Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko ce nadoknaditi ovima sto su se borili za EL?

    Ne znam, videcemo. Tesko je sad predvideti odluku. Ostoja forsira titulu, Covic da se anulira itd..tako je svuda sirom Evrope, bice kako kaze ECA...Mada je EL nesto drugo. Nikom tu nije svejedno i ko kaze da jeste, taj laze.

    Ako stave da se sezona igrala za dzabe, to ce tek biti vliki udarac za evropsku kosarku. Treba sacekati malo i videti sta i kako, najvise gledati finansijski aspekt svih.

    Koliko bi mi izgubli sa ovom EL sezonom? 150-200K maksimum, to ce vise otici na plate i to mnogo vise..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Ko ce nadoknaditi ovima sto su se borili za EL?

      Ne znam, videcemo. Tesko je sad predvideti odluku. Ostoja forsira titulu, Covic da se anulira itd..tako je svuda sirom Evrope, bice kako kaze ECA...Mada je EL nesto drugo. Nikom tu nije svejedno i ko kaze da jeste, taj laze.

      Ako stave da se sezona igrala za dzabe, to ce tek biti vliki udarac za evropsku kosarku. Treba sacekati malo i videti sta i kako, najvise gledati finansijski aspekt svih.

      Koliko bi mi izgubli sa ovom EL sezonom? 150-200K maksimum, to ce vise otici na plate i to mnogo vise..
      Ne razumem pitanje? Prvak EL kada bi imao 100 % ucinak sa sve pobedama do kraja ne moze vise da uzme od 3 miliona Eur od bonus nagrada EL. Kakav benefit ima sada EFES ili CSKA ako se nastavi takmicenja, mislis da je njima stalo do novih 250.000 eur od bonus nagrada i eventualno milionce za prvo mesto.

      Pa ti prihodi znace nama a njima je to sitnis u odnosu na celokupan budzet koji oni obezbedjuju od sponzora. Svako na svoj nacin zatvara budzet.

      Mi cemo biti kratki za eventualno par pobeda koji smo mogli jos uzeti u EL i eventualno ulaznice za dva domacinstva i eventualno jos tri utakmice u playoff aba lige. Priznaces da to nije neka lova za koju smo mi uskraceni.

      Vise cemo "zaraditi" ako se stopiraju plate za sve igrace do kraja ugovora. Ako stopiraju svim igracima i u ostalim klubovima zasto bi nasi igraci bili izuzeti od te nepopularne mere. Silna su otpustanja na nivou celog sveta osoba koji ni blizu nisu primanja sportista i ne zelim da citam zalopojke ovde da ih neko zali sto ce ostati bez svojih plata za naredna tri meseca. Kako svima tako i nasima. Sem ako KKCZ ne bude iznad situacije i isplati sve nase igrace kao da su igrali. Podrzavam i jednu i drugu odluku.

      I nas klub ce verovatno imati problema sa sponzorima kojima necemo moci da promovisemo njihove brendove u naredna tri meseca, taj problem imaju i ostali klubovi na nivou El tako da niko nije na dobitku u ovoj situaciji.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Ne razumem pitanje? Prvak EL kada bi imao 100 % ucinak sa sve pobedama do kraja ne moze vise da uzme od 3 miliona Eur od bonus nagrada EL. Kakav benefit ima sada EFES ili CSKA ako se nastavi takmicenja, mislis da je njima stalo do novih 250.000 eur od bonus nagrada i eventualno milionce za prvo mesto.

        Pa ti prihodi znace nama a njima je to sitnis u odnosu na celokupan budzet koji oni obezbedjuju od sponzora. Svako na svoj nacin zatvara budzet.

        Mi cemo biti kratki za eventualno par pobeda koji smo mogli jos uzeti u EL i eventualno ulaznice za dva domacinstva i eventualno jos tri utakmice u playoff aba lige. Priznaces da to nije neka lova za koju smo mi uskraceni.

        Vise cemo "zaraditi" ako se stopiraju plate za sve igrace do kraja ugovora. Ako stopiraju svim igracima i u ostalim klubovima zasto bi nasi igraci bili izuzeti od te nepopularne mere. Silna su otpustanja na nivou celog sveta osoba koji ni blizu nisu primanja sportista i ne zelim da citam zalopojke ovde da ih neko zali sto ce ostati bez svojih plata za naredna tri meseca. Kako svima tako i nasima. Sem ako KKCZ ne bude iznad situacije i isplati sve nase igrace kao da su igrali. Podrzavam i jednu i drugu odluku.

        I nas klub ce verovatno imati problema sa sponzorima kojima necemo moci da promovisemo njihove brendove u naredna tri meseca, taj problem imaju i ostali klubovi na nivou El tako da niko nije na dobitku u ovoj situaciji.
        3M nije malo za te klubove, nije za nikog u evropskoj kosarci. Vidi, ovde se moze tumaciti iz milion uglova ito je najveci problem pred kojim ce morati da se bori EL. Da li da placu nad sudbinom Zenita, Zvezde, Himkija Valensije i Albe ili nad sudbinom Unicaje, Uniksa, Lokomotive, Virtusa i partizana

        Svako ima arguemnata za sebe. Naravno da Lazin intervju i tvoj stav idu kontra partizanima dok se covic pere.Ostoja gleda svoju stranu kao i njihovi igraci, te price svet je u qrcu i ne treba misliti na ovo je smesno..

        Timovi koji su se borili za EL nsiu imali skoro nikakve prihode a imali rashode, da li je prema njima isto fer? Svaka prica ima dve strane.

        Najveci problem ima EL zato sto ne moze dodeliti titule na osnovu trenutnog plasmana,moze ali nije to to...na tu kartu treba Zvezda da ide. Da odluku ECA podrzavaju i zavrse sve price..kao cova se bori za zivote, sad samo o koroni misli, kako da ne....

        Nasi sponzori su drzavni a ima i ovih iz sive zone sigurno tako da nasi sponzori sigurno nisu osteceni.

        Teska je situacija ali ne treba ici u krajnost kao limar da se prica nije nista bitno sem korone...npr ako ne budemo sl godine igrali EL a igra partizann..to nam je kraj a i njima ako bude obrNUT...mnogo je toga u igri sada...

        Plat se moraju stopirati,ako se ne stopiraju, onda nek dodju da igraju pod koronom..javno ih obeleziti i navesti ko trazi pare..

        Mnogo uglova, svakako ce neko biti ostecen ali treba sacekati minimum jos nedelju dana...pa onda polako donositi odluke...to kazm zato sto nema kvalifikacija za OI, nema OI..tako da imas leto i moze se to ugurati i tad. Odmoric svi ovih mesec-dva dana.
        Last edited by LosmiSK; 24-03-20, 16:51.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Toni Parker

          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Pa tako i ja razmišljam, stim da vlasnicima klubova više odgovara da se poništi.
            Zašto? Pa ako se ne poništi, dužan si da im isplaćuje zarade kao da se igra a skoro svi klubovi najveću Zaradu generišu kroz ulaznice. Tako da sto se duže bude čekalo, veći će belaj biti da se stabilizuju.
            Nepravedno je da se proglase šampioni i izbačeni ako se takmičenje ne može završiti regularno. Nije sreća ni sa poništavanjem al je šteta manja. Jebga ovo so još nije desilo.

            Comment




            • Najbolja tekma u Zvezdinoj istoriji,na danasnji dan pre sest godina, pocetak vladavine!!!
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Najbolja tekma u Zvezdinoj istoriji,na danasnji dan pre sest godina, pocetak vladavine!!!

                Ma gde najbolja ...užasna dok Čarli nije " poludeo". Atmosfera sa 24232 kaspera je bila neponovljiva .Kakva ludnica

                Tri najbolje utakmice iz Čović/Radonjić ere 1. treća sa komšijama u PO , 2. Fener u Pioniru 3.CSKA u Areni

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Ma gde najbolja ...užasna dok Čarli nije " poludeo". Atmosfera sa 24232 kaspera je bila neponovljiva .Kakva ludnica

                  Tri najbolje utakmice iz Čović/Radonjić ere 1. treća sa komšijama u PO , 2. Fener u Pioniru 3.CSKA u Areni
                  Nisam mislio igracki, ne na terenu najbolja...mislio sam za klub, navijace...to je pocetak rasta KKCZ kakve znamo danas. Ludilo atmosfera, krcato da nje bilo normalno, prekoret kao na filmu, zavrsnica kakva se samo pozeleti moze. Svakako za trecu sa partizanima je bila utakmica koju nismo mogli izgubiti i koja je posebno draga u mom srcui svakako igracki, takticki najbolja. Mislim da je posle Budivlenika nesto kliknulo i ako sezona nije dobro zavrsena, ali su navijaci tad shvatili da moze..Ta utakmica i utakmica protiv Uniksa naravno...

                  Da plasticno objasnim, izasli smo iz opanka i usli u cipele iz kojih jos nismo izasli...ma koliko se neki trudili.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Nisam mislio igracki, ne na terenu najbolja...mislio sam za klub, navijace...to je pocetak rasta KKCZ kakve znamo danas. Ludilo atmosfera, krcato da nje bilo normalno, prekoret kao na filmu, zavrsnica kakva se samo pozeleti moze. Svakako za trecu sa partizanima je bila utakmica koju nismo mogli izgubiti i koja je posebno draga u mom srcui svakako igracki, takticki najbolja. Mislim da je posle Budivlenika nesto kliknulo i ako sezona nije dobro zavrsena, ali su navijaci tad shvatili da moze..Ta utakmica i utakmica protiv Uniksa naravno...

                    Da plasticno objasnim, izasli smo iz opanka i usli u cipele iz kojih jos nismo izasli...ma koliko se neki trudili.
                    Slažem se ...odmah posle toga smo sveli strašni Trinkijerijev Uniks na , čini mi se 4 poena u 4/4 ali su nas tamo "odradili" .Pun mi je HD zvezdinih utakmica iz el i po Aba pa to gledam ovih dana i nekako su mi ove tri pobede najdraže ...mada je bilo fenomenalnih utakmica tih sezona ...Real , Loko , Bajern , Cedevita u PO , Baskonija u gostima , Pao , Makabi kada smo ih ponizili u Pioniru (nisu izveli ni jedno slobodno bacanje )...

                    Comment


                    • Predsednik Nebojša Čović je nekoliko puta naglašavao da je bio protiv vašeg odlaska, te da ste imali njegovu punu podršku...

                      Nije želeo da odem, ali mene je pogodila činjenica da ljudi oko nas nisu shvatili šta mi te godine radimo. Sve je bilo predstavaljeno u smislu ’šta ovaj klinac radi na klupi, došao ovde iz Vojvodine, iz tamo nekog Spartaka...’. A mi 11 pobeda u Evroligi, od toga dve protiv kasnijeg šampiona Reala i ekipe sa F4 Žalgirisa. Dobiješ ih dva puta, a u druge dve utakmice protiv njih izgubiš na loptu... O tome niko nije pričao, ili o razvoju mladih igrača. Nikoga nije zanimalo kakve su nam finansije bile, šta klub tačno radi, da bi bio ono što je danas. Da se tad nije uradilo to, ove godine ne bi bio ovakav tim, a u sadašnji sastav Zvezde je uloženo dva i po puta više novca nego u tadašnji!


                      Rezultati su bili u drugom planu?

                      Bio je to mnogo jefitiniji tim, nego ranijih godina. Uzeli smo talentovane igrače, projekte, sa idejom da na kraju te sezone napravimo dodatnu selekciju i jasno podelimo prioritete. Nije se tražio veliki broj pobeda u Evroligi, ma ni blizu onome što smo na kraju imali. Pričalo se da je u redu imati i ispod 5 pobeda, a mi smo ih imali 11. Nismo ni morali da budemo prvi u ABA ligi, to nije bio prioritet na startu, ali kad se videlo da se ide u dobrom smeru, onda je počelo to da se potencira. Pritisak je postajao sve veći na svim nivoima. Krenuli su lažni tekstovi o sukobima u timu, išlo se dotle da se pisalo i da me je Lazić udario... Zamislite!? A mi smo imali jako mladu ekipu, uključujući i mene, za takvu atmosferu. Da su navijači bili spremni da prihvate činjenično stanje i uvide šta mi zapravo radimo te sezone, kakvi su primarni ciljevi, mnogo bi nam bilo lakše.

                      http://sportklub.rs/Blog/Blog-ostalo...sam-kukao.html

                      Jbs mi sve ako je ovaj normalan, za sad po njemu, karijere bez velike ( njegove )greske...

                      @SZ Tim iz sezone Kalinica je bio extremno jak i dobro ukomponovan tim. Steta sto nije mogao da igra bar jos 1-2 sezone..Serija protiv partizana te godine je najbolja kosarka koju sam gledao od Zvezde, cak dosta bolja od F8 sezone..Kakva kosarkaska klinika je tad isporucena Dulou..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Okačio sam link na pravom topicu, KKCZ - bivši igrači i treneri.
                        Nemam niti jednu zamerku za izrečeno. Tamo možemo nastaviti diskusiju.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Nema tu rasprave kad je sve jasno.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Sve je u pravu čovek.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Sve je u pravu čovek.
                              Da nije neuspeh sto nismo uzeli ABA, sto mu je Cova ''uvalio'' Enisa. Sve su krivi drugi a on nista Nije zavrsio sezonu u poslednja dva kluba itd..Ima tu sansu da zaebe i Saloa..

                              Skolovali ga Gordic i Dzilo...itd, da se n vracam na tu mracnu sezonu..jedino pozitivno je to sto nije rekao za koga navija..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Realno Halid je bio kosketina samo takva. Zna se ko je prvi to potencirao. Pita se od govana ne pravi.
                                I ovo ostalo što je rekao je na mestu: previše projekata za tim od koga se očekuju instant rezultati.
                                I pored svega toga, 11 pobeda u EL i na promašen zicer od ABA titule u najsramotnijem finalu ABA otkako postoje obe Jadranske lige.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X