Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jenkins je igrac koji trazi loptu u rukama, trenera koji mu veruje i koji ce da ga istrpi. Meni bi on uvek bio u igri, bar zbog odbrane, videlo se sinoc kako smo zaigrali cvrsce cim je usao. Sut mu je uvek bio promenljiv, a prodor najjace oruzje zbog eksplozivnosti i snage koja mu omogucava da poentira iz kontakta, samo sto moras da mu obezbedis situaciju koju ce da iskoristi. Kao sto Baronu moras da napravis dobre blokove da bi se demarkirao i dosao u situaciju da sutne, tako i Jenkinsu moras da das loptu u ruke i rasiris odbranu, da bi mu omogucio da lakse poentira iz prodora.

    Comment


    • Ma samo smanjiti roster da se zna sta ko igra i ko ima koju ulogu... ovako ima gomilu igraca koji ne znaju dal su prva druga i treca violina na poziciji.

      Sem ako je planski iz nekih nekosarkaskih razloga nakrcavan ovoliki roster. Kolko vidim najvise stranaca imamo od agencije Radeta Filipovica... ne mogu da nadjem neke Miskove strance, ima li Miskovih?

      Comment


      • Jenkins je Miskov, ali on je dosao samo zbog posebne konekcije koju ima sa klubom i navijacima. Sa Miskom smo se udaljili pre godinu dana, on se tada slizao sa Buducnoscu.

        Comment


        • Pise neki drugi a ne Misko. Od domacih Ognjen i Borisa koki dobijaju manje minuta nego sto zasluzuju.... hmmmm

          Comment


          • I Filip je njegov, a on ima minutazu, tako da ti teorija pada u vodu.
            Last edited by Дијаз; 18-10-19, 18:58.

            Comment


            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
              Ja to gazenje nisam video,to je ubedljivo najlosija utakmica Fenerbahcea u evroligi i opet ih Zvezda na misice,jedva dobila. Ja mislim kad dovedes 10 stranaca,od toga i neka velika evroligaska imena onda moras visoko i da pucas i igras ozbiljniju kosarku,u Zvezdi ovi stranci ni ne znaju svoju ulogu u timu,navodno vadi Brauna Derika zbog odbrane a igra mu Covic 25 minuta koji i da hoce ne moze odbranu da odigra.Onda normalno kad Amer vidi da Covic ispada kao da ne postoji ni on nece da se trudi.
              Ipak troluješ. 56 poena, toliko su Turci postigli poslednji put pre 15 godina kada i nisu bili u EL.G.A.Ž.E.NJ.E.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ova Dekkijeva slika dobija duplu konotaciju sada. Em je to Gordic iz kkp, jos u dresu Buducnosti...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Vise mi se svidja onako kosarkaski kako izgleda FMP,tu je trebalo dodati Davidovca,Dobrica,Kuzmica i jednog,dva stranca i bolje bi funkconisali od ovog tima sa 10 stranaca.

                  Comment


                  • Znači, počeo si da navijaš za Zvezdu? Dobrodošao!
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Iskreno od kad su krenuli da prave timove sa 10 stranaca nisu mi zanimljivi ni Zvezda ni Partizan,sve mi je jedno,pobedili,izgubili,tesko mi ide to navijanje za strance.

                      Comment


                      • A kako napraviti tim bez hrpe stranaca? Voleo bi da neko pokaže putokaz. Želimo odma rezultate, nemamo strpljenja za ništa, kako samo od domaćih proizvoda napraviti veliki rezultat? Ja ću ti reći NI-KA-KO...

                        Nažalost došlo vreme gde istinski pravih domaćih košarkaša ima jako malo. Oskudevamo kvalitetom i ne treba da se stidimo takvog činjeničnog stanja.

                        Comment


                        • Tomić je školovao žabara i opet će!

                          Comment


                          • Ne bih se slozio da nemamo kvalitetnih igraca,eno ima ih u FMP-u,Megi,pa taj Avramovic,Todorovic sto su morali kroz nizerazredne italijanske i spanske klubove da se probijaju,Apic,Rebic koji igraju odlicno u Rusiji a ovde nisu dobili sansu jer od stranaca ne mogu da dodju na red. Imamo igraca ali nema se strpljenja,hoce se odmah rezultat. Ne bi oni od tih stranaca videli ni Jokicev talenat da nije slucajno naleteo Misko na njegovu statistiku u novinama,bolje i americki lelemud nego nas talenat koga moras da cekas da postane veliki igrac.

                            Comment


                            • Apić je dobio šansu, zahvaljujući dobijenoj šansi koju je maksimalno iskoristio je i otišao u Kubanj za lepo obeštećenje. Od njega može ispasti solidan igrač za EC ili da bude backup u EL, videćemo.
                              Od ovih ostalih smo se sa razlogom rastali i sada krče svoj put u španskim ili italijanskim fenjerašima.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ti i zasluzujes da gledas ove lelemude od stranaca sto ih mrzi da pomere dupe.
                                Last edited by Mihajlo10; 18-10-19, 20:43.

                                Comment

                                Working...
                                X