Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Filipa čuvamo za nedelju [emoji41]

    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Početak da se naježiš.

      Comment


      • Ništa nisu mogli Simana i Kuz njihovim visokim igračima.

        Valjda će biti bolje u nastavku, baš mučno za gledanje ovo do sada.

        Comment


        • Tako je Bili brate mili.

          Comment


          • Gavrilović je jedan apsolutni terenrski duduk i neznalica.
            Njegovi tajmauti,u koje vreme ih trazi,rotacije,izbori petorki u datom momentu su neverovatne.

            Čović je uspeo da mi ubije euforiju pre početka sezone,uspeće da usere celu sezonu sa ovom zajebancjom
            zvanom pomoćni na mestu glavnog trenera i bez bek ap pleja.
            Last edited by Talični Tom; 15-11-19, 20:53.
            sigpic
            ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

            Comment


            • Kakav tajmaut hahah

              Prvo ostavljas im prostora za sut. Drugo iz tog tajmauta si dao loptu Davidovcu svi ostali stali. Nikakva rotacija, akcija. Ovo je neki novi nivo pogubljenosti.

              Da se ne ljubimo.

              Comment


              • A sto birasmo da krenemo sa nase polovine Teska buzga ovaj nas trener,sta sve prosipa a i onaj koji ga i dalje drzi tu
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Talični Tom View Post
                  Gavrilović je jedan apsolutni terenrski duduk i neznalica.
                  Njegovi tajmauti,u koje vreme ih trazi,rotacije,izbori petorki u datom momentu su neverovatne.

                  Čović je uspeo da mi ubije euforiju pre početka sezone,uspeće da usere celu sezonu sa ovom zajebancjom
                  zvanom pomoćni na mestu glavnog trenera i bez bek ap pleja.
                  Imbecilnost u svakom smislu reci. Menjaj pampers Gavrilovicu.

                  Comment


                  • Nema veze ovaj naš trener.

                    Comment


                    • Covicu ostatak El mozes i u Fmp Areni.

                      A da, vraca se Filip kao pojacanje

                      Vrati Alimpija, jer ti volis da kontriras svima.

                      Comment


                      • Bože me sačuvaj. Ovoliko gluposti i nedostak košarkaške inteligencije je neverovatno.

                        Ovaj trener je tutuban.

                        Ne možemo bre vezati dve dobre utakmice. Nisam optimista ni za nedelju.

                        Delujemo mlitavo.

                        Comment


                        • Tako, samo zvizdi, koji kurcevi aplauzi.

                          Drzis sina i trenera snoba koji izjavljuje da jedva ceka da se vrati Filip.

                          Cao zdravo top 8.

                          Slag na tortu ce biti protiv Partizana. Odvalice nas brutalno.

                          Comment


                          • Covic i njegove trenerske gromade.

                            Comment


                            • Čestitke tvrdoglavom i sujetnom tata Čoviću što je uspeo da nam se iskenja po celoj sezoni a da ona praktično
                              nije ni počela.Čestitke i ovom nastavniku fizičkog vaspitanja u liku Kemiša harmonikaša,koji je uspeo da mi ogadi
                              ovu lepu igru zvanu košarka.Čestitke i najvećoj sisi Milanu Tomiću koji je pobegao kao poslednja cava,usravši se
                              od odgovornosti usled raspada tima koje je on selektirao.
                              Kao što smo i pisali i vikali,svaki minut ovog pomoćnog koji je u funkciji glavnog biće poguban po tim,po formu,po rezultate,
                              po celu atmosferu oko kluba.Čović je uspeo da upropasti sve ono dobro od prošle godine,da uguši onu energiju,euforiju i talas
                              pozitivne energijei zakopa sve sa ovom zajebancijom zvanom glavni trener i guranjem sina na mesto i takmičenje gde ne pripada.

                              Ona Alimpijeva Zvezda mi je čak i presimpatična i predobra trenutno za ovu,a pomenuti Greg Popović lično za ovog mučenika na klupi.
                              Ako imaš obraza moj dobri Gavrilo daj ostavku i ne blamiraj se više.
                              Čoviću *ičko!
                              sigpic
                              ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                              Comment


                              • Razočaran sam porazom, po malo iznenađen ali pošto sam laik možda nisam u pravu, dosta dobro jje zvao tajm aute u toku utakmice ali mislim da je neke igrače držao bez veze na terenu. Meni je večeras Davidovac baš birao loša rešenja a u 4/4 kada se lomio rezultat mi nismo imali sigurne poene u rukama bilo kog igrača. U produžetku (inače to je druga tekma koju gubimo u produžecima) su se jaja povukla i svima su u stvari bila jajašca u povoju. Mnogo se oseti nedostatak krštenog pleja (iako mislim da je večeras Đenka suviše malo igrao i da je to veliki greh trenera). Kako smo krenuli mi ćemo svaku pobedu slaviti kao loto sedmicu.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X