Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Bolje da ne prelazimo na politiku...taj je bio svuda i nigde za nista nije bio kriv.. on onako inkognito..

    Ne znam Sarac dokle idu te tvoje misterije, dali imas neki dokaz za tako nesto...Znaci Covic je dao otkaz Obradovicu jer je to vucic naredio i onda mu je vucic napisao saopstenje gde je rekao da su se razisli sporazumnu i u duhu Zvezdastva ...

    Platice oni koji su platili ovih 5-6 trenera, 30 stranaca za tri sezone a to je nesretni narod Srbije...

    Nek lepo on ode u Zeleznik gde mu je i mesto a nek klub preuzme neki originalni Zvezdas a ne ovi since 2011...

    Obmana zvezdaske javnosti a ti ga i dalje branis i vracas se na cuvenu 96' Setao sam ja posle isto zbog takvih ili slicnih likova poslednjh10g...sve u roku sluzbe....dobro je znati da poslednjih 30g nista nije valjalo u Srbiji sem Covica.

    Da sam mu bar rod da me metne da budem sportski direktor, bili bi bolji rezultati..
    Vidis, moja generacija se izborila da 96te pobedi narodna volja, kao i 5tog oktobra.
    Od tada kako je tvoja instagram generacija dosla da rusi rezim, imali smo prilike da vidimo silne setnje u NOVOM SADU ovog leta na kojem si ti ucestvovao i kako si skinuo ovaj zulum.

    Sedlacek prima kintu od 76 ers, i sada ce on da radi u KKCZ i da mu jebu majku svi okolo zato sto Kuzmic nije dao 30 projektovanih poena. Uskoro nece zeleti niko da se bavi profesionalo sportom od uvek objektivne i strucne publke, a o forum navijacima da ne pricamo.

    30 stranaca od kojih je Radonjic sam doveo 12, i iste te pare trosio, ali pare koje prima Radonjic nisu SNSovske, znamo to vec odavno.

    Ja sam za to da se Obradovicu svaki dinar isplati do kraja, sve sto je na papiru dogovoreno ima da mu se da, neka plati onaj sto ga je hteo, sto ga je oterao, zabole me, meni ni iz dzepa ni u dzep.
    Last edited by Šarac; 25-02-21, 18:06.

    Comment


    • Dajte bonus za kup Salju Legendi, zaslužio je da ga kitimo novčanicama kao Branku Blek Rouz.

      Comment


      • Utrkujte se vi samo ko je vise lupao u serpe i ko je vise kriv za pola miliona otpustenih u petooktobarskoj pljacki i ‘privatizaciji’ Srbije. Zahvalni su vam vasi drugovi sa ulice Ceda Jovanovic, Beba Popovic, Boza Djelic, Mladjan Dinkic i ekipa. Lepo ste im napunili dzepove vasim bukanjem i paljenjem skupstine. Velike ste junacine i naivcine. A Vuk Draskovic sa gospodjom, za ciji ste barjak setali 90-ih, vam se smeje iz 8 upravnih odbora ciji je clan trenutno.
        Last edited by Storm; 25-02-21, 18:19.

        Comment


        • Manite se političkih tema ovde.

          Ako želite da nastavite imate donji deo foruma pa tamo nastavite na političkoj temi.

          Comment


          • Radonja nikad nije tuzio klub a verujem da mu se jos duguje iz prvog mandata.

            Sale nam je zabiberio i kao igrac i sad kao trener. Selektirao ekipu bez glave i repa.. Upropastio sezonu, jos trazi pare za kup jbt. Pisao sam da je dobar covek, ispostavilo se da je obicno djubre. Ulicarskim metodama bi ja sa takvima, da ugovorom obrise bulju.

            Radonja je letos bio slobodan ali je Covic po obicaju pisao uz vetar.

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Utrkujte se vi samo ko je vise lupao u serpe i ko je vise kriv za pola miliona otpustenih u petooktobarskoj pljacki i ‘privatizaciji’ Srbije. Zahvalni su vam vasi drugovi sa ulice Ceda Jovanovic, Beba Popovic, Boza Djelic, Mladjan Dinkic i ekipa. Lepo ste im napunili dzepove vasim bukanjem i paljenjem skupstine. Velike ste junacine i naivcine. A Vuk Draskovic sa gospodjom, za ciji ste barjak setali 90-ih, vam se smeje iz 8 upravnih odbora ciji je clan trenutno.
              Bravo, kao da si mene konsultovao.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Da li je ova vest uopšte tačna i istinita?
                Ko je preneo tu vest?
                Na osnovu čega tj koji su izvori takve tvrdnje?
                Kakve veze imaju ti mediji sa nekim drugim klubovima?
                "Znamo mi drugarice i drugovi iz čije kuhinje to dolazi "

                Comment


                • Zna Obradovic da se tu sipa,nije blesav,sve treba da naplati od Covica a ovaj vec zna kako da dodje do te love,uhodan sistem.

                  Comment


                  • Potvrdio je Covicev bot account na Tviteru, vest je tacna.....tj treba cuti i drugu stranu. Sacekajte malo sa osudama, ko zna sta se desilo. Nezaboravimo raskid sa Radonjom, pa sa Tomicem....dosta stvari je ostalo ispod tepiha, videcemo sad...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by L a z a r View Post
                      Da li je ova vest uopšte tačna i istinita?
                      Ko je preneo tu vest?
                      Na osnovu čega tj koji su izvori takve tvrdnje?
                      Kakve veze imaju ti mediji sa nekim drugim klubovima?
                      "Znamo mi drugarice i drugovi iz čije kuhinje to dolazi "
                      Iz čije kuhinje?
                      Do juče ste se kleli u Obradovića. Zaboravljaš kako ste ga letos dočekivali i kakvu ste euforiju napravili posle njegovog potpisa. Šta se odjednom promenilo pa da je prestao biti Zvezdina legenda?
                      Olako bacate veličine u prašnjavu fioku. Nemate ih baš na izvoz da možete dozvoliti takav luksuz.


                      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                      Last edited by Karamazov; 25-02-21, 19:16. Reason: Rečnik

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Iz čije kuhinje? G
                        Do juče ste se kleli u Obradovića. Zaboravljaš kako ste ga letos dočekivali i kakvu ste euforiju napravili posle njegovog potpisa. Šta se odjednom promenilo pa da je prestao biti Zvezdina legenda?
                        Olako bacate veličine u prašnjavu fioku. Nemate ih baš na izvoz da možete dozvoliti takav luksuz.

                        Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                        Kad vidi Dusko da Obradovic trazi novce unapred, zapitace se da li ima smisla da vas i dalje ceka za onih 400.000 evrica koje mu dodjete jos od 2014.
                        Last edited by Karamazov; 25-02-21, 19:23.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Potvrdio je Covicev bot account na Tviteru, vest je tacna.....tj treba cuti i drugu stranu. Sacekajte malo sa osudama, ko zna sta se desilo. Nezaboravimo raskid sa Radonjom, pa sa Tomicem....dosta stvari je ostalo ispod tepiha, videcemo sad...

                          Od kada se istek ugovora i plakanje KME KME KME KME (glasom Zorana Kesica) pred kamerama kako od sutra vise nisam trener KKCZ jer mi istice ugovor? Ne zaboravimo (pravilno) , imao je trogodisnji ugovor na stolu koju nije zeleo da prihavati od dana kada mu je urucen odmah posle osvajanja ABA lige pa sve do dolaska sa skolovanja u USA na letnjoj ligi.
                          Niko ga nije oterao, on je samo oteran iz Bayerna da budemo tacni i precizni.

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Iz čije kuhinje?
                            Do juče ste se kleli u Obradovića. Zaboravljaš kako ste ga letos dočekivali i kakvu ste euforiju napravili posle njegovog potpisa. Šta se odjednom promenilo pa da je prestao biti Zvezdina legenda?
                            Olako bacate veličine u prašnjavu fioku. Nemate ih baš na izvoz da možete dozvoliti takav luksuz.


                            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                            To što je neko legenda ne znači da treba praviti se lud i klimati glavom na svaki njegov potez.

                            To što imamo malo legendi ne znači da im je dozvoljeno da seruckaju po klubu a mi da im aplaudiramo.

                            Čovek gleda svoj interes, za zvezdaštvo u koje se kleo ga boli stojko.

                            Pare treba da dobije, al mu one nisu hitno potrebne, ne gori mu pod nogama.

                            Mogao je sačekati da prođe bar neko vreme pa onda da tuži klub.

                            Mene zabole za Čovića, gledam interes kluba. Kad neko ispadne ljigav pa bio on i legenda kluba, ja ću to reći, jer legenda kluba i neko ko se kleo u Zvezdu nikada ovako nešto ne bi uradio.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Od kada se istek ugovora i plakanje KME KME KME KME (glasom Zorana Kesica) pred kamerama kako od sutra vise nisam trener KKCZ jer mi istice ugovor? Ne zaboravimo (pravilno) , imao je trogodisnji ugovor na stolu koju nije zeleo da prihavati od dana kada mu je urucen odmah posle osvajanja ABA lige pa sve do dolaska sa skolovanja u USA na letnjoj ligi.
                              Niko ga nije oterao, on je samo oteran iz Bayerna da budemo tacni i precizni.
                              Sarac i dalje nastavljas da se blamiras sa nepotpunim i pre svega netacnim informacijama. Znamo da DR tad nije hteo da radi sa NC jer za razliku od tvog rodjaka SO on cutao i cekao kraj sezone da izbaci prljav ves i sumanutu tiraniju igranja bez novca za pre svega njegove igrace sto se cutalo celu sezonu,znam da si upoznat sa tim.

                              DR je doneo Zvezdi sve, Bayrnu dve titule, videcemo ove sezone da li ce se prosetati do titule....i dosao opet posle svega da pokusa opet da ga spasi jer Deju nisu interes pare ispred Zvezde....

                              Redom opet,sin, zet1, zet2, ostatak porodice, 15,16,17mesto u EL, van top8 u EC....osvojena ABA vise na teret drugara sa sipke nego na sam kvalitet...to nisu rezultati u renomeu ulaganja ....samo za ove dve sezone su prosla 5 trenera i 20 stranaca....ej 2 nepotpune sezone...covece...znas ti koje su to pare i ulaganja....

                              Gorece Kalemegdan u Junu, ali i Julu
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post

                                DR je doneo Zvezdi sve, Bayrnu dve titule, videcemo ove sezone da li ce se prosetati do titule....i dosao opet posle svega da pokusa opet da ga spasi jer Deju nisu interes pare ispred Zvezde....
                                Nije on došao da spasi Čovića, došao jer mu je to bilo u njegovom interesu.

                                Da mu nije do para tražio bi on upola manje nego što je dobio od Zvezde jer kriza je, svaki evro je potreban klubu, ako mu je Zvezda već na prvom mestu.

                                Hvala mu što se vratio, ali ne treba preterivati ni u omalovažavanju ni u veličanju, da se kasnije neko ne bi razočarao.

                                Comment

                                Working...
                                X