Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by madafaka73 View Post
    Nama je jedan od prioriteta vraćanje u život Radičevića, pre svega psihički, jer mislim da je tu glavni problem. Ne zato što on poseduje ne znam kakav kvalitet koji donosi prevagu na EL nivou, već zato što je igrač koji se može iskoristiti na obe strane terena i koji može izneti ulogu back up pleja na putu ka tituli u ABA i domaćici. Ne bi smeli tako olako da dižemo ruke od mladog igrača, koji nije, uprkos insistiranju nekih ljudi ovde, totalna neznalica. Pokazao je i u predsezoni i u nekim mečevima u ABA šta zna i može kada mu se kockice slože. Mislim da je kod njega ključno vreme i strpljenje.
    Međutim, nemam ništa protiv da se gura Davidovac, sasvim dobro je odradio svoje minute na ovih nekoliko mečeva i da, ako se pokaže kao bolje rešenje, on preuzme tu ulogu od Radičevića. Konkurencija je uvek dobra stvar i dobro je da u timu imamo nekog ko može da pripreti Radičeviću oko pozicije u timu, pa da vidimo na šta će to da izađe. Svakako, u nekoj perspektivi, Davidovac se nameće kao sekundarni organizator igre i mislim da je kompatibilan sa bilo kim iz naše trenutne bekovske linije. Ono što je zanimljivo za ispratiti je da li i koliko može popraviti svoje fizikalije, to bi mu donelo još jednu dimenziju u igri. I naravno, mogućnost da u svakom momentu postuje svog čuvara i lako poentira, iz igre ili bacanja. Tu imamo jedan povoljan mismeč, retki su takvi u našoj unutrašnjoj igri, da ne kažem da praktično ne postoje.
    Dečko je KLS nivo, nikakvo čekanje tu ne pomaže, ne poseduje kvalitet.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Real "arhiviran" stiže Igokea
      Košarkaši Crvene zvezde mts dočekuju u ponedeljak od 21 sat ekipu Igokee u poslednjoj utakmici 10.kola ABA lige (21 sat, dvorana Aleksandar Nikolić). O predstojećem meču govore trener Dušan Alimpijević i prvotimac Nemanja Dangubić.

      Košarkaši Crvene zvezde mts nastavljaju sezonu u ABA ligi utakmicom 10.kola regionalnog takmičenja protiv Igokee u dvorani "Aleksandar Nikolić" u ponedeljak .

      Crveno-beli nisu imali mnogo vremena da srede utiske nakon podviga u Madridu, jer ih u ponedeljak očekuje vrlo kvalitetan protivnik, i težak meč protiv ekipe koja već godinama ima prepoznatljivu igru i sastav sa puno iskusnih igrača:

      „Nakon odlaska Rajta, brzo su angažovali novog dobrog stranca i time na još jedan način pokazali da su im ambicije da se nađu među četiri najbolje ekipe u ligi. Gaje prepoznatljiv stil igre već godinama, tu je izuzetan i vrlo iskusan stručnjak trener Dragan Bajić, imaju u svom sastavu igrače koji godinama igraju ovu ligu i sve to ukazuje da ćemo morati da odigramo vrlo kvalitetnu utakmicu i da budemo na svom nivou i maksimalno oprezni. Pobeda nad Realom je već stavljena u drugi plan, jer želimo da nastavimo sa pobedama, a da napravimo najbolju uvertiru za EFES u Beogradu. Sa druge strane, ne zaboravljamo šta je naš prioritet, a to je ABA liga. Pozivam navijače da dođu i pruže nam podršku u ovoj važnoj utakmici" rekao je pred ovaj meč trener crveno-belih Dušan Alimpijević.

      Prvotimac Nemanja Dangubić odigrao je vrlo značajnu ulogu u pobedi i Madridu, a pred dolazak Igokee, koja je znala u prošlosti da iznenadi Crvenu zvezdu u Beogradu, poziva na maksimalan oprez:

      „Očekuje nas teška utakmica sa Igokeom, vrlo iskusnom ekipom i što je najvažnije vro kvalitetnom. Nema opuštanja nakon Madrida jer se radi o timu koji može da kazni svakoga u ligi sa takvim pristupom! Utakmica sa Realom je već „arhivirana" i rekli smo više puta da je ABA liga naš cilj. Želimo da nastavimo sa dobrim igrama, a ovom prilikom želim da pozovem navijače da dođu i pruže nam podršku, jer nam je ona vrlo važna" rekao je Nemanja Dangubić.

      Karte za ovaj meč puštene su tokom vikenda u prodaju u poslovnicama „Eventima" po standradnim cenama kada je ABA liga u pitanju, a takođe i na dan utakmice na blagajnama hale. Meč u dvorani „Aleksandar Nikolić" igra se u 21 sat.
      http://kkcrvenazvezda.rs/real-arhivi...3-12-2017.html
      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

      Comment


      • Na tviteru kazu da plavi cuperak ako bude dolazio doci ce izmedju 12og i 15og decembra, ali i da on nije prva opcija.
        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Originally posted by nine33 View Post
          Na tviteru kazu da plavi cuperak ako bude dolazio doci ce izmedju 12og i 15og decembra, ali i da on nije prva opcija.
          Pa prelazni rok izmedju ABA ligasa je od 12 do 15 Decembra

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Ih mi smo tu doktorirali.
            Zaradicemo.kao naMekelu, Sofou, Tompsonu itd,itd
            Tesko ce to ici sa Radicevicem jer decko je svestan da nije kosarkas i da su on i njegov menadzer izradili Covica. Istrpece taj i treninge u ponoc i u 7 ujutru za 600k jer nema te budale koja je spremna i pola tih para da mu ponudi, i vrv. je to jedini ozbiljan novac koji ce zaraditi u karijeri.

            Comment


            • Pola? Nema spremnog ni da mu da 5% od toga.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • danasnji insajderi=go qrtaz
                FILIPE ODLAZI!!!

                Comment


                • Imali ste ovde par dobra hinta kad je pojachanje u pitanju..

                  Comment


                  • Originally posted by madafaka73 View Post
                    Nama je jedan od prioriteta vraćanje u život Radičevića, pre svega psihički, jer mislim da je tu glavni problem. Ne zato što on poseduje ne znam kakav kvalitet koji donosi prevagu na EL nivou, već zato što je igrač koji se može iskoristiti na obe strane terena i koji može izneti ulogu back up pleja na putu ka tituli u ABA i domaćici. Ne bi smeli tako olako da dižemo ruke od mladog igrača, koji nije, uprkos insistiranju nekih ljudi ovde, totalna neznalica. Pokazao je i u predsezoni i u nekim mečevima u ABA šta zna i može kada mu se kockice slože. Mislim da je kod njega ključno vreme i strpljenje.
                    Međutim, nemam ništa protiv da se gura Davidovac, sasvim dobro je odradio svoje minute na ovih nekoliko mečeva i da, ako se pokaže kao bolje rešenje, on preuzme tu ulogu od Radičevića. Konkurencija je uvek dobra stvar i dobro je da u timu imamo nekog ko može da pripreti Radičeviću oko pozicije u timu, pa da vidimo na šta će to da izađe. Svakako, u nekoj perspektivi, Davidovac se nameće kao sekundarni organizator igre i mislim da je kompatibilan sa bilo kim iz naše trenutne bekovske linije. Ono što je zanimljivo za ispratiti je da li i koliko može popraviti svoje fizikalije, to bi mu donelo još jednu dimenziju u igri. I naravno, mogućnost da u svakom momentu postuje svog čuvara i lako poentira, iz igre ili bacanja. Tu imamo jedan povoljan mismeč, retki su takvi u našoj unutrašnjoj igri, da ne kažem da praktično ne postoje.
                    slazem se dapostoji veliki psihicki problem, ali se plasim da su navijaci nestrpljivi i da od njega vise cekaju gresku da mu jebu majku nego da postigne kos pa da mu aplaudiraju. mislim da se njegov talenat i mladpst preuvelicavaju. on stvarno jeste bio talenat sa 16, 17 godina kad je otisao iz partizana, ali njegova igra je od tad jako malo napredovala. nije slicajno da je decko izopstavan iz svake reprezentativne price nakon toga. mi nisno imali strpljenja da cekamo mladjeg i boljeg vasu micica a sad cemo cekati plejmejkera koji nema sut, defanzivu, ne zavrsava na obrucu iako mu se to isticalo kao glavni adut. u danasnjoj kosarci centri pripaljuju trojke, a ne plejmejkeri. njegov skill set je presmesan za 2000te

                    Originally posted by Antona View Post
                    Ja to vidim samo kao izgovor za losu selekciju.
                    Doveli smo drvnu gradju ali su barem domaci Pa kakve veze ima sto su domaci ako su skuplji od Gosa, ili visestruko skuplji od Boldena prosle godine?
                    to je samo donekle tacno. ja sm ubedjen da nas tim, publika, javnost ne mogu da istrpe vise od cetiri strana igraca. nista ne bismo uradili ni kad bi doveli sest amerikanaca kao neki belgijski ili italijanski tim. za boldena se slazem, ali takve igrace je tesko pronaci iz vise razloga. nba, g league, drugo malo ko se naigrao kosarke direltno sa koledza. za mene nije postojala dilema da li ce on doci ili ne u zvezdu. od prvog trena mi je bilo jasno da je ono samo manevar da bi se uzelo sto vise para

                    Originally posted by Grof View Post
                    Ako pricas o Bobu Dilanu meni on vise lici na dvojku. Voli da pripali vise nego leba da jede. Mada je na klipu postavljenom odradio sjajan suterski posao letos u Las Vegasu.
                    U ABA do sada ma nesto preko 50% za 2, nesto preko 30% za 3. Bacanja su losa; skoro 6 asistencija naspram 3 izgubljene... Ajde da vidimo, kada / ako dodje...
                    ako je verovati dilanu, on je primarno plejmejker kao i brat mu tajler, ali je imao taj problem da je na sva tri faksa na koja je igrao, igrao dvojku. sta vise cak je dva puta i menjao faks da bi igrao pleja ali ni na vilanovi ni na oregonu nije igrao pleja. on tvrdi da mu je pg prirodna pozicija.donosi dosta energije, igra dobru odbranu, dobar je sa loptom u rukama mislim da bi mogao biti nesto tipa djenka faktor za siromasne

                    Originally posted by Antona View Post
                    Tesko ce to ici sa Radicevicem jer decko je svestan da nije kosarkas i da su on i njegov menadzer izradili Covica. Istrpece taj i treninge u ponoc i u 7 ujutru za 600k jer nema te budale koja je spremna i pola tih para da mu ponudi, i vrv. je to jedini ozbiljan novac koji ce zaraditi u karijeri.
                    malopre pisem kako se precenjuje njegov talenat, ali ne treba ga ni potcenjivati, ali ne treba ni potcenjivati moc menadzera. decko je igrao letnju ligu za denver, ima kakvu takvu reputacciju u spaniji, moze se o ispeglati. u svakom slucaju daleko mu lepa kuca. plus je i grobar

                    edit:
                    mali edit, posto kazu da je najbolji na treninzima al eto nece ga na tekmi. gledso sam ga pre pet sest dana na suterskom treningu. ulazile su i trojke nije da nisu, ali mi je bilo neverovatno koliko je krut, koliko mu je bitna priprema za sut. pogadjao je samo ako je imao cementirane noge tacno onako kako je on hteo. jebes taj sut, tako te rodjace niko nece pustiti da se namestas na utakmici.
                    Last edited by NateHuffman; 03-12-17, 16:01.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Ih mi smo tu doktorirali.
                      Zaradicemo.kao naMekelu, Sofou, Tompsonu itd,itd
                      Da nam nije bilo tih zarada bio bi dug ihahaj veci nego sada. tek tada bi najebali....

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Neumesna su poređenja sa Mekelom, Mekel je doveden kao prvi plej, a Zvezda je svake godine u takvoj finansijskoj situaciji da nikad ne može da dovede dva pleja ujednačenih kvaliteta, već se backup svake godine čeka da proigra. Drago mi je da vidim da Pero igra, i nadam se da će i ubuduće konstantnije igrati, s druge strane izvesno je da se od Kešelja ne može dobiti ni minimalan doprinos, i ako se dovodi igrač treba gledati njegovu poziciju, visoku trojku, koja može na ulaz, da pripali trojku i da odigra na postu.
                        Ma da, imamo samo 5 trojki bez Keselja, daj sestu (Lazic, Dangubic, Dobric, Lazarevic, Davidovac). Pritom samo jednu cetvorku, samo jednog pleja, samo jednu dvojku koja moze da vodi loptu, samo jednog igraca koji moze da igra unutra (Bjelica). Bukvalno smo jedino na 3 popunjeni.

                        Originally posted by Hogar View Post
                        Igramo i KLS gde ima ograničenje stranaca, a za Gosa jel stvarno neko misli da bi on igrao drugog pleja po desetak minuta.
                        Pa mogao je da igra i zajedno sa Rochom u postavi. Ne bi igrao 10, nego 20 minuta. I svakako je bolje 20 na velikoj sceni nego 35 u Mutinim warriorsima. Sad imamo veliki problem sa spoljnim pozicijama, a i unutrasnjim. Bilo ko od cetvorice iskusnih da izostane, to je nenadoknadivi gubitak.

                        dopuna. Nadam se da ne razmisljaju o Oju, samo jos jedan prosek koji ce da trazi svoj deo kolaca u vidu minuta, umesto da dobije slobodu u FMPu i igra do kraja sezone. Nama treba igrac popu Iversona, da kosta, ali da je evroligaski kvalitet. Ako takvog nema, onda nema.

                        Jovanovic, Ojo, Jankovic, Lessort -> mnogo je to igraca koji su pre ove sezone evroligu gledali samo na TV.
                        Last edited by blond; 03-12-17, 19:19.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Canarian brate ja ne znam da li si u nekom losem zivotnom periodu ali zadnjih nekoliko dana(nedelja) cinis ovaj forum necitljivim.Tolika kolicina negativizma,defetizma,lose energije i zelje za svadjom zaista nije zdrava.Kao da bukvalno ides kroz forum i citas postove za zeljom da se zakacis za nesto ili sa nekim.Odmori malo covece, batali forum pa i Zvezdu ako te cine tako gnevnim i bavi se neko vreme necim sto ce ti doneti pozitivnu energiju, ove tvoje reakcije zaista nisu dobre po psihu,ni tudju, a jos manje tvoju

                          Comment


                          • Originally posted by Gudura View Post
                            Canarian brate ja ne znam da li si u nekom losem zivotnom periodu ali zadnjih nekoliko dana(nedelja) cinis ovaj forum necitljivim.Tolika kolicina negativizma,defetizma,lose energije i zelje za svadjom zaista nije zdrava.Kao da bukvalno ides kroz forum i citas postove za zeljom da se zakacis za nesto ili sa nekim.Odmori malo covece, batali forum pa i Zvezdu ako te cine tako gnevnim i bavi se neko vreme necim sto ce ti doneti pozitivnu energiju, ove tvoje reakcije zaista nisu dobre po psihu,ni tudju, a jos manje tvoju
                            Iskreno nisam pratio sta se pise u poslednje vreme ali sa ovim njegovim poslednjim postom se skroz slazem.

                            Comment


                            • Originally posted by canarian View Post



                              Pa mogao je da igra i zajedno sa Rochom u postavi. Ne bi igrao 10, nego 20 minuta. I svakako je bolje 20 na velikoj sceni nego 35 u Mutinim warriorsima.


                              Ovako su tekli razgovori izmedju Covica i Gosovog menadzera - "Izvini Covo, malo je 20ak minuta u EL, ne mozemo to da prihvatimo, odosmo mi u Partizan.. Ipak je to najbolja opcija za Gosa i fantasticna sredina za razvoj mladog igraca.. Njemu u ovom trenutku najpotrebnija sloboda u igri, a ko mu vise slobode moze dati nego Muta"

                              I Covic kad je to cuo, sta ce..? dovede Radicevica
                              Last edited by Antona; 03-12-17, 20:22.

                              Comment


                              • Sin Dragan ili Ročesti ?2017-12-03_204007.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X