Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Da li ti je jasno šta si upravo napisao ? Nije kkcz hobi do čekanja željenog posla ...
    Imaš li ti dokaze da je on zbog Olija dao otkaz?
    Po meni je ovaj otkaz moralan čin i postupak čoveka od integriteta.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Imaš li ti dokaze da je on zbog Olija dao otkaz?
      Po meni je ovaj otkaz moralan čin i postupak čoveka od integriteta.
      hvala mu na svemu,idemo dalje. . .

      Comment


      • Zasto niko nije pitao za konkretan razlog odlaska trenera?

        Comment


        • Vlada Jovanović ako čitamo između redova.
          Nisam pratio njegov rad ali znam da iskustva sa EL nema. Takođe značajan osmijeh zbog WC
          Budžet bruto za sve 8.500.000€
          Last edited by Victor BG; 22-10-19, 14:10.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Imaš li ti dokaze da je on zbog Olija dao otkaz?
            Po meni je ovaj otkaz moralan čin i postupak čoveka od integriteta.

            Taman onoliko koliko ima "dokaza " da je M.Tomić poltrončina kome igra Filip jer je tako naredio Nebojša (Vesna) ...

            Ovo je forum gde su svakakve spekulacije moguće ...uostalom , brzo ćemo videti.

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Taman onoliko koliko ima "dokaza " da je M.Tomić poltrončina kome igra Filip jer je tako naredio Nebojša (Vesna) ...

              Ovo je forum gde su svakakve spekulacije moguće ...uostalom , brzo ćemo videti.
              Pa šta će ti za to dokaz? Jedino da utvrđujemo DNK da Filip nije sin Nebojše Čovića, pa da kažemo da nema nepotizma. Mada, kad ga vidiš onako malog i debelog...

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Taman onoliko koliko ima "dokaza " da je M.Tomić poltrončina kome igra Filip jer je tako naredio Nebojša (Vesna) ...

                Ovo je forum gde su svakakve spekulacije moguće ...uostalom , brzo ćemo videti.
                Bez ljutnje, ja sam zadovoljan što je otišao jer mi je pun kofer nadobudnog lika, ali sam čin ako nije opterećen odlaskom na klupu Olija je čin osobe od integriteta koji se dao naslutiti na tom tajm autu
                Što se tiče Filipa ja ni tu neću menjati mišljenje i mislim da on nije kapacitet ni za rezervnog pleja u Zvezdi i da je tu samo zahvaljujući ocu.

                Nebojša lamentira nad sudbinom Alimpija a ja bih rekao da ja strepim nad sudbinom Zvezde da nam ne vrati Alenpija.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • ne zalim tomica ni najmanje, sam pao sam se ubio, jebao ga filip u usta!!!

                  ukoliko se u cetvrtak ne bude terao filip i nismo za bolje nego da se ugasimo, koliko odma.
                  FILIPE ODLAZI!!!

                  Comment


                  • Ako dođe Jovanović onda će Filipovo mesto biti zacementirano.

                    Comment


                    • ne verujem da je zbog Filipa podneo ostavku.

                      Comment


                      • Zbog Filipa nije sigurno.

                        Možda i Gavrilović nije loše rešenje.

                        Comment


                        • Šta je sa Sašom Obradović ?

                          Nzm da l je iko primetio deo konferencije za štampu zvanu "Divlja karta" ?

                          Konferencija za štampu očekivana totalno, izuzev dela oko para, to je malo novina i zadovoljan sam ciframa, fino, da samo ne slušam više priče oko otimanja.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Bez ljutnje, ja sam zadovoljan što je otišao jer mi je pun kofer nadobudnog lika, ali sam čin ako nije opterećen odlaskom na klupu Olija je čin osobe od integriteta koji se dao naslutiti na tom tajm autu
                            Što se tiče Filipa ja ni tu neću menjati mišljenje i mislim da on nije kapacitet ni za rezervnog pleja u Zvezdi i da je tu samo zahvaljujući ocu.

                            Nebojša lamentira nad sudbinom Alimpija a ja bih rekao da ja strepim nad sudbinom Zvezde da nam ne vrati Alenpija.
                            Samo sam hteo da ti kažem da ima mnogo više "dokaza" da je Oli jedan od mogućih razloga Tomićevog odlaska, nego da su ga Nebojša (Vesna) naterali da Filip igra za kkcz


                            Skoro celu igračku i trenersku karijeru je proveo tamo i meni je logično da želi da se vrati u Pirej.

                            Baš me zanima šta misliš pod "osoba od integriteta"?

                            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Gavrilovic ce verovatno dobiti sansu u dva-tri meca da se pokaze....

                              Comment


                              • Originally posted by Storm View Post
                                Gavrilovic ce verovatno dobiti sansu u dva-tri meca da se pokaze....
                                Prošle sezone je samostalno vodio utakmicu u EC, mislim protiv Unikahe, nisam siguran

                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X