Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Zato beron natrpa i djenka i prelome mec..a felipe bleji kao tele i prima trojke sa glave.. jbte kako te ne mrzi vise.. sta moze covek od 175 da uradi nego da da 4as i primis 20p preko njega. ..

    Kosarkasko svetogrdje je na ovaj tim imati Hobits. Zna on kosarke ali treba ti kao kratko cebe zimi..

    Jebena prijateljska utakmica i vi pravite slavlje od ovoga, pa obe ekipe su igrale pod rucnom, treca utakmica u 4 dana i sada ocekujete da budu svi naspanovani.
    Navedi mi taksativno sve te poene koje smo primili preko FC3, sem Bilijeve trojke iz coska, koliko smo koseva primili preko Djenke, Oja, Derika, Dede, jebote ispada da svih 71 koseva smo primili preko FC3.

    Uostalom imas PIoniri Arenu biraj utakmicu i jebi majku Tomicu sto ga drzi u ekipi. Sto pre pocnemo da gubimo one utakmice za pare pre ce ga skloniti ako on bude problem, ali ajde da pisemo o tome kako je on najgori bio veceras a nije bio.

    A sada nazad na svoj topic i isprati tamo prijateljske utakmice tamo sa onim mexicancima po Brazilu, Urugvaju ili kojoj vec kolonijji se ovi tvoji pripremaju.

    Comment


    • Dobro je Čerija čuvao, kad god ga mrko pogleda ovaj promaši.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Djenka +12 , Fc3 +11 .

        Znaci primio trojku od Spanulisa preko ruke, pa sta da kazemo za njihove bekove koji su visi i od Berona i od Djenke i oni im isto tako strpaju trojke preko glave.

        Jebe mi se za prijateljsku utakmicu, i prosto sam zeleo da izgubimo da krene prozivka random igraca, ali neke stvari su jace od pojedinih ovde.

        Opustite te se ljudi, bice i poraza ovde i dalje smo najjeftiniji tim u El , a po kvalitetu smo mozda 14 ti, ali lepo je nadati se da cemo sve pobediti tamo do kraja aprila, naravno kada budemo gubili jedan covek ce uvek biti kriv,

        Asst danas Lorenzo 4 Fc 4
        4 as? Da loptu Biliju ili Djenki, ovaj zvekne za 2 ili 3 i mališa dobije na statistici? Čak i ti vidiš da u ovakvom timu amater Filip Čović nema šta da traži. Plus, da nije tata ugurao sinčića u prvi tim, doveli bismo normalnog backup pleja, a ne da krpimo sa bekovima, kada Lorenzo nije u igri. E, za razliku od tebe, kome se jebe za prijateljske utakmice, ja se i tu kidam i nerviram i želim da moj tim pobedi. Spanulis je 193cm, ima niži izbačaj lopte, a FČ nije uspeo ni da mu zasmeta, a i kako bi kad je niži gotovo 20cm!

        Comment


        • Primio je dve trojke od bilija jednu sa glave, druga na 10 m od njega. Imao je 2+1 gde je ko debil napravio faul i ako je svako znao pa i on da cemo primiti kos. I brani suteve za tri..tako sto podigne ruku i ne skoci, covek od 175+5 ide na sajt kkcz i do kraja godine +3 na RSB=183cm

          Zna on kosarke, ima 31g.. al daj nam nekog Admirala da udjemo u taj f8 jbm mu mater...Nije Tomic los trener, potrefilo su mu se dobre stvari prosle sezone, sad dobar tim..ne treba mu ovo..

          Nelson je kostao 200- 250k max za Bajern..mogle su se te pare dati i imas preludu ekipu..

          Al, eto...on je za pleja u nekoj osrednjoj FIBA kup ekipi..zna kosarke, ali zajebancija..krpice drugi to, ali nije u tome fazon..
          Last edited by LosmiSK; 20-09-19, 22:48.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Zato beron natrpa i djenka i prelome mec..a felipe bleji kao tele i prima trojke sa glave.. jbte kako te ne mrzi vise.. sta moze covek od 175 da uradi nego da da 4as i primis 20p preko njega. ..

            Kosarkasko svetogrdje je na ovaj tim imati Hobits. Zna on kosarke ali treba ti kao kratko cebe zimi..
            Bolje i sa kratkim ćebetom nego bez njega zimi.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • A da, Nelson je tropa, veliki zajeb Radonje.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Felipe je odigrao još jednu dobru tekmu, u napadu je sjajno razigravao a u odbrani kidao. Rođeni lider i pravi komandant parade.
                Lorenzzo bi trebao da se zabrine za svooju pozišn.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Nece se Fica naigrati u EL, osim ako Tomic ne zeli da ga blamira. Kapiram da ce Djenka i Davidovac krpiti poziciju bek ap pleja. U ABA moze da uzme minute i odigra solidno. Sta znam, jeste steta sto nemamo jos jednog pleja koji pegla odbranu, ali sta je tu je...

                  Comment


                  • Felipe jeste basketaš, ali neka ga obzirom da mu pozicija u timu pripada kao legat od tatka mu, uvek u plej ofu ABA može da natrpa komšije ili Đetiće da se sladimo, rade njega takve utakmice.

                    Comment


                    • ima li nedje snimak? 🤷*♂️🤪

                      Comment


                      • e jebvas vise Filip. Deluje kao da se masi forumasa 90 posto pracenja svodi na pljuvanje tatinog sina. Pa ta tema je apsolvirana milion puta...kako vam vise ne dosadi. Verovatno je neko utripovao da je kolicina pljuvanja srazmerna verovatnoci da on nece biti u timu.

                        Comment


                        • Nzm da li se na mene odnosilo zbog poslednjeg mog posta, ali ajde da se osvrnem, nisa neki njegov fan, ali u poslednjem postu ga, da budemo precizni, i nisam napljuvao....meni ono više liči kao pohvala.

                          Comment


                          • nije se odnosilo, nego generalno... samo Filip pa Filip. Ovi ostali mogu i da se raspadnu, ali ako Filip odigra lose opet ce samo on biti u prvom planu. Aman.

                            Comment


                            • Comment


                              • i ovo je nesto, sad jos snimak cele😂

                                Comment

                                Working...
                                X