Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne može Filip.

    Branio sam ga koliko sam mogao, ali ne ide više, mora otići i DOĆI NOVI PLEJ, jer ako samo ode ništa nismo napravili.

    Ovako više ne može.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Imaju li Covici obraza

      Comment


      • Odlični Simonović i Cirbes.

        Radonja daj otkaz i vrati se LEGENDO.

        Comment


        • Originally posted by MareLFC View Post
          Ne može Filip.

          1) Branio sam ga koliko sam mogao

          2) Ovako više ne može.
          1) Zasto?
          2) Ajde, by Radovan III

          Comment


          • Mutavi matorac na klupi valjda će sam otići.

            Ako mislimo da posle utakmica u Evroligi izgledamo kao mrtvo puvalo u ABA ligi, onda neka nam Evroliga bude razbibriga.

            Od svih glavnih kandidata smo izgubili. Od prvog mesta možemo se oprostiti.

            Sledi nam borba da obezbedimo plej-of.

            Bahatost Čovića i teranje inata može nam se obiti o glavu.

            A i ovaj Gist neka se tera u stojka. Valjda je ljut što je kažnjen pa džabalebari na terenu.

            Kapa dole Lorencu! Ne zameram mu ni na nekim greškama, čovek igra u oba pravca, normalno je i da mu padne koncentracija.
            Last edited by Karamazov; 01-12-19, 17:51.

            Comment


            • 64 poena za ceo mec. Rutinirali su nas kao majmune, ceo mec nemas resenja za Boutrajta. Bili su oni odmorniji ali opet mi smo i protiv Valensije igrali lose i ako smo dobili.

              Svi vide u cemu je problem ali eto. Ova sezona je jbna, ne znam koja je poenta u celoj prici, ali mrcvarimo se...

              Najbolji su mi navijaci koji isto nisu za Hobbitaali vole kad odigra dobro da natrljuju, ali uz ono..nisam ja uz njegaali no look pas..pa onda kad krmeljaju zbog promene vremenske zone pa kazu auu kako je razbio Felipe hejtere itd......

              Radonja haval ti za tri prelepe sezone...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Imaju li Covici obraza
                Nemaju

                Comment


                • Osim Q1, sve ostale smo izgubili. Junior, kao po obicaju, ispunjava najbitnije kolone
                  Valorizacija +3 (nije najgori; tu je oko sredine). +- -16 (DeDa mu pomogao da ne bude najgori)
                  Kada ovi drugari koji prate naprednu statistiku budu izbacili brojke, bice mnogo jasnije (ako uopste nekome nije jasno jos uvek).

                  Comment


                  • Moglo je ovo da se izgubi i manjom razlikom, ali i ovako ćemo ih dobiti u Beogradu sa više od ovih 11 razlike. Doći će neminovno do doselekcije na poziciji pleja, zbog oba takmičenja.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ovi koji su aplaudirali Čoviću nadam se da sada kapiraju šta čine.

                      Neverovatno koliko jedan igrač može da ti sjebe utakmicu.

                      Comment


                      • Ovo "vracanje u zivot" D. Brauna je veliki problem. Bukvalno od njegovog ulaska nastaje raspad sistema.
                        On, centri I viseputaspominjanigospodin kanale ovu ekipu opasno.

                        Comment


                        • Ma mi osim Lorenca nemamo igrača u dobroj formi.

                          Kuz je previše trom, svako njegovo hvatanje lopte u napadu ja se štrecam jer je uvek na ivici da je izgubi.

                          Beron nas u poslednjim utakmicama skupo košta sa svojom odbranom a i napad mu škripi.

                          Comment


                          • Meni se ne svidja kako Lorenzo vodi tim, treba vise da razigrava igrace,na stranu sto momak igra odlicno ali nije meni peonta da plej bude njabolji skorer a to pritom nije. O Hobbitu Felipeu je suvisno pricati, pricali smo i o Alimpiju.

                            Ipak jedan na jedan nas je unistio Boutrajt, napravio malu decu svima...kakva igracina..Treba im dati filipa, davidovca, odza, i dbrauna za njega... izmislja poene i navlaci igrace i stvara prostor...

                            Mi nemamo igru od pocetka sampionata, ni pobede ne izgledaju dobro...mucenje je sve ovo gledati...stvorila selosa atmosfera i treba Djordi da nas izbaci sve i da dobijemo malo mira...

                            Mi smo cirkus Monti Pajton sve sa doktorom koji zna sve da iskrene, tako da je tih 8.3m sad malo...i da se radi u teskim uslovima

                            Da ima Boga da se prodamo nekom ludaku..mozda Cepter, Mandaric kurac palac...al nece oni doci u ovu drzavu, sa stokom...mora da se isplati sns, covic..kurci palci...pa tek onda ulagati...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Simke kao u najboljim danima.

                              Joj kad se setim kako je majstorski Radonja napravio od Simketa najbolju četvorku Evrolige.

                              I Cirbes je bio dobar. Jedino nas Jaka ispoštovao.

                              Comment


                              • Počeo sam da gledam u drugoj četvrtini i to u trenucima kada je Boutrajt sasuo one trojke i bio razigran, Filip znan i kao statista je samo pomogao Boutrajtu. Simana pogubljen (moguće da mu cava nije dala) ali jebo ja igrača koji jednu utakmicu odigra aonda ga nema narednih sedam. Kuz je daleko od forme, Davidovac je veliki znak pitanja, šta se s njim dešava, koje su tu magije???
                                Ali kako je Rimac iskoristio sve slabe strane, to je za udžbenike, Rajan B. na Filipa - rezultat razigrao igrača koji do sada nije mogao da ubode ni bazen.DeDa u igri oni odigraju dva na dva Simon i Boutrajt i Deda preuzme Rajana, on na prodor a DeDa ne može ni pogledom da ga prati...
                                Bili užasnu utakmicu i u odbrani i u napadu. Da se čovek prekrsti i levom i desnom...drma nam se, zapravo ne drma jer nismo na 4 poziciji ali se već postavlja pitanje hoćemo li mi dostići top 4 mesto i ući u doigravanje? Više ni to nije sigurno.
                                Čovići su bezobrazni, sujetni i pokvareni, a nama treba to jer su nas usput i podelili i boli ih tuki, imaju svoju igračku.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X