Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ikaluka View Post
    Sto se mladih tice pa evo naprimer od jutros informacija /tom izvoru verujem bar do sada me nije prevario/ da se nas bivsi igrac Pazin vratio iz Italije ali ne kod nas nego u MEGU.
    Procitao sam da je u Partizan, ali to nije bitno. Mi smo Zvezda i kolko god nemali para od Zvezde se ocekuje da svuda pobedjuje pa i protiv CSKA, zar mislis da je moguce pruzati sansu nekom klincu od 17 godina koji bi za 3-4 godine bio u stanju da igra normalno kosarku da igra evroligu i da ocekujes rezultat, naravno da nije kao sto je bio slucaj sa Simanicem ali ako se pojavi neko ko je u stanju da igra seniorsku kosarku, zar stvarno mislis da ga Radonjic ili bilo ko drugi ne bi pustio da igra? Problem je rad sa tom decom, mi ne izbacujemo tako mnogo talenata koji su sposobni da sa 18, 19, 20 godina mogu da igraju na takvom nivou kao sto je evroliga, ne mi, vec citava evropa, zato postoje ekipe kao Mega,Fmp itd, koje toj deci pruzaju sansu. Na Zvezdi je da dovede najtalentovaniju decu sa ovih prostora i da se sa njima kvalitetno radi a kada se pojavi neko ko zasluzuje da igra, siguran sam da ce i dobiti sansu.

    Comment


    • sve sam ja ovo vec video, i ovu sumu i ovu reku..

      lm, rekao sam odavno i nema potrebe da se ponavljam.. covic je utripovao da je veci od zvezde, pa cemo sada da ubiramo plodove takvog rada..
      isto tako treba reci da do sada nije bilo opravdanja za losu posetu, a sad kad je i vecina skapirala kako stoje stvari, poseta ce postajati sve gore, pa je pitanje dal bi se i pionir napunio..

      sreca u nesreci, ove nedelje radim drugu, pa necu biti u mogucnosti da ispratim ova dva masakra motornom pilom..
      FILIPE ODLAZI!!!

      Comment


      • Originally posted by Svarog View Post
        Procitao sam da je u Partizan, ali to nije bitno. Mi smo Zvezda i kolko god nemali para od Zvezde se ocekuje da svuda pobedjuje pa i protiv CSKA, zar mislis da je moguce pruzati sansu nekom klincu od 17 godina koji bi za 3-4 godine bio u stanju da igra normalno kosarku da igra evroligu i da ocekujes rezultat, naravno da nije kao sto je bio slucaj sa Simanicem ali ako se pojavi neko ko je u stanju da igra seniorsku kosarku, zar stvarno mislis da ga Radonjic ili bilo ko drugi ne bi pustio da igra? Problem je rad sa tom decom, mi ne izbacujemo tako mnogo talenata koji su sposobni da sa 18, 19, 20 godina mogu da igraju na takvom nivou kao sto je evroliga, ne mi, vec citava evropa, zato postoje ekipe kao Mega,Fmp itd, koje toj deci pruzaju sansu. Na Zvezdi je da dovede najtalentovaniju decu sa ovih prostora i da se sa njima kvalitetno radi a kada se pojavi neko ko zasluzuje da igra, siguran sam da ce i dobiti sansu.
        Izvini ali stvarno ne razumem sta hoces da kazes i kakve to ima veze sa mojim komentarom u vezi sistema, jedino ako mislis da na neki nacin napadam Radonjica i predhodnu garnituru trenera.Ako to mislis tu gresis o Radonjicu mislim kao i o svakome drugome ko je bio u Zvezdi , nema ga vise , sada je jedna lepa proslost ide se dalje. Tako cu isto misliti i o Covicu kada jednog dana ne bude u Zvezdi jer nisam pristalica idolopoklonstva, koga nema i nije tu bez njega se moze i mora,jedna iskrena zahvalnost je sasvim dovoljna bar je moje sav takav.

        Comment


        • Originally posted by kankkunen View Post
          Može li malo više detalja za nas neupućene.
          Ja nemam insajd informacije, ali ako prodaš 8 igrača i ode ti pouzdan trener a dovedeš 11 igrača od kojih trojica imaju zavidno iskustvo, dvojica i zavidne godine, neke mlade talente koji su više "polutani" i koji će teško videti bolju ekipu od CZv (znači to im je vrh karijere) pri tom u proteklom periodu samo potvrđuju napisano svojim lošim izdanjima i u odbrani i u napadu i na kraju komandant parade (kapetan bele lađe) koja je i dalje u magli, što se dalo naslutiti još na turniru na Kritu i ne zna gde bije. Malo, malo pa naleti na neku hrid i nasuče brod... i hajde u EL to i ne boli toliko koliko potapanja u ABA ligi.
          Elem Sistem kod nas nije ni u naznakama, ako želimo da vidimo sistem, pogledajmo u grčke blizance, recimo u OLI, menjaju se treneri, menjaju se igrači ali postulati u igri se ne menjaju, Sve polazi od dobre odbrane a nije da nemaju prangijaše...nisam živ kako ćemo proći u Atini kada nas u mašinu uhvate "braća"?
          Opet će nam bruderi biti za sve krivi? Ili ćemo smoći snage da priznamo i našu grešku ako nećemo od Šilba i Brauna, makar ovu...
          Last edited by nebitan; 15-11-17, 21:49.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Bas loše je ovo sve veceras izgledalo. Neće ovo na dobro da izadje ozbiljne greske su napravljene letos.

            Atmosfera u hali je bila kao na polupraznoj marakani protiv javora, depresivno od početka. Interesantno da su “najverniji” bojkotovali tekmu, naravno ne slučajno....

            Comment


            • Originally posted by SiniM View Post
              Bas loše je ovo sve veceras izgledalo. Neće ovo na dobro da izadje ozbiljne greske su napravljene letos.

              Atmosfera u hali je bila kao na polupraznoj marakani protiv javora, depresivno od početka. Interesantno da su “najverniji” bojkotovali tekmu, naravno ne slučajno....
              Sta se tu desilo?
              Ima nekih prica da su se zakacili sa Covicem nesto.

              Comment


              • Originally posted by ikaluka View Post
                Izvini ali stvarno ne razumem sta hoces da kazes i kakve to ima veze sa mojim komentarom u vezi sistema, jedino ako mislis da na neki nacin napadam Radonjica i predhodnu garnituru trenera.Ako to mislis tu gresis o Radonjicu mislim kao i o svakome drugome ko je bio u Zvezdi , nema ga vise , sada je jedna lepa proslost ide se dalje. Tako cu isto misliti i o Covicu kada jednog dana ne bude u Zvezdi jer nisam pristalica idolopoklonstva, koga nema i nije tu bez njega se moze i mora,jedna iskrena zahvalnost je sasvim dovoljna bar je moje sav takav.
                Ne mislim da ga napadas, samo kazem da je tesko dadti sansu mladima kad mi te mlade nemamo, nadovezao sam se samo na ono sto si rekao da bi trebali vise mladih da ubacujemo u prvi tim.

                Comment


                • Originally posted by Jimi22 View Post
                  Sta se tu desilo?
                  Ima nekih prica da su se zakacili sa Covicem nesto.
                  Ма ишли су у Чачак на утакмицу, а била је група ту, али мало њих.

                  Comment


                  • Originally posted by Svarog View Post
                    Ne mislim da ga napadas, samo kazem da je tesko dadti sansu mladima kad mi te mlade nemamo, nadovezao sam se samo na ono sto si rekao da bi trebali vise mladih da ubacujemo u prvi tim.
                    Slazem se sa tobom potpuno.
                    Ne mozes forsirati mlade,a ocekivati neke uspehe,pogotovo ne na nivou na kome igra zvezda.
                    Ono sto je licno mene nerviralo kod navijaca najvise,je to da su svi kukali,nema Simanica,zasto ga ne pusta,itd...
                    Jednostavno nije mogao da doprinese i to je to. To sto je talenat,ne garantuje mu mesto u timu.
                    Pa pogledajte jednog Doncica koji je 99. godiste,decko igra trecu sezonu i Realu,u ovom momentu prva zvezda tima.

                    Comment


                    • Originally posted by Jimi22 View Post
                      Sta se tu desilo?
                      Ima nekih prica da su se zakacili sa Covicem nesto.
                      Pisao sam već o tome, da li će Ultra Boysi i ekipa biti sa Čovićem koga su puštali na sever ili ipak uz baticu zbog Ultra Kopa i ostale grupe naravno iz BBRS. Al ne ideš na onoga ko te hlebom hrani. Potvrdiće se ono što sam pričao da su pustili Čovića.

                      Čačak je izgovor. Ako si bio ozbiljan pobeda a nadam se da nisi. Čačak je moglo da odradi Užice, Kg, Priboj, Varš, Višegrad laganeze.w
                      Last edited by Cassius Clay; 15-11-17, 22:02.

                      Comment


                      • Originally posted by Antona View Post
                        Ne zanosite se da smo favoriti za osvajanje ABA lige.. Cedevita ce biti bolja nego sto je sada, uboli su strance, deluju skladno kao tim.
                        Zdovc ce pojesti ovog naseg punoglavca.
                        Zar nismo rekli da ce prozivke tipa lemur, stoka, debeli.. biti sankcionisane?

                        Sad je vec ocigledno da alimpija ne moze spasiti ni bog otac. Nista mi nismo naucili za ove cetri godine. Kapiram da su ovi sto sad teraju alimpija isti oni koji su terali i radonju. Ja imam samo jedno pitanje, kao sto sam imao za radonju poslednje dve godine recite KO UMESTO ALIMPIJEVICA? IME I PREZIME.
                        Na zalost, potrosicemo decka. Stvorena je losa atmosfera oko tima ovo samo neki ludi niz pobeda vraca na kolosek, ali alimpijevic nema tu srecu da kao radonja u drugoj sezoni ima mlad, talentovan i fajterski tim! Ovaj tim je kriv kurac i onaj ko ga je selektirao ili lud ili glup!

                        Osnovni problem ovog tima je losa selekcija, kvanititet ispred kvaliteta, preiskusni nosioci i netalentovani "mladi" igraci!
                        Last edited by NateHuffman; 15-11-17, 22:04.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Ja nemam insajd informacije, ali ako prodaš 8 igrača i ode ti pouzdan trener a dovedeš 11 igrača od kojih trojica imaju zavidno iskustvo, dvojica i zavidne godine, neke mlade talente koji su više "polutani" i koji će teško videti bolju ekipu od CZv (znači to im je vrh karijere) pri tom u proteklom periodu samo potvrđuju napisano svojim lšim izdanjima i u odbrani i u napadu i na kraju komandant parade (kapetan bele lađe) koja je i dalje u magli koja se dala naslutiti još na turniru na Kritu i n zna gde bije. Malo, malo pa naleti na neku hrid i nasuče brod... i hajde u EL to i ne boli toliko koliko potapanja u ABA ligi.
                          Elem Sistem kod nas nije ni u naznakama, ako želimo da vidimo sistem, pogledajmo u grčke blizance, recimo u OLI, menjaju se treneri, menjaju se igrači ali postulati u igri se ne menjaju, Sve polazi od dobre odbrane a nije da nemaju prangijaše...nisam živ kako ćemo proći u Atini kada nas u mašinu uhvate "braća"?
                          Opet će nam bruderi biti za sve krivi? Ili ćemo smoći snage da priznamo i našu grešku ako nećemo od Šilba i Brauna, makar ovu...
                          Šta ABA brate Ganac? Imamo dva poraza, pritom nismo kao naši glavni konkurenti izgubili od Igokee, + rastočili smo komšije na sastavne deliće. Polutani? Pa u odnosu na recimo Dončića i Markanena svi ostali su polutani. Da, i mali Pecarski, na primer. Za sada u EL jedina utakmica koju smo mooožda trebali da dobijemo je protiv Brosea a u ABA ligi protiv Budućnosti. Ta dva poraza, jedan viška u svakom takmičenju, ipak, verovao ti ili ne, nije nešto što je nemoguće nadoknaditi u takmičenju od 30 i 22 kola. Znači, po nekim realnim pokazateljima nemamo uopšte prevelikih razloga za brigu, još uvek.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ako posmatramo fenomen kroz prizmu rezultatskog ishoda, nema mesta čuđenju niti prenaglašenoj patnji kad mnogo jak tim upropasti slabašnog protivnika u evroligaškim okvirima.

                            Ali takve stvari po pravilu izrode zloćudnije reakcije i posledice koje zaista zaljuljaju brod do te mere da putnicima pripadne muka, a neki se od tog silnog ljuljanja i fiziološki rasterete. Tu posebno mislim na neverovatno primitivnu zamenu teza kojom se deo krivice za debakl stavlja na leđa Zvezdinim navijačima koji, tako nelojalni i nedeovoljno prosvećeni, ne dođu na utakmicu pa Arena zvrji poluprazna kad naša Zvezda igra protiv evropskog giganta.

                            To namensko prebacivanje loptice u atar navijača koji bi, poručuje im se, trebalo da se stide jer nisu uživo svedočili rekordnom porazu njihovog kluba kod kuće, jeste samo neuspeo pokušaj poigravanja sa zdravim razumom i intelektom onih koji nekada dođu, a nekada ne dođu u halu. I koji su potpuno isti kao i navijači u ostatku sveta, od Kamčatke pa do Amerike, koji pune hale kada procene da je klub za koji navijaju kompetitivan.

                            A kad nije, normalna je reakcija da je i navijača na tribinama manje.

                            Pa pogledajte, recimo, NBA klubove za koje će već posle Ol star vikenda biti jasno da nisu kompetitivni i da nemaju šanse da uđu u plej of. Tribine njihovih hala biće vidljivo ispražnjene iako će podno njih igrati najbolji košarkaši današnjice i uprkos činjenici da tamošnji navijači platežno lakše podnose izdatke koji idu uz uživo praćenje utakmica.

                            I zašto bi se ovde navijači drugačije ponašali ako su svesni da klub nije sposoban da se nosi sa konkurencijom? Zbog toga što će ih neko optužiti da su nesavesni navijači jer žele kompetitivan tim, ali neće da plate kartu i doprinesu da se to i dogodi?!

                            Pa otkad to puna Arena garantuje jak roster? Jel prošle godine bivala puna više nego poluprazna, pa da li je to uticalo na kvalitet aktuelnog sastava? I, što je takođe bitno u determinizaciji te nebuloze, ako su već oni koji nisu kupili kartu krivi što nam je tim slab, da li su i oni koji su kupovali kartu krivi za, recimo, Kešelja, Apića i Davidovca u Zvezdinom evroligaškom sastavu?

                            I šta je uopšte sledeći čin u toj odvratnoj hajci na navijače? Prinudna obaveza odlazaka na utakmice? Oduzimanje sezonske karte onome ko nije bio na poslednjem meču? Zabrana ulazaka neredovnima?

                            Pri tome, ni oni koji pišu pamflete po navijačkim internet okupljalištima, pozivaju na mobilizaciju i prozivaju one koji ne dolaze na utakmice, ni sami se ne pojavljuju redovno u halama. Jer da se pojavljuju, ne bi na utakmicama sa slabijim abaligašima bilo oko hiljadu do hiljadu i po ljudi. Što pokazuje da čak i oni koji su izdvojili nemala sredstva za sezonsku kartu ne idu na sve utakmice... Pa jel i oni ne vole dovoljno Zvezdu, a daju joj toliki novac iako prethodno nemaju pojma ni koga će gledati u Zvezdinom dresu?!

                            Ne treba smesti sa uma ni da je bliža istorija naših naroda i narodnosti napravila ljude podozrivijim nego što su bili, pa im je i teže uvaliti rog za sveću. Što mantra o nekakvim ciklusima i o tome gde smo bili 2011. svakako jeste. Jer, nema nikakvih ciklusa. Ima samo činjenice po kojoj oni koji vode Crvenu zvezdu nisu bili sposobni da servisiraju šampionski tim, što je bila njihova najveća obaveza.

                            Pa su ga rasprodali, a ovaj tim i novi, mladi trener u ovom trenutku iniciraju posetu kakva jeste i kojoj svedočimo. Pa ako se iz poraza pređe u pobede, publike će biti više, a ako se nastavi s porazima, pitanje je da li će je biti i ovoliko koliko je bilo večeras.

                            Popaj, Paja Patak i Korto Maleze nemaju apsolutno nikakve veze s tim.
                            Last edited by Grmoje; 15-11-17, 22:07.

                            Comment


                            • E sad je vrijeme da se lijepo uzme tel u ruke i: dobar dan, jeste li vi Q Miller? Da ja sam! Covke ovde, da zaboravimo sve lose sto je bilo, ti trebas meni, ja trebam tebi, da se nadjemo na sredini i osasavimo sve od reda!

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Pisao sam već o tome, da li će Ultra Boysi i ekipa biti sa Čovićem koga su puštali na sever ili ipak uz baticu zbog Ultra Kopa i ostale grupe naravno iz BBRS. Al ne ideš na onoga ko te hlebom hrani. Potvrdiće se ono što sam pričao da su pustili Čovića.

                                Čačak je izgovor. Ako si bio ozbiljan pobeda a nadam se da nisi. Čačak je moglo da odradi Užice, Kg, Priboj, Varš, Višegrad laganeze.w
                                Razmišljaš u dobrom pravcu, Čačak veze nema sa vecerasnjim (ne)prisustvom. Pre bih rekao da Čović ima uticajne neprijatelje....

                                Comment

                                Working...
                                X