Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Carcosa View Post
    A jbg, ako je politika letos bila da drugi plej treba da bude domaci igrac, morali smo da ga probamo, nije da smo tu imali neki sirok izbor na trzistu.

    P.S. Gde Mekela spomenuste, sanjao sam nocas da se vratio, a Covic likuje na predstavljanju
    Ne vidim sto bi morala to da bude politika. Valjda je bitan kvalitet i duzina ugovora. Dosadan sam smom sebi (verovatno i vama), ali Gos igra za slicne pare i isto na 3 godine. Ne shvatam sta znaci ta mantra koja se stalno ponavlja - domaci igrac. Ili znas, ili ne znas. Ili si potencijal, ili nisi. Kostas toliko i toliko; isplati se potpisati te, ili ne.

    Comment


    • Originally posted by Grof View Post
      Ne shvatam sta znaci ta mantra koja se stalno ponavlja - domaci igrac.
      Ja to vidim samo kao izgovor za losu selekciju.
      Doveli smo drvnu gradju ali su barem domaci Pa kakve veze ima sto su domaci ako su skuplji od Gosa, ili visestruko skuplji od Boldena prosle godine?

      Comment


      • Igramo i KLS gde ima ograničenje stranaca, a za Gosa jel stvarno neko misli da bi on igrao drugog pleja po desetak minuta.

        Comment


        • Originally posted by Hogar View Post
          Igramo i KLS gde ima ograničenje stranaca, a za Gosa jel stvarno neko misli da bi on igrao drugog pleja po desetak minuta.
          Ma sta kazes, selektirali smo igrace za KLS? To takmicenje ima tezinu isto koliko i kup.


          Sto se tice Gosa, on je mogao neke minute da provede i na 2 zajedno sa Rocestim na parketu i lako da dodje do 15-20 minuta.. On bi uvek pre prihvatio 15 minuta u EL nego 25 u Partizanu. Obradovic je u Pao igrao sa 3 pleja i niko nije bio bekap

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Ma sta kazes, selektirali smo igrace za KLS? To takmicenje ima tezinu isto koliko i kup.


            Sto se tice Gosa, on je mogao neke minute da provede i na 2 zajedno sa Rocestim na parketu i lako da dodje do 15-20 minuta.. On bi uvek pre prihvatio 15 minuta u EL nego 25 u Partizanu. Obradovic je u Pao igrao sa 3 pleja i niko nije bio bekap
            Dovoljno je da pogledaš bar jednu utakmicu kkp i biće ti jasno koliko je nerealna opcija, da bi NWG i Rašković prihvatili mesto drugog pleja u kkcz. Momak igra u proseku 32min sa potpunom slobodom da radi šta god hoće

            Comment


            • Radicevicu stize konkurencija tako da ja mislim da ce on tesko ostati u Zvezdi.

              Comment


              • Originally posted by Hogar View Post
                Igramo i KLS gde ima ograničenje stranaca, a za Gosa jel stvarno neko misli da bi on igrao drugog pleja po desetak minuta.
                KLS je nebitno takmicenje, a u EL i ABA nema ogranicenja. Ionako imamo 15 igraca u rosteru. Precrtas jednog stranca i to je to. Isplativije je platiti nekog za mesec / mesec i po neigranja (ako se ne moze odraditi ugovor samo do kraja EL i ABA , a imati dobro slozen tim u ABA i EL, nego natezati sa domacim opcijama koje za sada ne pokazuju kvalitet.
                Sve ovo pod uslovom da kostaju slicno, da su ugovori na slican vremenski period itd.
                I da. Mislim da bi Gos dosao da igra cak i drugog pleja u CZ (da ne pominjemo varijantu da bi u nekim postavkama igre mogli da budu u isto vreme na terenu), sa varijantom da pretenduje na mesto prvog sledece godine.

                Comment


                • a ko sada stize il ce se zavrsiti kao i prethodne 34 najave?
                  FILIPE ODLAZI!!!

                  Comment


                  • Završiće kao prethodne 34 najave.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Stiže izgleda onaj što ga je Šarac najavio za desetak dana.

                      Comment


                      • Originally posted by Hogar View Post
                        Stiže izgleda onaj što ga je Šarac najavio za desetak dana.
                        Kazu stize neki ,,cuperak plavi,,
                        Ce vidimo

                        Comment


                        • A nije Šreder, samo šta onda sa ne baš jeftinim Radičevićem

                          Comment


                          • Originally posted by Hogar View Post
                            A nije Šreder, samo šta onda sa ne baš jeftinim Radičevićem
                            Ih mi smo tu doktorirali.
                            Zaradicemo.kao naMekelu, Sofou, Tompsonu itd,itd

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Radicevicu stize konkurencija tako da ja mislim da ce on tesko ostati u Zvezdi.
                              Ako pricas o Bobu Dilanu meni on vise lici na dvojku. Voli da pripali vise nego leba da jede. Mada je na klipu postavljenom odradio sjajan suterski posao letos u Las Vegasu.
                              U ABA do sada ma nesto preko 50% za 2, nesto preko 30% za 3. Bacanja su losa; skoro 6 asistencija naspram 3 izgubljene... Ajde da vidimo, kada / ako dodje...

                              Comment


                              • Neumesna su poređenja sa Mekelom, Mekel je doveden kao prvi plej, a Zvezda je svake godine u takvoj finansijskoj situaciji da nikad ne može da dovede dva pleja ujednačenih kvaliteta, već se backup svake godine čeka da proigra. Drago mi je da vidim da Pero igra, i nadam se da će i ubuduće konstantnije igrati, s druge strane izvesno je da se od Kešelja ne može dobiti ni minimalan doprinos, i ako se dovodi igrač treba gledati njegovu poziciju, visoku trojku, koja može na ulaz, da pripali trojku i da odigra na postu.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X