Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • 16 faulova u 17om min
      Toliko je sinoć imao za 40 min
      "Imamo sudiju"iz Bara

      Comment


      • Ne mogu bre Beron i Dobri u istoj petorci.

        Comment


        • Ovo Zvezda na domaćem terenu igra p grobarska

          Comment


          • Gagić bije kao Raško u najboljim danima a onda se čudi kada posle drugog, trećeg a najčešće četvrtog kontakta (sekirice) mu sude faul.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • 30 bacanja 30 min
              "Zvijezda" 10

              Comment


              • Biće 50 bacanja za Igokeu.

                Comment


                • Je l' su ove sudije normalne?

                  Comment


                  • Otprilike,projektovani sled događaja u PO, L.Braun u 3em min 2 faula,do kraja 1/4 bice 3 znaci negde oko 15 min ucinka bod pritiskom KoljensicaJavorai...
                    27.1.'20
                    Last edited by L a z a r; 27-01-20, 17:53.

                    Comment


                    • Lagana pobeda za 11:6 osamili smo se na #3
                      Bilo bi dobro da Gist nastavi sa ovakvim partijama i u doigravanju

                      Comment


                      • Tek kad čovek pogleda reprizu utakmice može obratiti pažnju na mnoge detalje i videti pravu sliku.

                        Pogledajte još jednom utakmicu protiv Barse i dobićete potvrdu ovoga što pišem.

                        Mnogo lepih akcija, par puta Kuz je sa niskog posta lepo delio lopte, često je protok lopte bio kakav se samo poželeti može.

                        Ide na bolje u poslednje vreme, pu, pu, pu, da gi ne ureknem.

                        Comment


                        • Evo i najboljih poteza Štimca protiv Barse.

                          Poigrao se sa Barsinim centrima i održao im čas košarke.

                          Reakcija Gista posle prve trojke Štimca govori da se i on u poslednje vreme lepše oseća, nije više natmuren.

                          Comment


                          • Opravio nam je Stime Gista. Ne znam da li je ko primetio na 5-6 minuta pre kraja utakmice u Laktasima, ocinski zagrljaj Stimeta nad Gistom. Bice Gistara sve bolji.

                            Comment


                            • Lagana pobeda juce,ja zadovoljan.Sad nek se spremi Efes.Idemo lagano jednu po jednu tekmu u sledecih 12 dana,pa dokle stignemo.NAPRED ZVEZDO SAMO NAPRED ZVEZDO.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan9 View Post
                                Opravio nam je Stime Gista. Ne znam da li je ko primetio na 5-6 minuta pre kraja utakmice u Laktasima, ocinski zagrljaj Stimeta nad Gistom. Bice Gistara sve bolji.
                                Opravio je Štimac mnoge, dao je boosta mnogima kako domaćim tako i stranim igračima. Sinoć na nekoj velikoj razlici protiv Igokee on slavi kao klinac to sigurno tera ostale da budu bolji. Punter je meni iznenađenje kako se raduje i loži vidi se da mu znači što Šakota veruje u njega i da hoće da mu se adekvatno oduži na parketu.

                                Comment

                                Working...
                                X