Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taj je.
    Isti covek mi je rekao da je Al Freeman jedan od igraca koji se razmatra.

    Comment


    • Nemoj više jeres da čujem kako se DB tjera! To je nepostovanje košarkaške igre, u slučaju da ne može da igra zbog povrede i ako je rad za sporazumi ok a mi da ga ustupa o nekome... Ludilo.
      Covjek sposoban sam da igra, u formi, nema jebeno igrača koji može da ga sačuva, prosto, klasa.

      Comment


      • Sisko je sve ono sto nama treba od bekap pleja. Jedina prepreka za njegovo dovodjenje su kompleksi iskompleksiranih patuljaka koji su zajasili klub.. Kako pobogu da patuljasta uzdanica bude treci plej i rezerva nekom tamo Sisku..? Otuda i prica o FMPu.
        Da je neki Amer u pitanj njihova sujeta bi mogla da proguta tako nesto, ali klinara iz Primorske tesko
        Last edited by Antona; 10-12-19, 13:12.

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Nemoj više jeres da čujem kako se DB tjera! To je nepostovanje košarkaške igre, u slučaju da ne može da igra zbog povrede i ako je rad za sporazumi ok a mi da ga ustupa o nekome... Ludilo.
          Covjek sposoban sam da igra, u formi, nema jebeno igrača koji može da ga sačuva, prosto, klasa.
          nekad bio. . .kao i Kvinsi

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Sisko je sve ono sto nama treba od bekap pleja. Jedina prepreka za njegovo dovodjenje su kompleksi iskompleksiranih patuljaka koji su zajasili klub.. Kako pobogu da patuljasta uzdanica bude treci plej i rezerva nekom tamo Sisku..? Otuda i prica o FMPu.
            Da je neki Amer u pitanj njihova sujeta bi mogla da proguta tako nesto, ali klinara iz Primorske tesko
            Ofarbacemo ga i reci da dolazi iz G lige.Imali smo strucnjake i iz te oblasti. Ljudi misle, mali, belac, isto mu dodje kao i Felipe.

            Mali je odigrao fenomenalnu sezonu i treba mu dati sansu. Hocemo biti sa njim ili bez njega najbolji u ABA, hocemo.Hocemo sa njim ili bez njega imati slican rezultat u EL, hocemo. Hocemo sa njim dobiti igraca na duze staze i mogucu prodaju, hocemo!!!

            Sakota bi hteo Grina,on jeste dobar igrac, ali mi smo onda skroz otisli u drugu krajnost, onda to nije nasa Zvezda..Zvezda je simbol Srbije, pa i Balkana i jedan Zan Mark Sisoko se skroz uklapa u tu pricu.

            Ako propadne i odigra lose, dobro..moze se reci da smo pokusali, ali nesto mi kaze da ni u snu ne moze biti gori od Covica Jr. Samo ga lud covek sad ne bi uzeo i mesto njega doveo nekog Grina...

            partizan je u vreme dominacije uzimao kvalitetne igrace iz okruzenja i tu trazio snagu. Igraci koji pzonaju sredinu i mentalitet daju mnogo vise od stranih placenika koji su manje vise 80% tima. Zabole njih za nas, zabole nas za njih ..veza postoji dok god ih mi placamo, a oni igraju za nas. Ovde je nesto drugacije, ljudi iz ovih podrucija osecaju klub i pripadnost necemu.
            Last edited by LosmiSK; 10-12-19, 22:54.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Ofarbacemo ga i reci da dolazi iz G lige.Imali smo strucnjake i iz te oblasti. Ljudi misle, mali, belac, isto mu dodje kao i Felipe.

              Mali je odigrao fenomenalnu sezonu i treba mu dati sansu. Hocemo biti sa njim ili bez njega najbolji u ABA, hocemo.Hocemo sa njim ili bez njega imati slican rezultat u EL, hocemo. Hocemo sa njim dobiti igraca na duze staze i mogucu prodaju, hocemo!!!

              Sakota bi hteo Grina,on jeste dobar igrac, ali mi smo onda skroz otisli u drugu krajnost, onda to nije nasa Zvezda..Zvezda je simbol Srbije, pa i Balkana i jedan Zan Mark Sisoko se skroz uklapa u tu pricu.

              Ako propadne i odigra lose, dobro..moze se reci da smo pokusali, ali nesto mi kaze da ni u snu ne moze biti gori od Covica Jr. Samo ga lud covek sad nebi uzeo i mesto njega doveo nekog Grina...

              partizan je u vreme dominacije uzimao kvalitetne igrace iz okruzenja i tu trazio snagu. Igraci koji pzonaju sredinu i mentalitet daju mnogo vise od stranih placenika koji su manje vise 80% tima. Zabole njih za nas, zabole nas za njih ..veza postoji dok god ih mi placamo, a oni igraju za nas. Ovde je nesto drugacije, ljudi iz ovih podrucija osecaju klub i pripadnost necemu.

              Sve je lepo sto si napisao za Siska i ako bi se Misko rukovodio proslogodisnjim njegovim biznis planom kada je Gogu na polusezonu pustio u Futuru,onda bi to trebalo i ove godine da se desi sa nama, ali znas li koliko je on para uzeo za Gogu , i da li stvarno mislis da je Nebojsa spreman za nekog malog iz Kopra da plati toliko,

              Ja samo zakljucujem da svi oni koji se javno spominju ( a oni se spominju jer forumasi uglavnom iznose svoje zelje ) da se nijedan nece pojaviti kod nas, nego neko sasvim cetvrti.

              Mislim da su i u familiji uvideli da FC3 nema vise sta da trazi u El, moze da se nada nekoj minutazi u Aba ligi, da je zov El i interesovanje publike vece od guranja zasluge sina za igranje te El.

              Kako koji dan prolazi tako ce se i znati kojoj opciji smo se okrenuli.

              Sisko ili Grin, uvek Sisko, em je sa nasih prostora, zna gde dolazi, Miskov je, imamo iskustva i sa Jakom, ali opet ne mogu da tvrdim da ce biti i dugorocno resenje, Mozda bude adhok odradjeno jer se MIsko pita tu najvise.

              Comment


              • Pa to je samo misljenje i to moje. Skroz nebitno i zato forum sluzi da svako moze da iznese svoje misljenje. Nemam nistaprotiv i ako dovedu nekog drugog a bude dobro resenje. Ima dosta dobrih igraca u Evropi, neki imaju izlaz,neki ne, ali svakako mislim da senesto mora platiti nekom. Slobodnih igraca bas i nema na trzistu. Igramo EL, sigurno smo magnet za neke igrace koji zele da se dokazuju, vise sam zanjih nego za neke penzionere. Treba nam vrela krv, tih 10-15 minuta sto bi igrao taj back up su veoma bitni, kako za EL, tako i za ABA.

                Verujem da ce strucni stab znati da prepozna sta im treba. Kod siska je jedino problem sto nije poenter a mislim da nam treba poena, ali ako ude mogao da uprosti igru i saigracima da mnogo lakse pozicije za kos, to je onda dobro resenje. Ono sto je bitnije od samog back up-a i njegove igre, dace mir navijacima da mogu sa mirom da prate utakmice svog voljenog kluba.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Momak od dvaes ljeta iz SLO zna šta je pritisak igranja u Zvezdi, EL?! Kako ces da asistiras ako nisi opasan po koš? Jedno je igrati PG u timu koji se nije mijenjamo, gdje je opušteno sve koji je uigrani a drugo je EL sa alama na tvojoj poziciji i tek dolaziš u tim i to Zvezda. Neće on pružati ni blizu partije kao u Primorskoj, bar ne prve godine al problem je jer nama treba SAD neko ko će održavati tempo utakmice i ko na EL nivou može da razigra saigrace I da napravi neku prednost. Da je jako interesantan za ulaganje, jeste, da je rješenje za nas nije.
                  Pogledajte ponovo utakmicu kad su gostovali u BG tu vam je sve što treba da znate o njemu.
                  Ako hoćemo da ulažemo za budućnost pa da kroz dvije tri sezone uzmemo pare onda bi valjalo, ako hoćemo ABA I EL trebaće nam nešto konkretnije

                  Comment


                  • Najgora stvar, stvar koje se najvise bojim, jeste da cemo izaci sa pricom da nismo nasli adekvatno pojacanje i da je sve ovo bila prica da se spusti tenzija.

                    Ne bi bilo prvi put.

                    Comment


                    • Originally posted by From downtown View Post
                      Najgora stvar, stvar koje se najvise bojim, jeste da cemo izaci sa pricom da nismo nasli adekvatno pojacanje i da je sve ovo bila prica da se spusti tenzija.

                      Ne bi bilo prvi put.
                      Samo jedne godine nismo nikog doveli i to u Marcus sezoni 14/15.
                      Tako da sigurno dolazi igrac.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Samo jedne godine nismo nikog doveli i to u Marcus sezoni 14/15.
                        Tako da sigurno dolazi igrac.
                        Zato što smo bili ko zvono.
                        Kapiram ja da sa malim budžetom bude i loše selekcije, prave je i mnogo bogatiji ali mi se nekako čini da mi bas bacamo pare bezze.

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Zato što smo bili ko zvono.
                          Kapiram ja da sa malim budžetom bude i loše selekcije, prave je i mnogo bogatiji ali mi se nekako čini da mi bas bacamo pare bezze.
                          Najvece pare su se bacile u QM sezoni, tako da ova sezona ne moze ni blizu biti tih promasaja te sezone i doselekcija. Celu petorku smo zamenili.

                          Ali tu je LosmiSk da objasni ko je kriv za tu selekciju. On ZNAE najbolje.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Najvece pare su se bacile u QM sezoni, tako da ova sezona ne moze ni blizu biti tih promasaja te sezone i doselekcija. Celu petorku smo zamenili.

                            Ali tu je LosmiSk da objasni ko je kriv za tu selekciju. On ZNAE najbolje.
                            MA mislim na to da uvijek imamo nekih igrača koje plaćamo a ne igraju pa tu dodaj i one na pozajmicama...
                            Evo sad Jovanović, Nenadić, Covic za njih 3 da uzmeš plate eto jednog Josh Magette ladno na pleju. Štaviše mislim da on ne bi izašao više od 200k.
                            Pa tu dodas Radanova, Ristica, dodao bih i Fayea jer imaš DB I BSimanica pa Davidovac I Stratos koji mogu PF da igraju... Na takva bacanja mislim.
                            Jbga tu Radonjicu ne mogu da zamjerim Thompson, dečko se jednostavno nije uklopio, zato su mi Mekel i Lipovij bili brain fart totalni. Sofo kakav god da je on je bio boost za marketing i prepoznavanje tima, ipak je on neko ime u EL, pa kad potpiše nekog takvog, otvaraju se vrata i za ostale koji se premisljaju tako da taj potpis razumijem.
                            Last edited by Victor BG; 11-12-19, 11:47.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Tako da sigurno dolazi igrac.
                              Igrac na primarnoj poziciji pleja, ili neki drugi igrac?

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                MA mislim na to da uvijek imamo nekih igrača koje plaćamo a ne igraju pa tu dodaj i one na pozajmicama...
                                Evo sad Jovanović, Nenadić, Covic za njih 3 da uzmeš plate eto jednog Josh Magette ladno na pleju. Štaviše mislim da on ne bi izašao više od 200k.
                                Pa tu dodas Radanova, Ristica, dodao bih i Fayea jer imaš DB I BSimanica pa Davidovac I Stratos koji mogu PF da igraju... Na takva bacanja mislim.
                                Jbga tu Radonjicu ne mogu da zamjerim Thompson, dečko se jednostavno nije uklopio, zato su mi Mekel i Lipovij bili brain fart totalni. Sofo kakav god da je on je bio boost za marketing i prepoznavanje tima, ipak je on neko ime u EL, pa kad potpiše nekog takvog, otvaraju se vrata i za ostale koji se premisljaju tako da taj potpis razumijem.

                                Pa svakako ne mozes da udjes u sezonu sa 12 igraca, moras uvek nekog imati van 12 a ni taj nece igrati za dzabe.

                                Da se nije desilo to sa Kuzmicem, Ojo sigurno ne bi bio u rosteru, Jovanovic bi bio 3 centar, niko nije znao kada ce se Kuzmic vratiti. Jovanovic ce po svemu sudeci u FMP jer oni jure 5icu.
                                Radanov i Ristic su imali svojih sansi prosle sezone u nizem evropskom takmicenju, imao je i Apic svoje sanse i to smo videli isto, pa kada odu iz KKCZ oni eksplodiraju bilo to FMP ili tamo gde su igrali Jovanovic ili sada Ristic.

                                Tomic je insistirao da igrace koje je on doveo obavezno po svaku cenu ostanu i u sledecoj, setice se da je Beron potpisao odmah po zavrsetku KLS lige.
                                Fayea svi vole, i trazili su mu mesto u timu ali kao treca opcija na 4 i kao opcija na 5 u slucaju small ball postava.
                                DB je ponudjen, ne postoji klub u koji bi propustio sansu njega da angazuje pod tim uslovima, nemoj sada da sudimo, nego vratimo vreme tada kada je potpisao.
                                Simonovic je otpao bas iz razloga sto su potpisani DB i Stratos koji je cekao ponudu iz Grcke koja bi bila u nasem rangu, ostao je kod nas a nisam primetio da je iko bio protiv njegovog ostanka.
                                VIsak su FC i Lazic po meni, mogli su tu da se nadju mesta za Radanova i Uskokovica kao treceg playa, a da na dva playmakerska mesta imas vodece igrace.
                                Mada plan je bio Jovic, Markovic, Teo jedan od njih koji su naravno propali pa nam crna sudbina dovela ovog "metiljavka" od LB i sina na backupu.

                                Comment

                                Working...
                                X