Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne slažemo se oko Lazica, dao je Zvezdi sve, trpio bih ga sve dok ne nadje ugovor koji će ga zadovoljiti, kapiten. Nije meni ni Filip višak samo je morao biti na tribinama kao treći plej. Jer on niti ima namjeru da potpisuje negde dalje niti mu se mrda iz BG tako da je idealan za bekupa u slučaju povreda i kupa i KLS.
    Bitno je da mi sad dovedemo nekoga ko može da pomogne tamo gdje nam škripi, p&r i razigravanje ostalih sa klupe jer ne mogu kreirati za sebe, jedino Stratos.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Najvece pare su se bacile u QM sezoni, tako da ova sezona ne moze ni blizu biti tih promasaja te sezone i doselekcija. Celu petorku smo zamenili.

      Ali tu je LosmiSk da objasni ko je kriv za tu selekciju. On ZNAE najbolje.
      Ne mozes ti bez mene. Naravno da nije otislo najvise para. Tvoj zivotni guru je govorio kako smo mi u plusu posle tih transfera, oces da kazes da Coki laze? Da smo promenili sve zivo,nismo ukupno imali ni u snu osam stranaca, 16 igraca i nikad bolji FMP...Sve ovo treba platiti...

      Da ne poredim nekog Milera sa hronicnom povredom kolena...onda Kinzija iz Trabzona??? Mekel iz Niznjeg..Sve moj do moga...Za Sofa sam poprilicno siguran da je biozelja Dejana Radonjica...srecom je Cova pristao na to...Sa sve onom voznjom busom...

      Sad, ajde ponovo...Kuzmic-Real, Dzenkins-Himki, Braun-Efes, L Braun-TorontoNBA sampion, da ne pricam da su potpisani novi ugovori sa Beronom, Perperom koji sigurno ne igraju za manje...Faye je dosao u faoznu zao nam ga je, ajde i on...Svi rastuci ili novi ugovori....Jedan Jovanovic ove sezone ima 200k...nesto manje nego Braun-logicno

      Sezona za F8..Zirbes,Miler i Kinsi... sa Mekelom, Tompsonom i Sofom.. sve ukupno 6 stranaca...Micica uzeli iz Bayerna gde ga nisu hteli...Stimac nije imao klub itd...

      Sve je to alhemicar spojio i doneo F8...igrom slucaja najveci uspeh u EL svih vremena... Da se Jovic nije okliznuo u Moskvi, ko zna sta bi bilo...

      Samo da dodam, doci ce i deveti stranac!!!!
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Ne mozes ti bez mene. Naravno da nije otislo najvise para. Tvoj zivotni guru je govorio kako smo mi u plusu posle tih transfera, oces da kazes da Coki laze? Da smo promenili sve zivo,nismo ukupno imali ni u snu osam stranaca, 16 igraca i nikad bolji FMP...Sve ovo treba platiti...

        Da ne poredim nekog Milera sa hronicnom povredom kolena...onda Kinzija iz Trabzona??? Mekel iz Niznjeg..Sve moj do moga...Za Sofa sam poprilicno siguran da je biozelja Dejana Radonjica...srecom je Cova pristao na to...Sa sve onom voznjom busom...

        Sad, ajde ponovo...Kuzmic-Real, Dzenkins-Himki, Braun-Efes, L Braun-TorontoNBA sampion, da ne pricam da su potpisani novi ugovori sa Beronom, Perperom koji sigurno ne igraju za manje...Faye je dosao u faoznu zao nam ga je, ajde i on...Svi rastuci ili novi ugovori....Jedan Jovanovic ove sezone ima 200k...nesto manje nego Braun-logicno

        Sezona za F8..Zirbes,Miler i Kinsi... sa Mekelom, Tompsonom i Sofom.. sve ukupno 6 stranaca...Micica uzeli iz Bayerna gde ga nisu hteli...Stimac nije imao klub itd...

        Sve je to alhemicar spojio i doneo F8...igrom slucaja najveci uspeh u EL svih vremena... Da se Jovic nije okliznuo u Moskvi, ko zna sta bi bilo...

        Samo da dodam, doci ce i deveti stranac!!!!
        Hahah QM sa hronicnom povredom kolena, hahahahaha, i opet hahahahah, covek odigrao kod nas sve utakmice, nijednu nije propustion, do dolaska Gista najskuplji igrac ikada,
        uostalom Batovani smo sa njegove strane pa je i sama mesecna cifra izasla.
        Kinzi???? kakvu je samo on karijeru imao i ti sada Kinzija pljujes sto je 3 meseca bio u Trabzonu, pa znas ti koliko ima igraca koji su igrali po kojekakvim Tofasima i ICICLIBIRLIGINXIMa a pre i posle toga bili vrhunski igraci. Da te ne podsecam na NBA karijeru Kinzija.
        Mekel Nba karijera isto, izrazita zelja tvog ljubimca posle propalog pokusaja i cekanja AJ Price celog leta.
        Stimac je doveden uz placeno obestecenje iz neke spanske vukojebine (Estudijantes, i gled cuda MIskov)
        Vasa doveden i oteran na izriciti zahtev DR, a Vasa je hteo ostati i sledece sezone.
        Doveden na izriciti zahtev DR mladi i ekplozivni Bjelica za 750 k eur za dve sezone i to hvala Misku koji nam je ucinio uslugu.
        Cudnovata stvar da smo tada samo preko Miska uzimali igraca, ups a da te pitam koga zastupa bese ono DR, pa ima li malo i kontradiktornosti u tvom pljuvanju MIska a ljubimac tvoj mu klijent?
        Vracen Markus, koga DR nije hteo da vidi u timu pa nam Markus u trenucima tuge i ocaja udari opet po travi i dobije nogobulj i bio samo mesec dana sa nama.

        Hteo sam da stanem sa citanjem dalje kada si napisao da su QM MEKEL I KINZI sve moj do mojega, ali eto da im nije Deje oni nikada kosarku ni pre ni posle toga ne bi zaigrali.


        Ajmo sada DJenka, Kuz, koje brojke imaju obojica a pogotovo Kuzmic posle dve godine u Realu.
        Koje brojke ima DBrown u poslednje dve sezone.
        Koje brojke ima LB i koliki mu je poslednji vazeci ugovor bio sa Toronto Raptorsima i koliko je on to odigrao utakmica kao NBa igrac a koliko kao G liga igrac, i ako vec pratis kosarku znas vrlo dobro koja je najveca plata u GLigi,

        Cifre koje sam napisao za igrace su te , ti ne moras da verujes kao sto ja tebi verujem da je Goose Monroe dosao u Bayern da igra 800.000 bruto, a to je imao mesecno u NBA, ali njega ne interesuje lova vec krvava kolena kod alhemicara iz CG.

        Comment


        • Simonovic uvek pre krave muzare Derik Brauna....to je jedna od dve greske u selekciji, a prva je sto nedostaje plejmejker sa vecim doprinosom u Evroligi. Iz te 2 greske se izvodi preveliki roster sa prevelikim i nepotrebnim gomilanjem igraca na istoj poziciji, dok na pleju fali kvaliteta.

          Comment


          • Znaci Miler sa raspadnutim kolenima i ACL je dobio max ugovor, dok je L Braun sa prstenom i tonu tekmi u NBA i G ligi dobio 300k dolara. Na sve to je prvi put u Evropi a igrao je u Kini verovatno za kikiriki. Zanimljivo veoma.

            Kinzi je dobar igrac, ali bio na zalasku, dobar ubod, opravio ga Dejo. Vasa je greska iz ovog ugla iz onog tamo mislim da nije. Ne moze se sve pogoditi. Dosta igraca je otislo u NBA, EL od Deja i zaradila grdne pare..ili mislis da je to zbog covica?

            Ma ne verujem ja tvojim brojkama nista...Gist bi bio isto 300k da onaj novinar nije izleteo iz Grcke a i to ne ne bi proslo da mu nije i prijatelj. Ne moze me niko na svetu ubediti za ovo dvoje da toliko kostaju...Onda rastuci Perper i Beron itd..ima ih jos....

            300k dali za dve g Covicu...ITD.. nije meni zao tih para sto je Vesic dao sa Andrejom i bratom, vec samo treba se reci..Mogu da se zakunem da nije morao reci..mrzi me traziti koliko si pricao pre ovih 8.3m da ce biti budzet.....

            Dejo je napravio ovo sto imas danas..uveo nas u ARENU. Da se covic pitao,placao bi Samardzinskog pola sezone 200k....ili neke Skotove, Vanzemaljce i ostale ''kosarkase''....
            Last edited by LosmiSK; 11-12-19, 13:20.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Simonovic uvek pre krave muzare Derik Brauna....to je jedna od dve greske u selekciji, a prva je sto nedostaje plejmejker sa vecim doprinosom u Evroligi. Iz te 2 greske se izvodi preveliki roster sa prevelikim i nepotrebnim gomilanjem igraca na istoj poziciji, dok na pleju fali kvaliteta.

              Klub je hteo Marka Simonovica i da mu se posle obezbedi mesto u klubu po zavrsetku karijere, zena mu bila pred porodjajem, hteo je doci, Tomic je imao druge planove.

              Po tvojoj logici i Stratos je krava muzara zato sto je sada povredjen.
              Dangubic, Luka MItrovic, isto su bili dugo povredjeni a vukli plate.

              Comment


              • Znam za Simona.

                Derik Braun je ocito dosao sa hronicnom povredom. Stratos je igrao kosarku vec duze vreme, dok ovaj ne igra kosarku vec neko vreme i ocigledno da ne moze izdrzati neku vecu minutazu. Interesuje me samo koliko smo ga platili, a ono sto ja mislim jeste da bi imali veci benefit od Simona nego od njega....zato sam i rekao da je greska Tomica.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Znaci Miler sa raspadnutim kolenima i ACL je dobio max ugovor, dok je L Braun sa prstenom i tonu tekmi u NBA i G ligi dobio 300k dolara. Na sve to je prvi put u Evropi a igrao je u Kini verovatno za kikiriki. Zanimljivo veoma.

                  Kinzi je dobar igrac, ali bio na zalasku, dobar ubod, opravio ga Dejo. Vasa je greska iz ovog ugla iz onog tamo mislim da nije. Ne moze se sve pogoditi. Dosta igraca je otislo u NBA, EL od Deja i zaradila grdne pare..ili mislis da je to zbog covica?

                  Ma ne verujem ja tvojim brojkama nista...Gist bi bio isto 300k da onaj novinar nije izleteo iz Grcke a i to ne ne bi proslo da mu nije i prijatelj. Ne moze me niko na svetu ubediti za ovo dvoje da toliko kostaju...Onda rastuci Perper i Beron itd..ima ih jos....

                  300k dali za dve g Covicu...ITD.. nije meni zao tih para sto je Vesic dao sa Andrejom i bratom, vec samo treba se reci..Mogu da se zakunem da nije morao reci..mrzi me traziti koliko si pricao pre ovih 8.3m da ce biti budzet.....

                  Dejo je napravio ovo sto imas danas..uveo nas u ARENU. Da se covic pitao,placao bi Samardzinskog pola sezone 200k....ili neke Skotove, Vanzemaljce i ostale ''kosarkase''....
                  Oprosti, ali Lorenzo Brown nema baš neku karijeru u NBA.
                  Uostalom pogledajte.
                  To je zapravo mizerija.

                  Comment


                  • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                    Oprosti, ali Lorenzo Brown nema baš neku karijeru u NBA.
                    Uostalom pogledajte.
                    To je zapravo mizerija.

                    Ali molim te ako te ne mrzi, izvuci ovakve iste statistike za sledece igrace:

                    -Charles Jenkins,
                    -Quincy Miller,
                    -De Marcus Nelson,
                    - Marcus Wiliams,
                    - Terence Kinsey.

                    Sve neke anonimusi bili kod Radonjica iz Nba, ali zato je LB vrhunski NBA igrac sa prstenom koji uzgred nije ni dobio jer je vec od januara bio u Kini.

                    Comment


                    • Ja sam samo govorio o Brownu.
                      O ovima nisam i ne zanima me njihov NBA background.
                      Oni su ovde gde treba pokazali šta treba.
                      Ovaj Lorenzo tek će vidimo.

                      Uglavnom lik je u 29. godini prvi put došao u Evropu
                      da igra košarku.
                      Najveće uspehe je beležio igravši u nekom neizgovorljivom timu iz Kine.

                      Comment


                      • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                        Ja sam samo govorio o Brownu.
                        O ovima nisam i ne zanima me njihov NBA background.
                        Oni su ovde gde treba pokazali šta treba.
                        Ovaj Lorenzo tek će vidimo.

                        Uglavnom lik je u 29. godini prvi put došao u Evropu
                        da igra košarku.
                        Najveće uspehe je beležio igravši u nekom neizgovorljivom timu iz Kine.
                        valar morghulis

                        Znam ja sve to prijatelju.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Ali molim te ako te ne mrzi, izvuci ovakve iste statistike za sledece igrace:

                          -Charles Jenkins,
                          -Quincy Miller,
                          -De Marcus Nelson,
                          - Marcus Wiliams,
                          - Terence Kinsey.

                          Sve neke anonimusi bili kod Radonjica iz Nba, ali zato je LB vrhunski NBA igrac sa prstenom koji uzgred nije ni dobio jer je vec od januara bio u Kini.
                          Kinsi mator

                          Vilijams problemi sa srcem

                          Miler sa kolneima...

                          De Markus lom ruke, igrao pre toga u Sahtjoru itd..

                          Dzenkins, niko nije ni cuo za njega...terali ga svi..itd...


                          Svi ti iz ''NBA'' su smesni... ali mi smo doveli.. Kuzmica, Gista, Derika Brauna, Dzenkinsa,Peperoglua..Berona, Faye su drugi red...ovaj je igrao u NBA..ima on dobar rejting bez ozbira...

                          Sad jedan Milko Bjelica vise kosta sa 34g od D Brauna L Brauna..itd... Ajde nek bude tako....
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Kinsi mator

                            Vilijams problemi sa srcem

                            Miler sa kolneima...

                            De Markus lom ruke, igrao pre toga u Sahtjoru itd..

                            Dzenkins, niko nije ni cuo za njega...terali ga svi..itd...


                            Svi ti iz ''NBA'' su smesni... ali mi smo doveli.. Kuzmica, Gista, Derika Brauna, Dzenkinsa,Peperoglua..Berona, Faye su drugi red...ovaj je igrao u NBA..ima on dobar rejting bez ozbira...

                            Sad jedan Milko Bjelica vise kosta sa 34g od D Brauna L Brauna..itd... Ajde nek bude tako....

                            https://hoopshype.com/player/lorenzo-brown/salary/

                            Napomena : bruto iznos plate.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Kinsi mator

                              Vilijams problemi sa srcem

                              Miler sa kolneima...

                              De Markus lom ruke, igrao pre toga u Sahtjoru itd..

                              Dzenkins, niko nije ni cuo za njega...terali ga svi..itd...

                              Svi ti iz ''NBA'' su smesni... ali mi smo doveli.. Kuzmica, Gista, Derika Brauna, Dzenkinsa,Peperoglua..Berona, Faye su drugi red
                              .
                              A moze i ovako:
                              Kuzmic rekovalescent nakon lomljave u nesreci
                              Gist u zestokom padu forme a rastu kurcobolje
                              Derik Braun raspad bez komentara
                              Dzenkins potpuno van forme sa mizernom ulogom u Himkiju
                              Stratos vec gleda staracke domove
                              Beron nikad nije igrao evroligu


                              Bice pre reci da igrace kvaliteta kao sto su Kvinsi Miler u tom trenutku, Kinsi, Marjanovic, Jovic nismo nikada imali u rosteru ni pre ni posle toga.....Sezona Kvinsi Milera je najbolja sezona bilo kog stranca u celoj ABA ligi od kada ona postoji.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Znam za Simona.

                                Derik Braun je ocito dosao sa hronicnom povredom. Stratos je igrao kosarku vec duze vreme, dok ovaj ne igra kosarku vec neko vreme i ocigledno da ne moze izdrzati neku vecu minutazu. Interesuje me samo koliko smo ga platili, a ono sto ja mislim jeste da bi imali veci benefit od Simona nego od njega....zato sam i rekao da je greska Tomica.
                                Nije hronična, bio je potpuno fit za igru što se može videti sa priprema gdje je ubedljivo najbolji pojedinac što skokovi što poeni. Povredio se na početku sezone. Da je sklon povredi jeste al da ga ne dovede u klub je čist idiotluk. Govorimo o Deriku Brownu

                                Comment

                                Working...
                                X