Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi bez Miška ne možemo ni u toalet otići, jebeš takav klub.

    Comment


    • Ovaj Marsal definitivno potpisao?
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Originally posted by Dacha View Post
        Ovaj Marsal definitivno potpisao?
        Ko?

        Evo pisu na RSB da jos nista nije zavrseno. Mora jos da se priceka.
        Last edited by Cassius Clay; 27-02-14, 10:49.

        Comment


        • Originally posted by jevta1992 View Post
          Hopson je potpisao, u petak ce najverovatnije biti predstavljanje.RSB Forum
          eto...i sta sad?? I....Pusti te price,kad nije pouzdano! Pitao ga Izraelski novinar da li je tacno da potpisuje,ovaj odgovara da je to besmislica!


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Ako potpisemo ovog Marsala, odma da mu menjamo ime u Srecko.

            Comment


            • Eto sad je doslo do toga da je sreca ako dovedemo bilo koga. Dajte i tog Marsala oslepeh gledajuci po forumima i tviterima. Od Ronija do Ponija

              Comment


              • Maršal. http://www.telegraf.rs/sport/967705-...silba-u-zvezdi

                aj nek mu je sa srećom i nama i njemu.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Maršal. http://www.telegraf.rs/sport/967705-...silba-u-zvezdi

                  aj nek mu je sa srećom i nama i njemu.
                  Cekaj, nista jos nije ozvaniceno.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Maršal. http://www.telegraf.rs/sport/967705-...silba-u-zvezdi

                    aj nek mu je sa srećom i nama i njemu.
                    Jbt, nasao si da citiras najgori toet papir od avih u Srbiji, a konkurencija nije mala. Na stranu sto je ovo mozda tacno.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Ma be se meni novine/toalet papir, ja sam malo razočaran izborom ako je baš ovaj lik izbor. Kakva su se imena sve vrtela i dolazi nam igrač sa "bogatim evropskim iskustvom", pazi ovo

                      Maršal ima bogato evropsko iskustvo, a pre crveno-belih nastupao je za Karšijaku, solunski Aris, Alijagu, francuski Dižon, Erdemirsporu. Novi košarkaš Zvezde 2007. godine prijavio se za draft, ali nije izabran ni od jednog tima.
                      evo sada da me pitaš da ponovim imena ovih klubova setio bih se samo Arisa iako sam ih pročitao pre 10 sekundi
                      Last edited by Brajkula; 27-02-14, 22:48.

                      Comment


                      • Ma neka je igrao gde je hteo nego su mu svi bivsi klubovi poispadali iz liga... Ako dodje kod nas, dokle god mu neka dodola ne istera maler, ja ga zovem Srecko...

                        Comment


                        • Originally posted by Dacha View Post
                          Ovaj Marsal definitivno potpisao?
                          To iznad sam napisao zato što sam imao dan prije da nam dolazi neko iz turske pripizdine i da je Hopson otpao. Nisam imao pojma o kome se radi sve dok jutros nisam pročitao na jednom od foruma da je igrač Maršal Tito i na osnovu toga je lako povezati da je on u pitanju, sumnjam da ima još neko. Nije problem što je on koliko me nervira što smo Miškova filijala i što ne možemo prnuti a da se njemu ne obratimo. I zna se šta nam uvaljuje, samo ono što niko neće Hopson je jedini bio opcija, Harris i Brewer samo mašta iz fabrike "potpisao Miličić" pisao sam za Harrisa prethodnih dana. Interesantno da kad je Hopson otpao ti isti su počeli vjerovati da je on u pitanju

                          O kakvom se igraču radi treba prvo vidjeti, gledao sam ga možda 2x u životu, premali uzorak, možda T-mac zna više pa neka napiše. Činjenica je da ima dobru statistiku, dobre procente, ali je činjenica i da je debeli Labović otišao u taj klub i da razvaljuje Teško ćemo išta osvojiti i ove godine od najznačajnijih titula, nadao sam se igraču koji će baciti u sjenku Simonovića, sumnjam da je Tito taj. Otpušten je Schilb igračina, doveden Tito, prelaz s konja na tvora.

                          Pretpostavljam da će Miško prvi objaviti na svom twitteru kad sve bude gotovo. Nadam se da ugovor važi samo do kraja sezone.

                          Comment


                          • I ja se nadam da ako on bude da ce to biti do kraja sezone,to bi bilo najpametnije...Ne znam,nije igrao ni za jedan veci klub..vidjecemo.


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              To iznad sam napisao zato što sam imao dan prije da nam dolazi neko iz turske pripizdine i da je Hopson otpao. Nisam imao pojma o kome se radi sve dok jutros nisam pročitao na jednom od foruma da je igrač Maršal Tito i na osnovu toga je lako povezati da je on u pitanju, sumnjam da ima još neko. Nije problem što je on koliko me nervira što smo Miškova filijala i što ne možemo prnuti a da se njemu ne obratimo. I zna se šta nam uvaljuje, samo ono što niko neće Hopson je jedini bio opcija, Harris i Brewer samo mašta iz fabrike "potpisao Miličić" pisao sam za Harrisa prethodnih dana. Interesantno da kad je Hopson otpao ti isti su počeli vjerovati da je on u pitanju

                              O kakvom se igraču radi treba prvo vidjeti, gledao sam ga možda 2x u životu, premali uzorak, možda T-mac zna više pa neka napiše. Činjenica je da ima dobru statistiku, dobre procente, ali je činjenica i da je debeli Labović otišao u taj klub i da razvaljuje Teško ćemo išta osvojiti i ove godine od najznačajnijih titula, nadao sam se igraču koji će baciti u sjenku Simonovića, sumnjam da je Tito taj. Otpušten je Schilb igračina, doveden Tito, prelaz s konja na tvora.

                              Pretpostavljam da će Miško prvi objaviti na svom twitteru kad sve bude gotovo. Nadam se da ugovor važi samo do kraja sezone.
                              Ocigledno da insajderi nisu tacni. I nije jos gotovo. Nije klub pominjao Brewer-a, nego neki pouzdani insajderi. Marsal, nije neki igrac, svakako nama treba jos jedan u rotaciji, pa makar to bio i Cakarevic. Ima jaku statistiku, jeste da igra u najgorem timu, ali opet i to je nesto. Ne moze biti limitiran kao Simonovic sanse nema. Posluzice do kraja sezone lepo.
                              To sto niije igra ni za jedan veci klub, i sto nema pobednicki mentalitet mozda je minus, ali kada se pogleda sa druge strane, KK CZ ce mu biti najveci klub u kojem je igrao i smatram da ce poginuti da se dokopa trofeja nekih. Posto ih je sigurno gladan. Mozda bukne igrac odjednom, nije ni to nemoguce. U zrelim je godinama, valjda je vreme sada da nesto konkretno uradi u svojoj karijeri, ova prilika mu se vise nece ukazati(mozda). Daleko od toga da je igrac los, al ja bih ga stavio u rang sa Silbom, koga svi toliko hvalite, koji je od silnih ponuda posle Zvezde otisao u Pariz. Jednostavno kada ga odbrana pritisne Silb je limitiran, videli smo na par EL utakmica.
                              Videcemo sta ce biti... I Misko neka nam da Jokaru ili Vasu, dosta od njega

                              Comment


                              • Srećan rođendan majstoru

                                Comment

                                Working...
                                X