Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tomicu hvala za Fajea, Bilija. Hvala mu za duplu krunu, skinuo je onakvu ekipu Buducnosti i za to mu skidam kapu. Vratio je ekipu u El.

    S druge strane, napravio je tim po svom ukusu, nikad skuplji tim i sada odlazi. Sada treba neki novi trener da to kombinuje. Ne mogu reci da je neznalica ali mogu reci da je sujetan. Isto tako ne mogu reci da je strucnjak cim mu je Filip dovoljno dobar za drugog pleja. Kao da nismo mogli nekog nedraftovanog dovesti pa dati pasos da se vodi kao domaci.

    Sve najbolje u nastavku karijere ali definitivno mi nece nedostajati taj kurcatorski pogled i one odvratne konferencije za stampu.

    Filip ostaje a to je najveci problem, ali navikli smo na ovakve situacije nazalost. Samo sto ja nikada necu prihvati da je on izbor ozbiljnog trenera za dugog pleja. Takav trener je ili poltron ili bezmudas. Filip ne bi bio toliko stetan jedino da uvedemo rukometaske izmene da ne igra odbranu.

    Pa zbog njega i njegovog gubljenja primamo 10 + trojki svako malo.

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      Samo sam hteo da ti kažem da ima mnogo više "dokaza" da je Oli jedan od mogućih razloga Tomićevog odlaska, nego da su ga Nebojša (Vesna) naterali da Filip igra za kkcz


      Skoro celu igračku i trenersku karijeru je proveo tamo i meni je logično da želi da se vrati u Pirej.

      Baš me zanima šta misliš pod "osoba od integriteta"?

      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
      To je kada nešto kažeš onda i stojiš iza toga a zatim to i učiniš. Dao je ostavku i to je za njega završena stvar (dobro je promislio i doneo odluku jer to se ne donosi (lomi) preko kolena).
      Last edited by nebitan; 22-10-19, 17:30.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Dr Ćović

        https://twitter.com/_Krcun_/status/1186661629682954240

        Comment


        • Meni niko normalan ne pada na pamet od dostupnih trenera dajte predloge ko bi mogao sijesti na nasu uzarenu klupu.

          Comment


          • Hvalim te Bože da je Đorđević Saša našao angažman pred ovu sezonu.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Jbt problemi u raju
              Znala sam da ona nestvarana odbrana protiv Fenera ne obecava nista dobro
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                To je kada nešto kažeš onda i stojiš iza toga a zatim to i učiniš. Dao je ostavku i to je za njega završena stvar (dobro je promislio i doneo odluku jer to se ne donosi (lomi) preko kolena).

                Sve je to ok ali Milan Tomić je 2018 -te potpisao trogodišnji ugovor sa kkcz .Retko (skoro niko ) se ne odriče garantovanog , dvogodišnjeg ugovora bez dobrog razloga .

                Comment


                • Situacija pomalo čudna!
                  Jedni drugima se zahvaljuju u usta se ljube a razloga odlaska nema!
                  Ja iskreno mislim i ubedjen sam da je Tomic naredni trener Olimpijakosa! 100000% sam u to siguran!
                  Hvala mu za sve ,za titule i El za Bilija i Fajea ali sastaviti tim ovako i otici posle 5 utakmica je sramno!
                  zna se da je Tomić hteo da ode,da je insistirao!
                  sad je pitanje ko će doći,samo da ne bude sa konja na magarca jer Tomić uopste nije loš trener,naprotiv!
                  Ps Vlada Jovanović mi nebi trenirao ni školšku sekciju da ja odlučujem!

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Sve je to ok ali Milan Tomić je 2018 -te potpisao trogodišnji ugovor sa kkcz .Retko (skoro niko ) se ne odriče garantovanog , dvogodišnjeg ugovora bez dobrog razloga .
                    tako je,obećana mu je veća lova u Oly i to je to,ali to je očigledno tabu tema!

                    Comment


                    • Pionir će biti dupke pun, jedva nađoh kartu, i to u beloj loži.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Sašo Filipovski.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Pionir će biti dupke pun, jedva nađoh kartu, i to u beloj loži.
                          Sezonska

                          Sašo Filipovski.
                          Želja ili ?

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Sezonska



                            Želja ili ?
                            Ne čini mi se kao loša solucija.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Neće niko od integriteta da mu Čović bude šef.
                              Neće to ni Sašo.

                              Zato smo od odlaska Radonjića imali isključivo trenere početnike.
                              Last edited by Jaqen Hghar; 22-10-19, 18:35.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Ne čini mi se kao loša solucija.
                                Još jedan Midžet....mnogo je.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X