Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Веома добра ствар за Звезду за нека будућа времена, као доказ да је "лакше" из Звезде у Реал него из Валенсије сем ако нисте Шпанац. Повећавамо себи шансе да донесемо још нека већа атрактивнија имена са великим реномеом у европској кошарци.

    Comment


    • Jos samo da budemo pametni i potpisujemo igrace na 2 godine, pa da uzmemo i neko obestecenje kad odu u top el ekipu.

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post
        Jos samo da budemo pametni i potpisujemo igrace na 2 godine, pa da uzmemo i neko obestecenje kad odu u top el ekipu.
        То није реално, замисли да смо Софа потписали на две године, или пак Мекела, Рајана, и не знам још кога замисли које би то оптерећење било за буџет.

        Comment


        • Originally posted by Triple View Post
          То није реално, замисли да смо Софа потписали на две године, или пак Мекела, Рајана, и не знам још кога замисли које би то оптерећење било за буџет.
          Nisam siguran. Jer retki su igraci koji ce u piku karijer da presede dve godine. Ali dobro, treba izvagati da li je rizik od raskida ugovora veci nego da cemo igraca prodati i zaraditi. To je jedan od razloga zasto je rad sa domacim igracima bolja opcija od dovodjenja Amera. Oni jesu macka u dzaku, ali ovi el kalibar kao Loyd i nisu bas. Ako bi mi svake sezone najboljeg igraca slalib u top ekipe, u nekom trenutku ce cena toga morati biti dvogodisnji ugovor, da bi i klub imao korist. Licenca bi nam mnoga vrata otvorila...
          Last edited by Storm; 21-01-21, 17:17.

          Comment


          • Khm khm ispasce kao da pametujem opet. Kod premijum klase igraca, menadzer je taj koji trazi jednogodisnji ugovor. Mi pristajemo da damo odredjenu ulogu i izlog u EL za nesto manja potrazivanja. Ukoliko se pokaze, on ode dzabe, dobro njemu a dobro i klubu jer dobio extra klasu za manje para.

            Comment


            • Pa i igraci manjeg rejtinga kada potpisuju ugovore na vise od jedne sezone to bude neka +1 opcija uz neko fiksno i ne tako veliko obestecenje u slucaju da odigraju odlicnu sezonu i zainteresuju finansiski mocnije klubove.
              Nisu ni oni, a jos manje menadzeri naivni.

              Comment


              • Zato je kljuc rad sa domacim igracima. (Tu generalno mislim na igrace iz celog regiona, ne samo na srpske igrace) Njih mozes da potpises na vise sezona i da zaradis od eventualne prodaje. U slucaju visegodisnje licence, mozes da priustis da istrpis talenta po cenu nesto losijih rezultata.
                Last edited by Storm; 21-01-21, 19:11.

                Comment


                • Ali posto se borimo u EL i ganjamo titule to mora da se balansira sto mi 10g i radimo zar ne?

                  Comment


                  • Radimo. Samo nekad bolje nekad losije. Recimo da smo najbolje balansirali u Radonjino vreme i zato mu se ponovo radujemo.

                    Comment


                    • Pa mi imamo vise para od kad nismo prodali igrace, po Sarcu su tad dugovi napravljeni, sad je med i mleko...

                      Nas cilj moraju biti visegodisnji ugovori za vecinu igraca koji bi trebalo biti nosioci a ne za segrte i rekovalescente..

                      Nama svaka post Dr era su odlazili nosioci i treneri..to ne radi ozbiljan klub sa sistemom..

                      Ostaju uglavnom poluproizvodi..a najbitnije igrace menjamo..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Pa kad smo doveli sve sto je bilo dostupno. Bolja vremena, sad je malo teže naci nekoga za razumnu cijenu. Nije da ne proizvodimo samo smo malo više fokusorani na rezultat pa je i razumno sto pokusavamo sa jeftinijim strancima. Ako bi dobili A licencu garantujem da bi imali manje stranaca.

                        Comment


                        • Kada bih ja dobio na lotu 8m evra, dao bih 4m u humanitarne svrhe..

                          Najbolje rezultate u klupskoj kosarci su uglavnom ostvareni sa malo para uz domace igrace...ove zajebancije sa raspalim strancima nam u Evropi nisu nista doneli..EC prva faza...EL 14-15-16..ove vrv slicno...

                          Al kad vidim partizane meni bude lakse...ono je zivi uzas tek. To mi je melem za oci..u ovako teskim trenucima..vec cemo videti protiv Mornara gde smo sa sve Loydom..

                          Iskreno, ja jedva cekam prelazni rok 2021/2022..ova sezona je tuzna..nadam se korenitim promenama u rostoru..

                          Ivanovic,Petrusev,Simonovic,Miskovic, Avramovic, Kocovic, Pecarski, Lazarevic..NEKO OD NJIH MORA DOCI..A BILO BI LEPO I SVI KAD BI DOSLI od ovih pacera trenutnih, ostaviti Radanova,Dobrica, Dedu mozda,ali mislim da se on leba nece najesti kod Doktora..mozda Kuzmic..i videti od tih mladjih kako sta...od stranaca ako ne moze Loyd, rasterati sve puskom..mozda pod upitnikom Volden i JOB.....

                          Dovesti 3-4-5 kvalitetnih stranaca i bombona tim..

                          Braun/Ivanovic

                          Kocovic

                          Loyd/Avramovic

                          Radanov,Dobric,Lazarevic

                          JOB Simonovic,Miskovic

                          Nkoko ziv i zdrav iz Albe/ Kuzmic

                          Eto cak nam ne treba ni peti stranac...pa ni Petrusev )
                          Last edited by LosmiSK; 21-01-21, 23:01.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Ni danas neće biti u timu prvog strelca Lojda.

                            Barsa jača za povratnike Mirotića i Dejvisa.

                            Comment


                            • Brij igrača nije stavka na koju se oslanjamo.
                              Ako bude borba neprestana, sve je moguće.
                              Pa, i da izgubimo i 20 razlike.

                              Comment


                              • Mnogo nam fali Lojd.
                                On je ubedljivo prvi strelac ekipe, treci skakac ekipe(interesantan podatak samo su Dzoni i Teri ispred njega a iza su i Kuridza i Kuzmic), drugi asistent(Hall je ispred njega), treci bloker u ekipi (?!?! Dzoni i Teri ispred njega), najbolji kradljivac ekipe i igrac koji igra najvise minuta.

                                Comment

                                Working...
                                X