Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Radonjic nije nerealna opcija, mora da mu se isplati ono sto bi dobio od Bayerna za otkaz do Juna, neko kaze ne bi on uzeo ekipu koju nije selektirao, nije tacno, vec je dva puta to radio jednom sa nama, jednom sa Bayernom, najveci problem je Misko koji nije bas u ljubavi sa nama zbog dva prethodna prelazna roka koja su prosla bez njega da se on pita.
    Dejan je njegov i on sa njim ima verovatno druge planove od juna, mozemo i mi biti tada interesantni ali zavisi i od drugih ponuda koje ce uvek biti vece od nase.
    Sto se tice Sase Obradovica, Monako mu ulazi u 1/4 EC, ima jos godinu dana ugovora, zivi u mozda najlepsem i najbogatijem gradu Evrope, privatno on nema nameru da radi u Srbiji iz mnogo razloga, ne treba ici u daleku proslost pre 24 h smo imali prilike da vidimo kakav je ovde ambijent za igrace i trenere.

    Jovanovic, vec sam napisao, dve nedelje fiba prozora, ako ce da se sece , trebalo je to vec sinoc ili jutros, posto su se ohladile glave, nema tu mnogo da se nadamo nekim promenama.
    Ova druga dva bolda ipak kazu da je sada nerealan.

    Comment


    • Originally posted by Borca View Post
      Ova druga dva bolda ipak kazu da je sada nerealan.

      Neko gleda casu do pola pune a neko do pola praznu. Sve je oku posmatraca.

      Ono sto bi mozda trebalo da umiri nase navijace je da za divno cudo igraci nisu napustili dodelu medalja ( doduse nisam gledao tu svecanost), nisu bojkotovali medije, nisu pale teske izjave i vanrendne izjave predsednika iz hola hotela.
      Danas cute, zvanicna stranica nijednu rec protiv sudija.
      Najbolje je kada se cuti i ne oglasava bez obzira sto ima materijala.

      Comment


      • Slazem se da ima materijala! Ali realna stvar je da smo sami krivi i da je u ovom slucaju struka dovela do poraza! Konacno i da se okrenemo sebi, barem se nadam da ce biti tako! Neka se zavuku u cetiri zida sale i neka rade! Neka se skupe i svi kao jedan! Samo je to pravi put, sve drugo je samoubistvo!

        Comment


        • Па шта има ко да каже кад на 30 и кусур секунди имаш 5-6 разлике. Треба бити уметник а изгубити то.
          Не кажем ништа лоше али још 100 утакмица да играју не би Шакота нити играчи изгубили на онакав начин, јеби га шта је ту је. И шта ко има да се жали а водиш 6 разлике 30 сек пре краја, покри се и ћути.

          Comment


          • Originally posted by Triple View Post
            Па шта има ко да каже кад на 30 и кусур секунди имаш 5-6 разлике. Треба бити уметник а изгубити то.
            Не кажем ништа лоше али још 100 утакмица да играју не би Шакота нити играчи изгубили на онакав начин, јеби га шта је ту је. И шта ко има да се жали а водиш 6 разлике 30 сек пре краја, покри се и ћути.

            Zeljko Obradovic je imao 9 razlike na manje od minuta kod kuce protiv Valensije kuci i izgubio i to samo sa jednom sudijskom greskom koja je cak i EL priznala da je Fener ostecen.
            Ne branim Sakotu ali da Beron nije napravio nepotreban faul, da Punter nije pravio faul u napadu mozda bi ovde neko napisao kako smo prelomili utakmicu na minut do kraja, kako su ih usrale 4 trojke zaredom ( 73-67 Jaramaz pogadja step back trojku). Da umesto koraka od Pejdza nisu svirali faul od Gista na 1.7 do kraja ne pri sutu na kos nego na dodavanje na stranu uz korake i pri prijemu a i pri klizanju. Takvo isto klizanje je imao Jovic u Moskvi pa ga svirase sudije.
            Da u produzetku na neresen rezultat nisu svirali nepostojeci faul u napadu Berona, da je sviran kontakt LB pri poslednjem sutu, diranje table .

            Nema kukanja ali sta god da se desi neko mora biti kriv to nam je konstanta.

            Jebote kukali ljudi sto Sakota ne trazi timeout, on to bukvalno shvatio pa ga trazio kada vi kukate i opet vam ne valja.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Zeljko Obradovic je imao 9 razlike na manje od minuta kod kuce protiv Valensije kuci i izgubio i to samo sa jednom sudijskom greskom koja je cak i EL priznala da je Fener ostecen.
              Ne branim Sakotu ali da Beron nije napravio nepotreban faul, da Punter nije pravio faul u napadu mozda bi ovde neko napisao kako smo prelomili utakmicu na minut do kraja, kako su ih usrale 4 trojke zaredom ( 73-67 Jaramaz pogadja step back trojku). Da umesto koraka od Pejdza nisu svirali faul od Gista na 1.7 do kraja ne pri sutu na kos nego na dodavanje na stranu uz korake i pri prijemu a i pri klizanju. Takvo isto klizanje je imao Jovic u Moskvi pa ga svirase sudije.
              Da u produzetku na neresen rezultat nisu svirali nepostojeci faul u napadu Berona, da je sviran kontakt LB pri poslednjem sutu, diranje table .

              Nema kukanja ali sta god da se desi neko mora biti kriv to nam je konstanta.

              Jebote kukali ljudi sto Sakota ne trazi timeout, on to bukvalno shvatio pa ga trazio kada vi kukate i opet vam ne valja.
              И најјаче је било кад Берон игра против трифуновића. Чак је и Трифуновић помислио дежа ву као да је већ видео исти сценарио као против меге, предао се спустио руке, подигао их тек кад је Берон исплио хитац, формалности ради, и оно удара у обруч. Као против Макабија у изрелу. Лоша срећа. Ући ће у плеј офу.

              Comment


              • Porediti Fener Valensiju i finale kupa KKCZ sa partizanima je smesno...Desava se, ali do trenera je..koji bi dupe dao za jos jednu platu i da ode sa Dudom da igra sah na Kalemegdanu....On je prakticno i od Mege izgubio..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Porediti Fener Valensiju i finale kupa KKCZ sa partizanima je smesno...Desava se, ali do trenera je..koji bi dupe dao za jos jednu platu i da ode sa Dudom da igra sah na Kalemegdanu....On je prakticno i od Mege izgubio..
                  Naveo sam kao primer da moze da se desi da se neka razlika da je to nemoguce da se izgubi.Pa jos veci je poraz onda Zeljka jer kvalitet njegove ekipe u odnosu na Valensije je daleko veci u odnosu na nas i komsije. Pri tom igra kuci u utakmici koja nema ni promil tenzija kao sto je ona sinocna bila.

                  Dozvoli da neko ima misljenje , dozvoli da i ja napisem nesto a da ne skocis na svaku rec, dozvoli da neko sme da napise nesto vezano za kosarku a da pri tom ne odgovoris u svom stilu. Jebote nisi spomenuo u ovom postu Vucica ili Vesica, kako si to propustio da napises.

                  Sakota, dogovori se sa sobom, pre 7 dana pises jedno za njega, sada kontra sve, posalji,email, fb msgn, twit Dejanu, ja sve sto sam mogao sam ucinio, ti uradi sto je do tebe, sta drugo da ti kazem.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Zeljko Obradovic je imao 9 razlike na manje od minuta kod kuce protiv Valensije kuci i izgubio i to samo sa jednom sudijskom greskom koja je cak i EL priznala da je Fener ostecen.
                    Ne branim Sakotu ali da Beron nije napravio nepotreban faul, da Punter nije pravio faul u napadu mozda bi ovde neko napisao kako smo prelomili utakmicu na minut do kraja, kako su ih usrale 4 trojke zaredom ( 73-67 Jaramaz pogadja step back trojku). Da umesto koraka od Pejdza nisu svirali faul od Gista na 1.7 do kraja ne pri sutu na kos nego na dodavanje na stranu uz korake i pri prijemu a i pri klizanju. Takvo isto klizanje je imao Jovic u Moskvi pa ga svirase sudije.
                    Da u produzetku na neresen rezultat nisu svirali nepostojeci faul u napadu Berona, da je sviran kontakt LB pri poslednjem sutu, diranje table .

                    Nema kukanja ali sta god da se desi neko mora biti kriv to nam je konstanta.

                    Jebote kukali ljudi sto Sakota ne trazi timeout, on to bukvalno shvatio pa ga trazio kada vi kukate i opet vam ne valja.
                    Mala ispravka, treba da piše: "da Punteru nije suđen faul u napadu" (uz dodatak da je sviran kontrafaul).
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Dakle, ostaje Šakota.

                      Valjda će promeniti penzionerski način vođenja utakmice.

                      Neverovatno koliko čovek nema osećaj kada napraviti tehničku, zaboravlja na tajm aut, na izmene...

                      Nas možda u prethodnom periodu je i najviše koštalo loše otvaranje utakmica.

                      Ne ume čovek da izvede valjanu petorku i ono što posebno iritira je insistrianje da ta petorka igra gotovo celu četvrtinu bez obzira na štetovanje.

                      Takmičenje u ABA ligi se nastavlja 1. marta. Za to vreme odigraćemo dve utakmice u Evroligi.

                      Ima vremena i za odmor i za treninge. Ne valja ni neki duži odmor, treba da smo u ritmu.

                      Evo komšije su trenutno u najboljoj formi ali ova pauza ima da ih preseče.

                      Sad sam gled'o u pasulj. Ne bih bio u koži naših protivnika u finišu ABA lige.

                      Budi se zver u nama.

                      Spoiler


                      Prpa, a?

                      Comment


                      • E taman kad bi isplatili Radonjicu pare za posao koji je radio u drugom klubu, Nebojsa bi kod mene zavrsio do kraja zivota. Ne znam kome je pala na pamet ova glupava ideja.

                        posalji,email, fb msgn, twit Dejanu, ja sve sto sam mogao sam ucinio, ti uradi sto je do tebe, sta drugo da ti kazem.
                        jadno i ponizno.
                        Last edited by mmajstor; 18-02-20, 10:54.

                        Comment


                        • Nije jadno, nij ni ponizno...ali nista od toga. ende...sad mmmmajstore mozes da odahnes..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Nisam ja ni nesto specijalno se zadihao da bi trebalo da odahinjem.

                            Ja znam da od toga nema nista jer on ne zeli da dolazi na vruc krompir, sem ako taj krompir nije stepenica i platni razred vise. Kad je dolazio iz Buducnosti, Zvezda je bila stepenica i visi platni razred, pa njegovim recima, cim je obavio telefonski razgovor sa Covicem istog momenta je seo u auto i dosao u Beograd. To je njemu posao kao bilo koji drugi, a tako bi i mi trebalo da se postavimo a ne da ga kao poslednji jadnici nesto jurimo i molimo da dodje.

                            Na stranu sto sok terapija pred Laktase nije uspela, kao sto ne bi ni sada uspela...zasto bi bilo kome placali za minuli rad u tudjem klubu kada vec nismo hteli da se otvorimo za kvalitetnog trenera na pocetku i na sredini sezone? Ko ce za to da polozi racune?

                            Comment


                            • Originally posted by Triple View Post
                              Па шта има ко да каже кад на 30 и кусур секунди имаш 5-6 разлике. Треба бити уметник а изгубити то.
                              Не кажем ништа лоше али још 100 утакмица да играју не би Шакота нити играчи изгубили на онакав начин, јеби га шта је ту је. И шта ко има да се жали а водиш 6 разлике 30 сек пре краја, покри се и ћути.
                              Sve je tacno, ali je isto tacno da su bezobrazno pokrali decaci koji bi trebalo da dele pravdu. Da se radilo o par previda u par perioda utakmice, da se to desavalo malo vise prema jednoj srani, ok... Ovako, napravis nekoliko bezobraznih gresaka u odlucujucim trenucima utakmice i sve na stetu jednog tima... to je sve samo ne slucajno. To treba reci i ne glumiti politicku korektnost. Isto kao sto su nas pokrali protiv Buducnosti u doba Alimija... Oba puta je bilo gresaka nasih igraca, ali je kradja uticala presudno.
                              Tada sam mislim napisao da zelim da moj tim bude bolji za pola kosa i da za toliko pobedi, a ne da mora da bude bolji za 15 da bi pobedio sa 5. Misljenje nisam promenio.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Mala ispravka, treba da piše: "da Punteru nije suđen faul u napadu" (uz dodatak da je sviran kontrafaul).
                                To je trebalo da bude namerna licna za drzanje igraca bez lopte, ili da ne svira nista. Svakako nije bilo da se sudi licna Pantera.

                                Comment

                                Working...
                                X