Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fali hemije, fali trenerskog autoriteta, ali fali i igraca. ljudi prizivaju radonjica, ali radonnic nikad ne bi trenirao ovako los tim! sa igracima ovako niskog iq-a radonjic ne bi izdrzao mesec dana. pola bi oterao ko savovica

    Comment


    • Trenutno ima bar 6-7 ekipa iz Eurocupa koje bi nas redovno prale kao od sale, a da ne pricamo o EL. Samo cekam vrhunsko ponizenje kad dodje Armani u BG i napravi palachinku od nas.

      Comment


      • Originally posted by ikaluka View Post
        Ne guraj JJ u istu korpu sa Radicevicem, oni se prvi put srecu sa ozbiljnom evropskom kosarko.Nisu oni kao doticni pet godina igrali najacu evropsku ligu.
        I veceras se pokazalo da su dva najveca kamenjara standardno opet bili najnekorisniji na terenu.
        Dal su manje ili vise losi od doticnog,svejedno je nisu za EL kosarku ,niti ce ikad biti,tako da i njihovo dovodjenje nema nikakvu svrhu,mogu da guraju u ABA ligi uz pomoc matorih,al onda ok to je to,nema potreba ocekivati vise u EL,ako je cilj jurnjava rekorda i titula ABA lige i KLS super

        Iz ovog tima tesko da bi bilo koji trener izvukao vise,od osvajanja ABA lige mozda pobeda vise ili manje u EL i to je to

        Tako da Alimpiju ne mogu da sudim bas kroz EL,ako ne osvoji ABU,onda je kiksnu jer za uslove ABE ima tim za osvajanje
        Last edited by 61563; 23-11-17, 22:40.

        Comment


        • upravo tako. sto kaze 67890 to sto su manje losi ne znaci da su za zvezdu!
          dodje i crnac prvi put u evropu, ne zna ni jezik, ni gde je dosao pa sruci 20 poena

          Comment


          • Polako druze.
            Mnogima ni Jovic nije bio za vise od ABA lige,kao i Kalina i jos po neki.
            Polako sa Jovanovicem i Jankovicem.
            Jankovic moze postati ubica. Ima opak napadacki repertoar i ball handling za svoju poziciju.

            Comment


            • dobar je bio i stefan nastic!

              slazem se do nekel. za tu visinu stvarno ima skillset. al sem sto je sutirao trojke i kad treba i kad ne treba ne secam se da je licem napao nekog a to mu je najjace oruzje. opet upitan iq!
              Last edited by NateHuffman; 23-11-17, 22:40.

              Comment


              • Trener bi trebalo da stvori tu hemiju koje ocigledno nema. Ovaj tim ne pruza ono sto bi mogao, a kamoli preko toga. Prva opcija je sok terapija sa novim trenerom, a druga je korigovati sastav sa nekim novim igracem koji bi doneo tu promenu uz unosenje nekih novih metoda rada u strucnom stabu. Zreli smo za neku promenu u bilo kom smislu. Za pocetak bih poceo sa tim treninzima sabajle gde bih iskljucivo radio samo odbranu iz pika, cisto da se ekipa trgne i da shvate da moraju da igraju jedni za druge inace ce svi biti u kanalu.

                Comment


                • Za to hemiju u timu je zaduzen trener, jer on valjda treba pored strateskog dela i da motivise ekipu i zna da je smiri kad krene lose. Alimpijevic je mlad, neiskusan i jednostavno nije autoritet.Cak bih voleo da ga vidim da nekad dobije tehnicku zbog priogovora kao sto je Radonjic to radio kako bi trgao ekipu, a i sudije. Zvezda se pod Radonjom navikla na najvise ciljeve, a Alimpije je zelen da vodi tim koji je u tom istom takmicenju pre nepune dve godine bio medju 8 najboljih. Mislim da bi mu dosta vremena trebalo da uspostavi neki svoj sistem i nauci neke stvari, tj raste uz ekipu, al je problem da l mi imamo vremena da cekamo to? Neke promene su neophodne, jer ovo trenutno ne lici ni na sta.

                  Comment


                  • Originally posted by VladaVlada View Post
                    ...Cak bih voleo da ga vidim da nekad dobije tehnicku zbog priogovora kao sto je Radonjic to radio kako bi trgao ekipu, a i sudije.
                    Mislim da je to i Radonjicu falilo, i on bas nije bio neki motivator, nego je dizao samopouzdanje igracima kroz tezak rad, sto je opet rad na malo duze staze. Za ovo ostalo se sve slazem, isto smo napisali.

                    Comment


                    • cini mi se da ljudi ocekuju da mi proigramo kao baskonija sa novim trenerom. baskonija ima potencijal da proigra jer je to tim sastavljen od kvalitetnih kosarkasa. mi to na zalost nismo. neki iskusniji trener bi mozda doneo malo kvaliteta ali nedovljno za EL
                      pa fojtman, sengelija, buboa, tima, grejndzer, dzening... svi bi bili prve ili druge napadacke opcije kod nas

                      Comment


                      • Pa jasno sve igraci sa ozbiljnim iskustvom igranja u evropi ,njima Uertas treci plej,a i trener jeste nov ,al ne i neiskusan ,jeste u EL ali opet uzeo EC,titulu u najjacoj ligi Realu,ne moze da se poredimo mi sa njima

                        Comment


                        • Originally posted by NateHuffman View Post
                          cini mi se da ljudi ocekuju da mi proigramo kao baskonija sa novim trenerom. baskonija ima potencijal da proigra jer je to tim sastavljen od kvalitetnih kosarkasa. mi to na zalost nismo. neki iskusniji trener bi mozda doneo malo kvaliteta ali nedovljno za EL
                          pa fojtman, sengelija, buboa, tima, grejndzer, dzening... svi bi bili prve ili druge napadacke opcije kod nas
                          Pa nije bas sve tako, jer mi pod Radonjicem nismo imali neke zvezde i skorere pa smo igrali tacno i svako je znao svoju ulogu. Naravno ovaj trenutni sastav je užasno selektiran i ne mozemo da budemo dovoljno dobri ni u napadu, ni u odbrani. Al Alimpijevic snosi odgovornost sto je prihvatio ove igrace, znaci stoji iza selekcije istih.

                          Comment


                          • Kakva god da je selekcija, poenta je da oni igraju kao tim u nivou svog kapaciteta, a meni se cini da pruzaju manje od toga i ne igraju kao tim. Rocesti isto tako mora vise proigravati ostatak tima umesto individualnog doprinosa. Kad je problem sistemski uvek se polazi od trenera i plejmejkera jer su oni nosioci sistema igre. U odbrani svi fulaju, ne igraju timski. Promeniti im rutinu, negde skripi u radu.

                            Comment


                            • Originally posted by VladaVlada View Post
                              Pa nije bas sve tako, jer mi pod Radonjicem nismo imali neke zvezde i skorere pa smo igrali tacno i svako je znao svoju ulogu. Naravno ovaj trenutni sastav je užasno selektiran i ne mozemo da budemo dovoljno dobri ni u napadu, ni u odbrani. Al Alimpijevic snosi odgovornost sto je prihvatio ove igrace, znaci stoji iza selekcije istih.
                              ma slazem se. ali si tad imao defanzivne zveri, imao si krstenog centra, plus si uvek.imao jednog ili dvojcu koji umeju da islreiraju za sebe ili druge. ovaj tim je tako nakaradno slozen da je to prosto neverovatno. slazem de da alimpije snosi odgovornost cim je orihvatio posao, ali ne moze ni od govana pita

                              Comment

                              Working...
                              X