Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dve stvari: da se razreši situacija sa Perom na ovaj ili onaj način i sa Kešeljem. Za početak.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Postavlja se i pitanje svih pitanja, hoće li Pero biti spreman za Igokeu? Strepim, živ nisam.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Uskoro ce mam vecina meceva u ABA ligi biti ,,povuci potegni,,.
        Zivi bili pa videli
        Ova neozbiljnost sa selekcijom, trenerom, Anticem, Keseljom, prozivanjem DR, navijaca, mizeran broj posetilaca, pravljenjem FMPa od Zvezde zestoko ce se obiti o glavu.

        Comment


        • Već se obija.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Bravo za trenera za ovaj ,,nadobudni,, stav na KZS.
            Strasno.

            Comment


            • Moze li neko da baci link sa KZS?

              Comment


              • Mnogo sam razočaran u Zvezdu.
                Optimista sam uvijek, ali ja ne znam šta veselo da kažem poslije 5 vezanih poraza!
                Od tima koji je prije nekoliko mjeseci postao prvi tim koji je u ovom novom formatu Evrolige vezao 7 trijumfa i igrao najbolju košarku u Evropi do tima koji veže 5-6 poraza i u koji skoro niko ne vjeruje.
                Žalosno je da se mi poslije nešto više od mjesec dana opraštamo od Evrolige!
                Od 10. do 30. kola utakmice našeg voljenog kluba gledamo rasterećeno, bez ikakvog pritiska, a to je nešto što svaki pravi navijač mrzi!
                Kako će se stranci motivisati za takve utakmice?
                Mi u Evroligi probavamo neke epske petorke, a to ne radimo u ABA ligi, koja je logika?
                Čemu služi fudbaler Radičević?
                Antić doveden da igra svaki treći meč?
                Čemu stalno trenerevo terorisanje Feldina? Okej, momak nekad pogriješi ali nije njemu Kinzi zamjena pa da smo u mogućnosti da ga gledamo na klupi cijelu četvrtinu.
                Kako komentarisati Dangubićev šut koji je u klubu već 4 sezone? Vječito će ostati 8. igrač tima.
                Ročestiju se morao desiti ovakav meč, ništa mu ne zamjeram.
                Ako svako živ vidi da imamo problem u odbrani zbog niske petice, zašto se nije doveo još jedan visoki igrač?
                Čeka se da ispadnemo, pa će onda neko doći?
                Ne treba nam sad ni Kvinsi Miler, ni Kevin Džouns!
                Jednostavno, kasno je!
                Iz Evrolige smo ispali, a za ostala 3 trofeja borićemo se sa Cedevitom, Podgoričanima i Partizanom, priznaćete, u suštini prosjek ekipama koje ćemo dobiti i sa ovako slabim rosterom.
                Tako da, ako se već htio neko dovoditi, on se dovede poslije skora 2-2, a ne poslije skora 2-8!
                Neko će reći dobili smo Dobrića, Davidovca, Jankovića, Jovanovića...
                Ne znam zbog čega treba da se divim njima kad jedan Dončić koji je mlađi od njih 4-6 godina, žari i pali Evroligom i najbolji je igrač Evrolige!
                To je izgleda samo kod nas talentovan igrač onaj igrač sa 24 godine!
                Apić, Kešelj i Lazarević u trenerkama skoro uvijek, lijepo im stoje!
                Čoviću hvala za sve ono pozitivno što je uradio za naš klub, ali on nije Zvezda!
                Neka se malo više pozabavi nama, a malo manje komšijama! Samo spominje 2011. godinu.
                To je nešto kao kada bi učenik imao jako loše ocjene u 8. razredu, ali bi se stalno vadio na to kako je dobro učio u 4. razredu!
                Alimpijevića ću podržati bez obzira na sve, ali neke promjene u igri su neminovne.
                Mlad je, predan je, napredovaće.
                Neki igrači neka se zapitaju dobro na šta im partije liče, Zvezdin dres je svetinja!
                Sve u svemu, to bi bilo to što se tiče naših nadanja u Evroligi, sada se čeka februar i borba za prvi trofej, a onda i ono najvažnije, plej-of ABA lige i na kraju KLS.
                Žao mi je, jer znam koliko nama Zvezdašima znači Evroliga, međutim tako je kako je.
                Sad su se sjetili prebaciti utakmice u Pionir. Kasno prijatelji!
                Volim te Zvezdo i voleću te uvek pa kakve god rezultate pravila!
                Last edited by mikara92; 24-11-17, 00:51.

                Comment


                • Trener Crvene zvezde Dušan Alimpijević rekao je da ga raduje što je njegova ekipa napravila delimični iskorak u igri u evroligaškim utakmicama."Odigrali smo mnogo bolje u drugom poluvremenu, ali to nije bilo dovoljno da se pobedi Baskonija koja ima pametne i iskusne igrače. Za nas je ovo bila nešto malo bolja utakmica nego u poslednje vreme u Evroligi. Dobar pomak smo načinili, ali nedovoljan da se dobije Baskonija koja igra odlično u poslednje vreme", rekao je Alimpijević."Kažnjavali su svaku i najmanju grešku. Mi jesmo mlad tim koji je u podizanju i građenju, ali moramo da naučimo iz ovih grešaka koje se ponavljaju i da ih eliminišemo", rekao je Alimpijević.

                  On je dodao da ga raduje što su "počeli da se pojavljuju određeni mladji igrači sa svojim ulogama".

                  "Mislim da nismo bili bez energije... Davidovac je pokazao da može da igra. Pojavili su se mladji igrači, a posebno je to bilo bitno jer Pero Antić nije igrao zbog neodložnih porodičnih obaveza i morao je da putuje za Skoplje", rekao je trener crveno-belih.

                  Upitan koliko Zvezda može bolje da igra nego trenutno, on je kazao da će to vreme pokazati.

                  "Za sve nas je ovo jedna škola u kojoj mi rastemo. Zvezda će igrati bolje onog trenutka kada nosioci budu imali neki standard i kada se po trojica, četvorica mladih igrača u kontinuitetu budu pojavljivali. Mi sa 11 novih igrača sigurno ne možemo u novembru odlično da igramo. Znam koji su prioriteti Zvezde, da bude konkurentna, da pobeđuje... Ograničavajući faktor je taj budžet, ali nema kuknjave, to treba da bude naša prednost, ta mladost i što stvaramo nove igrače. Da li u ovom trenutku, dok sklapamo tim, treba da budemo bolji nego u martu? Ja ne mislim da treba", zaključio je Alimpijević

                  Comment


                  • Lazarevic opet nije igrao. Zato je odjednom iskocio Jankovic skupivsi minuta koliko u prethodnom mesecu zajedno.
                    Trenutno, Bamberg i Zalgiris igraju lude meceve, imaju 5-4 i konkurentni su, sa ne bas igracinama od po par miliona. Tako da, dosta vise o budzetu. Ako nam nije mesto ovde, sto se guramo?

                    A da, da bi mi drzali fenjer, ali da nikome drugome u regionu to ne damo.
                    Nista, vazni su mecevi sa Cibonom, Igokeom i Mornarom koji zajedno nemaju budzet kao mi. Mozda se i Radicevic povampiri kada bude igrao protiv ovih timova. A u evroligi - Arena, pa makar gledali samo uza rodbina igraca i Covic.

                    Cirkuska tacka smo postali. Doduse, nezanimljiva cirkuska tacka.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Opet alibi izjave, stalno se isto ponavlja. Koji ce izgovor biti u sledeci petak kad izgubimo od Reala? Mi nismo toliko mlad i neiskusan tim jer imamo 6 igraca koji su igrali EL bar dve/tri sezone, i ako racunamo Keselja i Dobrica onda 8 cak. Priznaj druze da ti je tim nakaradno sastavljen i nabacan, i da ne moze bolje od ovoga posto uzalud obecavas da ce se stvari promeniti svaki sledeci put kad izgubimo

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Bravo za trenera za ovaj ,,nadobudni,, stav na KZS.
                        Strasno.
                        Sta je rekao, a da nije bilo tacno? Rekao je da ima problema na kojima se radi. Nije rekao nista skandalozno po meni.

                        Za mene je ovo ok, jer sam EL batalio za ovu sezonu. Mi igramo ovo onako, rekreativno i razigravamo igrace za ABA. Po meni, to bi moglo da bude losa racunica, ali ko zna. Vecerasnja utakmica je sa osnova da su se neki domaci igraci napokon trgli (i Lessort pogotovo u napadu), ohrabrujuca. Igrali smo bez Antica, a Rochestie, Bjelica i donekle Feldaine su imali relativno skroman doprinos rezultatu. S te strane smo solidno prosli i pored ocajnih nekoliko minuta u 1. poluvremenu. Na (retke) momente je ovo izgledalo solidno. E sad, to bi protiv Zadra znacilo +17 za tri minuta, ovde je serija od max. 10 poena ili sl. moguca, a ako padnes onda i protiv Zadra popijes 10 poena, a ovde izrutinirano poraz.

                        Trebace ovde vremena za uigravanje, a ne znam da li ce to trener i ekipa dobiti. Mi uigravamo igrace na vrlo visokom nivou i sa strane ostavljanja utiska i privlacenja navijaca na sledece utakmice bojim se da cemo u EL do kraja imati posetu sa nivoa ABA lige. A to nisu ni navijaci, ni igraci, ni klub u celini, a bogami ni EL zasluzili. Promena trenera za mene je nesto sto bi najmanje donelo instant rezultat. Pojacanje ili dva (centar i play) ok, ali i to ce trebati uigrati...

                        Za ovu sezonu, daj ABA kako znas i umes, sve ostalo je nazalost nevazno. Ako novi ciklus podrazumeva igranje EC onda je ova sezona mogla i jeftinije da se kreira. Rezultat ne bi bio gori.

                        Comment


                        • Pa da ima problema znamo svi, nego I da ih resave...Igra se kosarka zbog gledalaca a ne da li ce nekad neko biti probed....

                          Halapljivost u prelaznom Roku nas je kostala, bolje da ustinemo neku lovu pa ce se srediti nesto, a sredilo se nista nije....

                          Cekamo April I polufinale ABA, do tad nakrivite kapu I opustite se..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment




                          • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Pero Antić nije igrao zbog neodložnih porodičnih obaveza i morao je da putuje za Skoplje
                              ?

                              Šta se to dešava kod njega? Umro mu neko?
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Alimpije se opet pravi pametan,kuka kako je tesko braniti pik sa undersize peticom,pa jel on mene zajebava malo? Lik nije normalan,secam se kada je pricao kako se ne seca kada smo ubedljivo tuklu zadar tamo,a prosle sezone ih ugazili,kaze mladi igraci dali nesto,radicevic imao 3poena i 0 asistencija...koje li droge uzima bas me zanima

                                Comment

                                Working...
                                X