Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav je moron ovaj Sakota
    Ali klasican

    Comment


    • 15.12. @Zadar
      18.12. @CSKA
      20.12. Oly
      23.12. @Primorska
      27.12. @Zenit
      30.12. @Buducnost
      2.1. Bayern
      6.1. Krka

      Comment


      • Originally posted by Ivan9 View Post
        Kakav je moron ovaj Sakota
        Ali klasican
        Golem moron.

        Sa ovakvim teranjem inata, idiotskim ponašanjem Čovića, malom sukobu navijača (ima onih koji zvižde a ima vala i onih koji aplaudiraju sinu) teško da ovo može izaći na dobro.

        Ne bih se iznenadio i porazu u Zadru.
        Last edited by Karamazov; 12-12-19, 20:52.

        Comment


        • Šakota o porazu: To je nemoć! Mi jednog plejmejkera, oni šest...

          https://www.mozzartsport.com/kosarka...ni-sest/344951

          Comment


          • igraci u periferiji???

            Comment


            • Pored svih ovih igraca najmanje sam mislio o napadu.Nisam mislio da cemo biti ovako losi.

              Lazic se bori, ali on vise nije za Zvezdu. Kad nije bio u timu igrali smo dobro. Na EL nivou moze biti agresivan def ali to je to, napad go qurac...Svaki iole bolji bek ce ga usrati. D Braun je izgubio sut pre svega, unutranikad nije ni davao nesto posebno, on i Gist se raspadaju i ne trebaju nam oba.

              Takodje se guse i bekovi. Dobric, Beron,Lazic i Dzenkins. Jedan isto mora da leti.

              Dole, Odzo je ok za ABA, pravi razliku, ali za ozbiljniju kosarku mora tu biti vise inteligencije..

              Jezivo fali Perper sa njegovim sutem i skilom, on ima najveci IQ u timu i to za debelo. Lopta ne kruzi u napadu, sekundarni PG su losi, to njabolje radi Beron ali posle ne moze qrac da pogodi.

              Relativno dobro Kuzmic je odigrao ali se nadam da ce biti fizicki mnogo bolji. Davidovac..jbte me ako znam sta bi on mogao da igra sem cetvorke..moze sve,ali za sve ima opasne mane...

              Mi ne znamo gde nam u napadu vise skripi. Nasi procenti za dva i tri su jezivi. Ne znam koliko meceva smo odigrali da za dva imamo preko 50%..mozda par..za tri isto uzasno. Jezivo slabe pozicije se grade i Braun jako lose pravi visak po meni, cak to Felipe radi bolje kad dodje do daha..na nekom mecu u ABA ligi..Treba nam neki Rajs..neki mamojeb sa poenima koji zna dati pas i resiti se Lazica, D Brauna i Oja..ili Brauna i Gista..njih dvoje ne mogu zajedno...Razigrati Dobrica, Davidovca, Simanica i Jovanovica bar za ABA..

              Vreme je da Lazic ode a da razvijamo Dobrica. Guse se jbno ovo izgleda,niko ne moze doci do igre. Znate zasto moze L Braun???? ZATO STO NEMA ALTERNATIVE ZA NJEGA....IMA PROSTORA...ovi ostali se jezivo guse...

              Trener dinosaurus, nekiigraci isto..DAJTE VATREEEEEEE....DAJTE ZARA MAJKU MU...PA JELMOGUCE DA MOGU DA IGRAJU SAMO PRED PUNIM PIONIROM I PROTIV MLITAVIH CENTARA...

              44.1% sut iz igre, samo malo gori je Asvel..Za dva smo ubedljivo najgori, sto znaci da nema lakih poena za nas..za tri su gori Asvel i Zalgiris..asistencije medju najgorim uz Baskoniju..u greskama pri vrhu...

              Ovo znaci da nama treba kreacije kao za leka, treba nam pravi original plej....L Braun to bas i nije...On jeste njabolji igrac tima, lider itd...ali dzaba to kad on ne moze da razigra nista 4.2as i 2.8 izgubljenih nije neki bas ratio..Filip ima jos gori 2.2-2

              Kako podeliti minute i kad Perper dodje...to je jezivo. Mora da se zna ko kosi, a ko vodu nosi!!!
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Mi smo ocajni u napadu i jedina sansa da se "dogegamo" do nekog razumnog broja postignutih poena je da nas ide maksimalno van linije za 3.
                Pick and roll ne igramo uopste posto treba to neko i da organizuje od bekova ali smo se izgleda prijavili kao tim "pokusni kunic" eksperimenta "kako do uspeha bez pick and roll igre u napadu".
                S obzirom da odbrambeno dobro stojimo i na nivou EL kod nas "transition offense" skoro da ne postoji, dobrim delom sigurno i zbog "kilometraze" nasih glavnih letosnjih "brick in the wall".
                Iskreno, izgledamo kao da nam treba ozbiljna rekonstrukcija tima i neki novi start posle 2 i nesto meseca od pocetka sezone.

                Comment


                • ajmo ćoravi,hoćeš još da se inatis za pleja?

                  Comment


                  • Djenka 0/18 za tri u El.

                    Nisam proveravao, ne znam, ako je tacno, zaista tuzno.

                    Comment


                    • Originally posted by From downtown View Post
                      Najgora stvar, stvar koje se najvise bojim, jeste da cemo izaci sa pricom da nismo nasli adekvatno pojacanje i da je sve ovo bila prica da se spusti tenzija.

                      Ne bi bilo prvi put.
                      Nanjusio prevaru

                      Comment


                      • Ne mogu, neko avionom doleti, prespava u tudjem krevetu, odradi jedan trening i ima više energije od tebe, u tvojoj kući. Pa nemoj se zajebavamo

                        Comment


                        • Originally posted by Borca View Post
                          15.12. @Zadar
                          18.12. @CSKA
                          20.12. Oly
                          23.12. @Primorska
                          27.12. @Zenit
                          30.12. @Buducnost
                          2.1. Bayern
                          6.1. Krka
                          Grčevita borba za mesto u playoffu ABA, moramo da uzmemo Šiška Primorskoj da oslabimo konkurenciju... Izvesna je još neka povreda u ovom paklenom ritmu

                          Comment


                          • o plasmanu na f4 Aba necu ni da govorim,mi Aba ako ne osvojimo sa ovolikim ulaganjem Ćoki mora da ode! Navijača nema,trener deda,igra užas,rezultati losi!

                            Comment


                            • Ovo što je Nebojša Čović uradio sa "projektovanim budžetom" je ista ona stvar koju kod nas koriste obilato novopečeni "biznismeni" ili u domaćinstvu kada nemate dovoljno sredstava pa uzmete kreditnu karticu kod banke, jednog dana za godinu, dve, tri dolazi sve na naplatu i tada će mnogi kao Alise da se zapitaju odakle ovakav dug? Doćićemo u situaciju iz perioda razlaza sa Radonjom, odjednom dug 3 miliona evra (sada će biti još i veći) a N.Č. će lepo da pokupi pinkle i sa svojim sinom i ostalom bulumentom će da ode u sigurnu kuću - FMP gde Filip must play bez problema i uzgred će onako da isuče neke papire (ovaj put kod nekakvog Tegetlije) kako mu Zvezda duguje opet neke imaginarne milione. Za njega će i to biti win - win situacija, gubitnici KK Crvena Zvezda i navijači. Profi i botovi će samo da se prešaltaju i biće najglasniji u pljuvačini dotičnog .... i tako "na zapadu ništa novo, na istoku sve po starom"...
                              Last edited by nebitan; 13-12-19, 08:35.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Ovo što je Nebojša Čović uradio sa "projektovanim budžetom" je ista ona stvar koju kod nas koriste obilato novopečeni "biznismeni" ili u domaćinstvu kada nemate dovoljno sredstava pa uzmete kreditnu karticu kod banke, jednog dana za godinu, dve, tri dolazi sve na naplatu i tada će mnogi kao Alise da se zapitaju odakle ovakav dug? Doćićemo u situaciju iz perioda razlaza sa Radonjom, odjednom dug 3 miliona evra (sada će biti još i veći) a N.Č. će lepo da pokupi pinkle i sa svojim sinom i ostalom bulumentom će da ode u sigurnu kuću - FMP gde Filip must play bez problema i uzgred će onako da isučen eke papire (ovaj put kod nekakvog Tegetlije) kako mu Zvezda duguje opet neke imaginarne milione. Za njega će i to biti win - win situacija, gubitnici KK Crvena Zvezda i navijači. Profi i botovi će samo da se prešaltaju i biće najglasniji u pljuvačini dotičnog .... i tako "na zapadu ništa novo, na istoku sve po starom"...
                                Samo neka se tera vise iz kluba.........sa ovolikim budzetom sastaviti ovakvu ekipu moze samo budala ...i jos povrh svega ovog starkelju na klupu postaviti!!!
                                Last edited by darko pancev; 13-12-19, 08:17.

                                Comment

                                Working...
                                X