Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Amaterska košarka. I jednih i drugih. Ništa ne pogadjaju. Mega ima dobar koncept samo treba još brže da igraju.

    Comment


    • Stratos popio Red Bull_dva na poluvremenu..

      Comment


      • Kako lep izbacaj ima Beron...milina gledati...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Mene cudi da bilo ko sta prati ovo i gleda.....Ja bih nazvao ovaj turnir sns kup..dao bi i filipu mvp priznanje da se dokaze da forunski takozvani strucnjaci nemaju pojma..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Belu tehniku poubacivase u poslednjoj cetvrtini
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Sutra 86- 68 za nas..bez zezanja, ovo su sve amaterski timovi..zalosno na sta lice 3, 4 klub u drzavi kosarke...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Naš trener kaže da smo igrali zadovoljavajuće, a da to može i bolje. Izgleda da nismo gledali istu utakmicu.

                Comment


                • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                  Meni je iskreno žao Riversa. Da može, pobegao bi glavom bez obzira.
                  Stratos na klupi tera šege sa Kej-Sijem:

                  "ze-za-njeeee...gledaj sad mamutiebem...? "

                  Comment


                  • Samo zahvaljujuci stepenu raspada u kojoj se nalazi Buducnost i kosarkaske nepismenosti kojim Partizanova uprava nerezonski trosi pare mi imamo sansu u PO ABA. Inace, ovo sto Tomic radi veze nema s kosarkom.

                    Comment


                    • ako ništa drugo, bar ovog Miloja uvek milina gledati kako radi...sve je bliže za upis u H2H.
                      Last edited by Wingwalker; 16-02-19, 22:44.

                      Comment


                      • Bas opasan problem imamo sa presingom na nasu spoljnu liniju i u tom trenutku bi logicno bilo da centri preuzmu poenterski ucinak ali ne. Nama kad pritisnu bekove, centri jos gori sa kretnjama i otvaranjem. Cirbes zna a ne moze, Ristic moze a ne zna.
                        Simanic je opasan pipac vrha table, ne moze se kraj njega lako poentirati, vrlo sam zadovoljan odbranom, jos samo kad bi imao vise slobode da spusti loptujer on tehniku ima za ulaz.
                        Nas kljuc dobre igre je na kecu, ko nas pritisne i igra nam puca, DeDa to dobro amortizuje i pravo je osvjezenje.
                        Covic ne smije da izvodi aut, vec igrac sa SF ili PF pozicije.

                        Comment


                        • Ja sam sve više ubedjen da je Tomić u Oly bio ekonom, a ne pomoćni trener.

                          Comment


                          • jel se Lazic ozljedio ili sto je igro 4.min

                            Comment


                            • Originally posted by Mrkela View Post
                              jel se Lazic ozljedio ili sto je igro 4.min
                              .. pokazao za 4 minuta u kom je stanju trenutno_u stvari, cele sezone ..

                              Comment


                              • Sutra vec u 5 finale, ali sta mozemo, borba pa kako bude samo ne mlohavost kao u ova dva meca.

                                Comment

                                Working...
                                X