Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ogromna sramota KK Partizan. Da imaju trunke mozga i morala pod hitno bi napravili nove plocice.

    Ako su navijaci kako je moguce da im uopste neko da trofej da se zajebavaju? Bruka i sramota za KKP kako god okrenes.

    Na ovoj slici se navodno vidi da plocice vec ovde fale



    Jel se oglasavao zvanicno KKP po ovom pitanju? Oni su odgovorni kako god okrenes.
    Last edited by kattamaran; 21-02-18, 13:13.

    Comment


    • Originally posted by kattamaran View Post
      Ogromna sramota KK Partizan. Da imaju trunke mozga i morala pod hitno bi napravili nove plocice.

      Ako su navijaci kako je moguce da im uopste neko da trofej da se zajebavaju? Bruka i sramota za KKP kako god okrenes.

      Na ovoj slici se navodno vidi da plocice vec ovde fale



      Jel se oglasavao zvanicno KKP po ovom pitanju? Oni su odgovorni kako god okrenes.
      Koliko ja znam plocice ne stoje na toj strani gde si ti zaokruzio.

      Comment


      • Ko god da je ovo uradio, ne menja situaciju, velika bruka i sramota za kk parizan.

        Comment


        • Originally posted by Manda77 View Post
          Koliko ja znam plocice ne stoje na toj strani gde si ti zaokruzio.
          Nisam ja zaokruzio, nasao sliku na netu. Nisam slucajno stavio rec navodno.

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Covic je izuzetno sposoban.
            On obitava vec godinama nevezano koja vlast nas jebe. Covic je vrlo, vrlo sposoban.
            Ja mu to nikad sporio nisam.
            Nema on potrebe da krade od Zvezde. Dovoljno se on kao i mnogi drugi nakrao od naroda.
            Elem ja sam 100 puta napisao da je najveci problem koji ja vidim u Covicu njegov ego i samovolja i pisao o tome 100 puta.
            Covic nije Zvezda iako on to pokusava da bude.
            Malo vise skromnosti, dogovora, uvazavanja i drugih misljenja bi bilo pozeljno. Pljuvanje po bivsem treneru, navijacima, posebno onim iz partera B je bedno.
            Da ,,braca,, hoce Covica van kluba to bi uradili za 10 minuta.
            Diskutabilno sve sto si napisao, sem ovo za trenera..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Plocice sa imenima osvajaca Kupa vraceni. Procitao upravo na Blicu.
              https://sport.blic.rs/kosarka/domaca...vajaca/f7bd2fs

              Comment


              • Ima rumora da je insajder prosledio snimak, možda je to i žiška da se zakrve u komšiluku a možda ima i istine...kako god, istina se sazna kad tad po sistemu "U cara Trajana kozje uši"
                Last edited by nebitan; 21-02-18, 14:56.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • -- off --

                  Da li je moguće da je svemogući Miško uspeo i Rebića nekome da uvali?

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Covic je izuzetno sposoban.
                    On obitava vec godinama nevezano koja vlast nas jebe. Covic je vrlo, vrlo sposoban.
                    Ja mu to nikad sporio nisam.
                    Nema on potrebe da krade od Zvezde. Dovoljno se on kao i mnogi drugi nakrao od naroda.
                    Elem ja sam 100 puta napisao da je najveci problem koji ja vidim u Covicu njegov ego i samovolja i pisao o tome 100 puta.
                    Covic nije Zvezda iako on to pokusava da bude.
                    Malo vise skromnosti, dogovora, uvazavanja i drugih misljenja bi bilo pozeljno. Pljuvanje po bivsem treneru, navijacima, posebno onim iz partera B je bedno.
                    Da ,,braca,, hoce Covica van kluba to bi uradili za 10 minuta.
                    Pa hoce Covic tako bez razloga da pljune po najtrofejnijem treneru i da ne placa igrace na vrijeme i da rasproda cijeli tim pred f4 u BG jer moze mu se

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Pa hoce Covic tako bez razloga da pljune po najtrofejnijem treneru i da ne placa igrace na vrijeme i da rasproda cijeli tim pred f4 u BG jer moze mu se
                      Tacno[emoji23]
                      Pljuvanje po treneru govori o Covicu a ne o treneru.
                      Zasto se Covic zahvaljuje Vucicu i vlasti?????

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Tacno[emoji23]
                        Pljuvanje po treneru govori o Covicu a ne o treneru.
                        Zasto se Covic zahvaljuje Vucicu i vlasti?????
                        Nisi se nikad zapitao zbog cega to tako? Ima li smisla rasprodavati tim? Kako je nastao dug? Zasto drzavni sponzori i oni pod kontrolom drzave nisu uplacivali ugovoreni novac na vrijeme? I stotinu drugih stvari ti prepisujes Covicu da je on to tako zelio i da je jednostavno bahat? Ja cu ti samo reci da nisi u pravu bez da ulazim u raspravu. Povrsno je takvo sagledavanje situacije a i pogresno na kraju.

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Nisi se nikad zapitao zbog cega to tako? Ima li smisla rasprodavati tim? Kako je nastao dug? Zasto drzavni sponzori i oni pod kontrolom drzave nisu uplacivali ugovoreni novac na vrijeme? I stotinu drugih stvari ti prepisujes Covicu da je on to tako zelio i da je jednostavno bahat? Ja cu ti samo reci da nisi u pravu bez da ulazim u raspravu. Povrsno je takvo sagledavanje situacije a i pogresno na kraju.
                          Covic je izjavio da su drzavni sponzori uplatili novac.

                          Comment


                          • KAKO "Novosti" saznaju, identifikovane su osobe koje su oštetile trofej Kupa Radivoja Koraća skidajući pločice sa imenima osvajača.

                            Reč je o R. Č. bivšem članu uprave Košarkaškog kluba Partizan i njegovom saučesniku i prijatelju A. D. koji je blizak kriminalnim krugovima.

                            Da stavimo tacku na ovu temu

                            Comment


                            • Poslednja vest od insajdera: Čak je i Njuz net ostao bez teksta.

                              Kaže da je ovaj čin bio protest grupe "Ne gujmo SrBski jezik" i da je zato što su na pločicama napisana imena klubova latinicom a ne ćirilicom moralo da se reaguje tako.
                              Aferim momci.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Zajebite pehar i pločicu. Rebić potpisao za Bilbao!

                                Comment

                                Working...
                                X