Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Koga bi ti stavio na Larkina, Lazica ili Djenku. Plasim se da sudije ne budu svirali svaki kontakt i da ih napune faulovima i onda ce Larkin moci da radi sta zeli, toliko je brz sa loptom da ako probije prvu liniju on ode do kosa bez da ga bilo ko moze zaustaviti u reketu sem Borise
    Sad bi nam falio Lesor sa njegovim iskakanjem. On je jedini tu u top formi, ostali su malo zardjali..udvajati, pokusati da ne bude previse sa loptom. Malo jedan dva grubja faula...jbga lik je 4x MVP..nje da nisu i drugi pokusavali...ali mi imamo dva mesara koja vole tvrdo...

    Ako prodje tu prvu liniju onda je to kraj. Brauna ne bih, ali svakako bih napadao Larkina u napadu, ako bude igrao Laza onda nista od toga..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ja bih Larkina pustio. Svi treneri su pokušavali da ga čvrstom odbranom teraju od kosa, da udvajaju a on em zatrpa em otvori ostale igrače, a može jer je brz. E pa ja bih mu otvarao desnu stranu gdje je jači i gdje više ide na koš nego na asistenciju, pa nek polaže preko ruke Kuzme, Gista, Borise... dok bekovi zatvaraju pas u reket. E sad tu otvaramo koš za njegov ulaz ili pas na L liniji gdje imaju Simona koji kažnjava što znači da je bolje da neko pomaže sa kapice i tako puni reket a da čuvamo L kod kornera. (Lorenco ili Beron nam stoje na kapici)
      To bi moglo da daje efekat ako dodju u oslabljenom sastavu, ako su kompletni, nema pomoći. Moraju imati bas loš dan, mi domaćinsko sudjenje I extra formu Bilja, Zo, Gista I vjrv pomoć Stratosa u vidu 10ak poena kad ne znamo kud sa loptom.
      I da, zaboravih, napadati ga ISO akcijama, neće on čuvati Berona a svi ostali mogu da ga napadaju i licem i leđima. Cuvace on Lazu ili Dobrica, dati im da igraju leđima pa iz povratnog pasa da nešto učinimo ili utrcavanjem ako im C pomogne sa udvajanjem.
      Zna Sakota kako treba ima znanja, ipak je kvalitet na njihovoj strani pa nije sve ni do nas. Trebaće nam i malo sportske sreće.
      Last edited by Victor BG; 29-01-20, 12:03.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Sad bi nam falio Lesor sa njegovim iskakanjem. On je jedini tu u top formi, ostali su malo zardjali..udvajati, pokusati da ne bude previse sa loptom. Malo jedan dva grubja faula...jbga lik je 4x MVP..nje da nisu i drugi pokusavali...ali mi imamo dva mesara koja vole tvrdo...

        Ako prodje tu prvu liniju onda je to kraj. Brauna ne bih, ali svakako bih napadao Larkina u napadu, ako bude igrao Laza onda nista od toga..
        Ili Dangubic npr.

        Ovim putem velike cestitke za naseg Nemanju, 4 godine je 4 godine i to se ne zaboravlja tako lako i pored $$$$$$$$$$$$$$$$ u ponudi. u minut do 18h, ali tik tak tik tak i otkuca sat deadline.

        Pa od sledece sezone da se ponovo vidimo, doci ce nam Larkin opet a ti prizivaj Lessorta kod nekog drugog vec imaju iskustva u saradnji.

        Comment


        • Bravo Danguba
          Moze Danguba ....na neki visegodisnji koliko od sutra(ako mu ne odgovara nesto u Spaniji)

          Comment


          • Još samo dva dana do megdana.

            Već je počeo da se oseća miris euforije.

            Što jes, jes, jak je Efes.

            Al nismo mi puljivci, hrabro ćemo se isprsiti pa šta bude.

            Comment


            • Hoće li Ataman i ovaj put nositi pancir...
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • На данашњи дан пре 5 година одиграна је утакмица Црвена звезда – Алба, коју је Звезда добила резултатом 86:69. Ипак ову утакмицу ћемо памтити по сузама Саше Обрадовића коме желимо срећан 51. рођендан, као и песми „Север цели сада се весели“ која се орила од првог до пoследњег минута.


                redstarbelgrade.rs
                Чекамо те, мајсторе!

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Ili Dangubic npr.

                  Ovim putem velike cestitke za naseg Nemanju, 4 godine je 4 godine i to se ne zaboravlja tako lako i pored $$$$$$$$$$$$$$$$ u ponudi. u minut do 18h, ali tik tak tik tak i otkuca sat deadline.

                  Pa od sledece sezone da se ponovo vidimo, doci ce nam Larkin opet a ti prizivaj Lessorta kod nekog drugog vec imaju iskustva u saradnji.
                  Lsor ima sve sem mozga. )) Danguba je uvek dobrodosao...Obradovic ili Radonjic i Bog da nas vidi ne bi nam niko dao 70p u Beogradu )
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Lsor ima sve sem mozga. )) Danguba je uvek dobrodosao...Obradovic ili Radonjic i Bog da nas vidi ne bi nam niko dao 70p u Beogradu )

                    Prvi nema nameru da radi u Srbiji i imas jos godinu dana ugovor sa Monakom, drugi je preskup za nase uslove pogotovo sto ima jos godinu dana ugovora sa Bayernom i za iznos njegovog ugovora mozda bi mogli da zadrzimo LB za sledecu sezonu. Nemamo mi dzebanu za DR.

                    Comment


                    • Bolje 6 meseci Zoa nego tri godine Radonje.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Pa ne bas

                        Comment


                        • Pa baš da. Šakota ga je lepo iškolovao u poslednjem duelu.
                          A Zo je jedan od najboljih stranih igrača koji je igrao u Zvezdi.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • A DR je najbolji trener koji nas je ikada vodio!
                            Sta nam je Zo doneo? Sta nam je DR doneo?
                            Last edited by Karamazov; 29-01-20, 19:10.

                            Comment


                            • DR je u raspadu. Zo je premalo u klubu da bi bilo šta doneo.
                              Ima bar 5 boljih trenera u Evropi od Radonje. On je istorija.
                              Last edited by Karamazov; 29-01-20, 19:10.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Bas zato ne treba da pises takve stvari...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X