Evroligi u takmičarskoj sezoni 2019-2020", stoji u saopštenju.

                  Crvena zvezda mts zahteva od KSS-a da objasni zašto zahtev nije upućen.

                  Nadamo se da ovakva nemila dešavanja više neće biti slučaj i da će se raditi u interesu srpske košarke.

                  Sad lepo pozvati sve Zvezdase na bojkot reprezentacije, a igrace koji su napravili ime u Zvezdi da se ne odazovu na prozivku selektora.
                  Last edited by Storm; 07-06-19, 21:25.

                  Comment


                  • Svkakako bojkot plavih, kao da radovi navijaci upravljaju kosarkom... i medijima ?!
                    treba i postetiti tu zutu kucu kosarke u Sazonovoj ulici... i videti cime se trguje tamo...
                    Kao i testirati cvrstinu stubova arene kontrolisanim eksplozivnim testom... da pomognemo kkp bezbednosnoj aplikaciji za EL, u vezi izdrzljivosti silnog tereta lima i sendvica na tribini, da ne bi doslo do havarije.

                    Comment


                    • #F00, jebeš mi sve, ovim postom si me bacio u rebus kao niko nikad

                      Comment


                      • Stručni štab kompletan i u novoj sezoni!

                        http://www.kkcrvenazvezda.rs/strucni...7-06-2019.html

                        Andrija Gavrilović i Aleksandar Lukman produžili ugovore sa KK Crvena zvezda mts i biće deo stručnog štaba i u takmičarskoj sezoni 2019-2020. Pod ugovorom prvi trener Milan Tomić, pomoćnici Milenko Topić i Saša Kosović, tako da će stručni štab u kompletnom sastavu nastaviti izuzetno važan posao.
                        Uaz na prvoj utakmici finala je besplatan.

                        Comment


                        • Originally posted by Stojanče View Post
                          Stručni štab kompletan i u novoj sezoni!

                          http://www.kkcrvenazvezda.rs/strucni...7-06-2019.html



                          Uaz na prvoj utakmici finala je besplatan.
                          Ali sa kartom po koju mora da se ode do Kalemegdana

                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Tačno.

                            Finale plej ofa Crvena zvezda mts - Partizan NIS od ponedeljka. Distribucija besplatnih karata za tribine za 1 utakmicu finala, za navijače Crvene zvezde obaviće se u prostorijama kluba na Malom Kalemegdanu u subotu 08.06.2019. od 13-17 časova. Obavezno pokazivanje ličnog dokumenta ili JMBG.
                            Kad je u pitanju naša liga mislim da će biti razmene karata navijača tako da očekujem grobare u prvoj utakmici.

                            Comment


                            • Comment


                              • Jel se finale igra po sistemu 2-2-1 ili se smenjuju domaćinstva?

                                Comment

                                Working...
                                X