Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kuridza je jako dobar timski igrac he he

    Comment


    • Simanić dobio priliku na kraju. A i ovo je glupo što rade sa momkom, ako već ne računaš na njega koji moj ga guraš u 12.

      Još i ovo na kraju ponižavajuće da ga uvodi.

      Dobro je da nije pukla bruka večeras.

      Što pre da se kompletiramo, uzmemo trofej i sve iz početka.

      Da se naježiš od ovakve selekcije, uh, nije mi dobro.

      Comment


      • Originally posted by Karamazov View Post
        Simanić dobio priliku na kraju. A i ovo je glupo što rade sa momkom, ako već ne računaš na njega koji moj ga guraš u 12.

        Još i ovo na kraju ponižavajuće da ga uvodi.

        Dobro je da nije pukla bruka večeras.

        Što pre da se kompletiramo, uzmemo trofej i sve iz početka.

        Da se naježiš od ovakve selekcije, uh, nije mi dobro.
        Ne secam se i da se ne vracam, jel si ti napisao da Baskonija se obicno upisa u gace kada vide DR?

        Ja se samo pitam zasto Borisa lepo nije u poslednjom minutu kada ga je legenda pozvao da udje sto lepo nije izasao ka svlacionici, nego je momak verovatno toliko otupeo i racuna da je to smisljeno kako bi i njega namestili kao i JOBA da mu izreknu neku suspenziju.
        Ako je ovo igra sto zadovoljava naseg uvazenog clana ovog foruma , ja se iskreno nadam da on zna nesto sto mi ne znamo. Bezmudiju igru ja od kako pratim nas KKCZ nisam video, jel su ova ta krvava kolena, jel su to oni domaci igraci koji ce nama doneti trofeje, jel se ovako gradi hemija u timu. Hoce li opet sada domaci igraci da dizu bunu protiv trenera ili su sada domace zvezde i legende zadovoljne minutazom i ulogom sto im njihov ucitelj dodeljuje.

        I zasto su onog malog vodili uopste na put i trosili pare na karte i smestaj? Sta ce on da nauci na klupi, sta ce Borisi ovo u zivotu da ga trener svesno ponizava u utakmici koja je gotova bila posle prva dva minuta. Koliko puta mi treba da kao navijaci gledamo kako nas legenda ukopava na strani kada on resi da pusti utakmicu niz vodu? Brate, reci pre utakmice, ne zanima nas igra, nemojte da gledate i trosite struju, mi smo dosli ovde da ne ucestvujemo u skoku, u odbrani jer nam je prioritet utakmica protiv Primorke u Nedelju koju ne igramo ali cemo ipak da odemo na blagajnu i primimo platu.

        Ipak smo uspeli da damo vise od 4 pts za cetvrtinu, videlo se da se radilo na tome od poslednje utakmice.

        Comment


        • Originally posted by Karamazov View Post
          Simanić dobio priliku na kraju. A i ovo je glupo što rade sa momkom, ako već ne računaš na njega koji moj ga guraš u 12.

          Još i ovo na kraju ponižavajuće da ga uvodi.

          Dobro je da nije pukla bruka večeras.

          Što pre da se kompletiramo, uzmemo trofej i sve iz početka.

          Da se naježiš od ovakve selekcije, uh, nije mi dobro.
          Uvodi ga na 40'' do kraja. Treba da ga je sramota (Radonjića) što ga ponižava na taj način.Ali zaista smo očajni (znamo svi za koronu) ali ovako tim ne sme da izgleda.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Ne secam se i da se ne vracam, jel si ti napisao da Baskonija se obicno upisa u gace kada vide DR?
            Ja sam pisao, zahvaljujući tom strahu nismo doživeli katastrofu. A i oni konačno da nas pobede.

            Iskreno, nepotrebno je ovo teranje inata i od tebe i od Lošmija. Cele sezone tako da se prepucavate, ne ide.
            Last edited by Karamazov; 01-03-21, 14:08.

            Comment


            • Originally posted by nebitan View Post
              Uvodi ga na 40'' do kraja. Treba da ga je sramota (Radonjića) što ga ponižava na taj način.Ali zaista smo očajni (znamo svi za koronu) ali ovako tim ne sme da izgleda.
              Pre par sezona ga je na jednoj Aba utakmici uveo na 22 sec do kraja i naredio da se istapka lopta...

              Neke stvari se jednostavno ne rade couch Ra [emoji20][emoji20][emoji20]


              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Ako radi to sto radi treba da ga ponizava, ako tako ne proradi inat u njemu nece onda nikad

                Comment


                • Radonja podbacio.

                  Comment


                  • Originally posted by Karamazov View Post
                    Ja sam pisao, zahvaljujući tom strahu nismo doživeli katastrofu. A i oni konačno da nas pobede.

                    Iskreno, nepotrebno je ovo teranje inata i od tebe i od Lošmija. Cele sezone ćete tako a nije vam potrebno.
                    Ja sam trpeo ovde njega tri godine, tri godine me ovde prozivao, veselio se nad svakim porazom KKCZ, vredjao svakog trenera osim LEGENDE i sta sada ja treba da cutim i gledam ovo i kazem ma super je.

                    Vise nista ne pisem u vezi informacija iz kluba, ne zelim, ponasam se ovde kao cist forumas, ne kao BOT kKCZ , ni kao sendvicar, samo kao forumas i imam potpuno pravo da pisem sve sto je po pravilima foruma.
                    Neka mi neko argumentovano napise sta je video dobro veceras na utakmici i zasto bi nasao bilo kakvo opravdanje za vecerasnju igru, bez da se proziva OBradovic, Sunturlic, Covic.. Evo, tri meseca je legenda u klubu, uspeo je dve pobede da nam namakne u EL, da odigramo par utakmica sa fenjerasima u ABA ligi, i evo u nedelju cemo isto da upisemo pobedu. Neka Losmi podeli tu carobnu kuglu da i mi vidimo to sto on vidi da ce odjednom KUZMIC da proigra, da ce NOKO za mesec dana da se vrati u formu, da ce KOLOM skinuti 15 kg i izbaciti jedinog koji je napredovao od dolaska DR , a to je USKOKOVIC i donekle Lazic.

                    Kada i ako uzmemo ABA ligu smiricu se , do tada mozete me banovati, ali da cutim necu kada imam mnogo razloga i argumenata da pisem, a od prvog dana dolaska legende sam nagovestio, sta ce desiti ako krenu ovavki rezultati. Do kada ce zvezdaska javnost da cuti.
                    Sakota je prosle godine okrenuo nam igru za 180 stepeni, sta smo ovde dobili dolaskom legende, da budemo zadovoljni sto nismo izgubili 30 pts od Baskonije tamo kao sto je to uspeo sa BayernoM?

                    Comment


                    • Ma meni si Šarac okej forumaš i veliki zvezdaš, jedan sam od onih koji veruje tvojim informacijama.

                      To što se omane nekad, ništa strašno, ne bi to uradio sigurno iz zle namere.

                      I ne pišem da kršiš pravila foruma, samo sam mišljenja da vam je nepotrebno teranje inata.
                      Last edited by Karamazov; 26-02-21, 20:23.

                      Comment


                      • Originally posted by Karamazov View Post
                        Ma meni si Šarac okej forumaš i veliki zvezdaš, jedan sam od onih koji veruje tvojim informacijama.

                        To što se omane nekad, ništa strašno, ne bi to uradio sigurno iz zle namere.

                        I ne pišem da kršiš pravila foruma, samo sam mišljenja da vam je nepotrebno teranje inata.
                        Neka prestane on da lupeta, i ja cu se vratiti u svoj dobro poznati mod, ali da se vidi kako to izgleda kada se posle svake utakmice traze krivci a da neko bude sveta krava, e pa nece da moze.

                        sve ok, prestajem ovde.

                        Do titule.
                        Last edited by Karamazov; 26-02-21, 20:23.

                        Comment


                        • Dejo je uzeo sam Cokijev recept, odmara igrace jer sprema revans zlim Nemcima za otkaz a mozemo tu staviti i okupaciju 41-45...xe xe...Ljudi nama je pola tima bolesno...ili su izasli iz Covida,losa selekcija,uzasne stvari koje su se desile i sad kad nas BAT-ovao rodjak sa sela...sve to utice na klub. Naravno za ovo brukanje poslednje 4g nije kriv Covic vec svi ostali...

                          Svakako,za mene je mec protiv Bayerna must win jedini u EL ove sezone, koga briga za to, da li ste hteli mlade i nase igrace da igraju, pa evo igraju...jedina dva stranca su izasla iz korone....

                          Apsolutno jedini cilj ove sezone je ABA liga titula..ova sezona u EL je davno zavrsena,tj covidom Loydom, ili da ne idem dalje kad je gazda rekao da ciljamo visoko mesto..

                          Covic je iz sezone u sezonu sve gori..ali spasce ga Dejo kao i pre...sl sezone kad selektira tim za EL,onda mozete da trazite dlaku u jajetu a za sad za sve greske tokom sezone javite se strankama u procesu parnice, tacnije Salou27 Obradovicu i Sonetu Covicu...
                          Last edited by LosmiSK; 26-02-21, 20:14.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Šarac brate, ignor i teraj dalje. Mene je nakon ovog jadnog izdanja ispizdeo sa Simanom, sramno i bezobrazno. Pošteno mu reci ne sviđa mi se kako igraš, ne sviđa mi se tvoj izgled, stav i kod mene nećeš igrati i da nemam petog da pošaljem na teren a ne ovako da ponižava čoveka. U pravu si, ja bi mu se najebao majke majčine i otišao u svlačionicu.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Kakva su ovo vredjanja.. lupetanje,ignore itd...Mislim da trba malo da se drzi nivo ovog foruma sto se tice recnika. Potpuno sam ubedjen da ignoristi citaju sve sa slascu, ali ipak ja nikog ne vredjam ovde i trebao bih biti kao svaki clan foruma pod nekom zastitom,ovo nema vise smisla.
                              Last edited by LosmiSK; 26-02-21, 20:26.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Moje neko vidjenje "plana" za ovu utakmicu na nivou kluba.

                                Posto se putuje verovatno carter letom hajde da se minimizuju troskovi sto je moguce vise, pa se umesto putovanja dan pre ide na sam dan utakmice.
                                Ne bi bilo lose ni da se vratimo odmah posle utakmice, pa hajde da vidimo sa Baskonijom i EL da li moze da se igra u 19h po srednje-evropskom vremenu umesto standardnog domaceg termina kad igra Baskonija i ostali Spanci (20:45 ili 21h).

                                Kada smo najvaznije "stavke" odradili, ono sto nam je sporedno trenutno (zbog stanja na tabeli u EL), a to je sama utakmica, da damo koliko mozemo u datim okolnostima. Samo su izgleda igraci bas lepo prihvatili sta su glavni zadaci za danas (sto lakse otici u Vitoriju i sto pre se vratili za Beograd) pa je i igra tako izgledala u prvom poluvremenu. Posle se malo popravili da onih -20 sa poluvremena ne ode na -30 ili vise i to je to.

                                Comment

                                Working...
                                X