Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Puna podrska za Lakija!
    Covicu pederu, napusis se severu!

    Comment


    • meni je zao Filipa ...niko ne zasluzuje ovakvog oca! smrada sujetnog

      Comment


      • Laki, dolazim u ponedeljak sa jos nekim ortacima.. Plan je da dodjemo sa dvoja kola, ali nisam sigiran da ce svi moci da dodju. Jbg, tesko je ljude ubediti da potezu put do BG na utakmicu sa Mornarom
        Ortak i ja dolazimo sigurno, za ostale ne znam.

        Comment


        • Jos jedna stvar je jako vazna.. na ovoj kzs je Covic prvi put objavio da je ovo njegov klub. Od danas mora da pocne nasa borba da klub povratimo od ovog debila.
          Dok ga ne oteramo iz kluba ne treba da dobije ni dinara drzavnih para.

          Comment


          • Dzabe, bas sam onako razocaran, malopre sam sezonsku dao sestricu, biloje tesko i uvreme Tadic-Dodik koalicije ali smo se borili, ovo je totalno prisvajanje kluba i opravdavanje nepotizma.

            Comment


            • Inače, iznenađen sam u vezi Gista.

              Možda je i opravdano zakasnio pa razočaran što su ga opomenuli je igrao sa kurcoboljom.

              U svakom slučaju i da je tako nije u redu da se na terenu ponaša ko uvređena mlada i da lezilebuje.

              Očekujem od njega da pokaže profesionalizam kakav je u dosadašnjoj karijeri pokazivao i da više ne bude problema.

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Laki, dolazim u ponedeljak sa jos nekim ortacima.. Plan je da dodjemo sa dvoja kola, ali nisam sigiran da ce svi moci da dodju. Jbg, tesko je ljude ubediti da potezu put do BG na utakmicu sa Mornarom
                Ortak i ja dolazimo sigurno, za ostale ne znam.
                Posao bi najbolji bio da dodjemo organizovano kao i Delije sa transparentima i da mu se nacestitamo mile nove godine !!!

                Comment


                • Niti sam podržavao Lakija niti sam se u većini stvari slagao sa njim, nisam do kraja odgledao KZN pa sam propustio dio sa pozivanjem.
                  Ono je nedopustivo I ogromna sramota za klub, puna podrška Lakiju!

                  Comment


                  • Cak i RSB gamad najavljuje dolazak u ponedeljak i zvizdanje Covicima. Dodjite ljudi ko god moze da branimo svetinju!

                    Comment


                    • Originally posted by Czbg9 View Post
                      Puna podrska za Lakija!
                      Covicu pederu, napusis se severu!
                      Sad severu da se napuši a kad nešto Delije urade onda ide ogradjivanje itd? Čoviću pederu napušiš se semenkarima. Severu si odavno popušio, ima 2 godine već.

                      Comment


                      • A ko je taj Laki? jbg ne znam te vase

                        Comment


                        • Originally posted by darko pancev View Post
                          Posao bi najbolji bio da dodjemo organizovano kao i Delije sa transparentima i da mu se nacestitamo mile nove godine !!!
                          Dodji Dare obavezno, javi se ako hoces. Sad ne verujem da ce nam dati da unesemo transparente, dovoljno je da se pojavimo u sto vecem broju.

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Cak i RSB gamad najavljuje dolazak u ponedeljak i zvizdanje Covicima. Dodjite ljudi ko god moze da branimo svetinju!
                            Sta kazu na RSB? Koja tribina ce nam biti kop? Javljaju li se oni botovi moderatori?

                            Comment


                            • nemojte pljuvati novinare, sigurno ne mogu da rade svoj posao kako treba...zamislite kad je on targetovao lakija, sta sve onda moze da kaze ili preti novinarima....tako da vrv neka pitanja ni ne smeju da postave

                              Comment


                              • Naravno da novinari ne smeju da postavljaju nezgodna pitanja jer je Nebojša podtekstom najavio odgovor za taakve novinare i novine (u prevodu: gube akreditaciju).
                                Naravno da ne smeju jer su neke gazde novina prijatelji sa Nebojšom i tako, nisu novinari krivci u tolikoj meri, krivac je nebojša i urednici, gazde...
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X