Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Zvezdo! Odlična utakmica, dali ste sve od sebe tako oslabljeni al pored sudija i malo sreće nije se dalo.

    Comment


    • Ova sezona je, slobodno mogu tako reći, jedinstvena ne samo za Zvezdu nego i za neki srpski klub u evropskim takmičenjima. Uživamo u igri u utakmicama i koje izgubimo, nekako nam je lakše kad se vidi htenje i želja na obe strane terena.
      Verujem da će biti još pobeda, duga je sezona i bolje je da budemo svi zdravi i našpanovani u martu i aprilu nego sada. Bravo Zvezdo!
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Da sam Coki prodao bi Lorenca za 2 mil ...od ove sezone iovako nema nista ..takav mi je osecaj ...

        Comment


        • Mnogo dobrog smo videli sinoć uprkos izgubljenoj utakmici ...definitivno se vraća Gist , Čarli sve bolji. Samo podrška i biće sve kako treba

          Comment


          • Simana je još dete u glavi, ima telo ima podršku kluba ali u glavi je jako nezreo. Njegova sinoćna reakcija nakon dosuđenog faula nad Mirotićem (reakcija je postojala i to je dobro) je bila reakcija malog deteta kada ne dobije nešto ili se naljuti na roditelja što mu je to uradio i zasluženo je klupiran i zaboravljen.

            Beron je u šuterskoj krizi i čim ne pogađa njegov uticaj na igru ne postoji pogotovo jer je loš defanzivac. Bira zbog toga u napadu loša rešenja i kanali ekipu (i sinoć).

            Štimac je dao nekolio koševa (3-8 za dva poena) i par trojki i to je super (trojke), ali bih izdvojio situaciju kada je u korneru sam Punter a on dobija loptu na liniji slobodnih bacanja, prvo sekundu-dve razmišlja (pri tom ne vidi igrača u korneru samog) zatim kreće u zidanje i na 2-3'' do kraja napada vraća loptu bekovima (konkretno mislim Dobriću koji šutira preko ruke čuvara).

            Đena je vrlo zahvalan timski igrač koji nije veliki potošač lopte, igra odbranu na maksimumu i pravi pametne faulove, kada dobije šut iskoristi ga (sinoć 3-3 za dva poena), jbg trener mu je nametnuo ulogu u napadu takvu da je tek nea 3-4 opcija (što je šteta pogotovo dok je Bili u krizi).

            Ipak u suštini smo pokazali taj jebeni karakter i nismo se predavali, u suštini smo odigrali jednu jako dobru takmičarsu tekmu i nezasluženo izgubili.

            Ne bih se pridružio kritičarima "senilnog do skora lovca na golubove po Kalemegdanu" već nasuprot tome - rekao bih da je non stop bio u utakmici i vrlo ativan u komunikaciji sa sudijama i igračima koje je menjao gde su pogrešili, šta treba da isprave...

            Sudije su sudije, jebu nas duže vreme, negde na finjaka a negde brutalno...ovo sinoć je bilo na finjaka.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by darko pancev View Post
              Da sam Coki prodao bi Lorenca za 2 mil ...od ove sezone iovako nema nista ..takav mi je osecaj ...
              Kako bi ga tačno prodao? Rok za transfer u EL je prošao, da ga neko kupi za 2mil za domaće prvenstvo a ima A licencu? Tebi je to moguće? Ti bi mogao to?

              Comment


              • Simanic mora hitno u teretanu, on na niskom postu ne moze ni mene da brani.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by MareLFC View Post
                  Simanic mora hitno u teretanu, on na niskom postu ne moze ni mene da brani.
                  Onda će izgubiti atleticizam koji ga krasi, i po kojem je jedinstven od svih srpskih igrača na poziciji 4. Nije stvar u telu, nego u glavi kada čuvaš fizički dominantnog igrača čuvaš ga tako da mu iznudiš faul u napadu, izvučeš stolicu, postaviš se ispred njega, koristiš brzinu koju imaš u odnosu na njega, ima načina. Dodatno mu otežava situaciju što igrač koga je čuvao sa ogromnim rejtingom/ respektom kod sudija, a on isti tek izgrađuje.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Onda će izgubiti atleticizam koji ga krasi, i po kojem je jedinstven od svih srpskih igrača na poziciji 4. Nije stvar u telu, nego u glavi kada čuvaš fizički dominantnog igrača čuvaš ga tako da mu iznudiš faul u napadu, izvučeš stolicu, postaviš se ispred njega, koristiš brzinu koju imaš u odnosu na njega, ima načina. Dodatno mu otežava situaciju što igrač koga je čuvao sa ogromnim rejtingom/ respektom kod sudija, a on isti tek izgrađuje.
                    Sem kad cuvas nekoga ko ima 20 kg vise a nije glup da nasedne na fore fizicki inferiornog igraca.

                    Mala nadogradnja misica ne mora nuzno da znaci I gubitak agilnosti. Meni on deluje kao da jedva ceka da zabode ugovor u recimo sRusiji, uzme neki novac I ostatak zivota ladi jajca.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Juce je Simana pokazao da je definitivno daleko od ozbiljne kosarke.

                      Comment


                      • Kao i sve ostale cetvorke u celoj Evropi jer Mirotica jos niko nije uspesno cuvao.
                        Retki su i u NBA koji su to uspeli

                        Comment


                        • Nij bio los mec, daleko bolji od zadnja dva kuci, ali i dalje mene to ne moze da zadovolji, poraz ne bi trebalo. Sad nam sldi osam kola iz pakla, sa najjacim timovima EL, sa Barsom to je 9....Bas tezak raspored ali imamo tu sigurno neku sansu da uzmemo pobedu ali sa nama se nikad ne zna.

                          Jasno da je Beron usao u bas losu formu od kad je Panter tu, pet mceva max 10p i to poprilicno bleda igra u napadu a jos gora u odbrani. Ostali sem Borise bili bar solidni. Na kraju nismo imali ni srece da udjemo u zavrsnicu gde bi imali sansu.

                          Sem EL, imamo tezak raspored i u ABA, mada uskoro sledi i pauza zbog prozora u Evropi pa ce tu biti prko potreban odmor, ili kupa...ne znam ni ja vise...

                          Svakako fale povredjen igraci, ne bi se tu sinoc nista promenilo sto se tice rezultata, ali za predstojece meceve nam trebaju svi.

                          EL je jednostavno takva ako nisi bas top klub, tesko mozes racunati na sigurnu pobedu pa cak ni siguran poraz sem tih prvih 4-5 ekipa...Ako udjemo u sl 8 meceva sa 4-4 ili 3-5 npr mada ce to biti bas tesko...svakako imamo svoju sansu u zadnjih pet kola...

                          Malo klackamo u odbrani, imamo dosta crnih minuta a to treba svesti na minimum
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Sem EL, imamo tezak raspored i u ABA, mada uskoro sledi i pauza zbog prozora u Evropi pa ce tu biti prko potreban odmor, ili kupa...ne znam ni ja vise...

                            Nemaju evroligaši pauzu zbog "prozora " , samo je pauza zbog KRK -a ...7.2 Moskva (Himki) , 10.2 Bar , 13-16 krk u Nišu , 21.2 cska (Arena)... pauza je u Aba od 10.2-01.03 (cedevita)
                            Last edited by Samo Zvezda; 24-01-20, 11:17.

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Nemaju evroligaši pauzu zbog "prozora " , samo je pauza zbog KRK -a ...7.2 Moskva (Himki) , 10.2 Bar , 13-16 krk u Nišu , 21.2 cska (Arena)... pauza je u Aba od 10.2-01.03 (cedevita)
                              Da, dobro jeste to, ali to mu ovde dodje kao pauza za trening ali i da vidimo sina opet na terenu.

                              Fizicka priprema ce sad dodji to izrazaja, kakvi izadjemo iz KRK-a tako cemo i zavrsiti. Vide se konture tima, mada Beron se ne oseca dobro sada, Panter je preuzeo palicu, videcemo kako ce biti kad se vrati Perper. Dosta je tu problema, ipak samo pet moze na parket.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Da, dobro jeste to, ali to mu ovde dodje kao pauza za trening ali i da vidimo sina opet na terenu.

                                Fizicka priprema ce sad dodji to izrazaja, kakvi izadjemo iz KRK-a tako cemo i zavrsiti. Vide se konture tima, mada Beron se ne oseca dobro sada, Panter je preuzeo palicu, videcemo kako ce biti kad se vrati Perper. Dosta je tu problema, ipak samo pet moze na parket.
                                KRK je ipak specifičan ...tri dana , tri utakmice ...broj stranaca .Uostalom , izgubili smo prošli od kkp pa uzeli sve do kraja .

                                Dobar tekst za razmišljanje za sve naše "frakcije"

                                https://mozzartsport.com/kosarka/ves...tovanja/348592


                                Šta se dogodilo sa Crvenom zvezdom i gde je nestala ona prepoznatljiva snaga domaćeg terena koja je kosila najmoćnije klubove Evrope? Kako je i zašto iščezla atmosfera koja je godinama bila na najboljem glasu širom kontinenta? Energija koja je u nekima budila opravdani strah, a kod nekih dodatni motiv kada istrče na parket u gostujućoj opremi ili kada treba da potpišu ugovor sa Crvenom zvezdom? Kako se došlo u situaciju da su predmeti fokusa sve više stvari koje nemaju direktne veze sa košarkom?

                                Comment

                                Working...
                                X