Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci opet bez antica,veselo...nadam se da rade na tom pojacanju jer mi izgleda da mi njega necemo cimati da putuje,uglavnom ce igrati u pioniru/areni

    Comment


    • Originally posted by Sir Oliver View Post
      Retko ko to moze da proceni , zato ko ima pare kupuje dokazane igrace. Mi jednostavno imamo takav budzet da moramo da dajemo sansu mladim igracima , ili ce nam i ovaj budzet puci jako brzo. Mi imamo 6 dokazanih EL igraca ( racunam i Dangubica i Lazica ) , sa pojacanjem i Dobricem koji je propustio skoro cele pripreme i trebace mu vremena da stabilizuje igru ( bar se nadam da je tako ) , ne razigravamo bas previse mladih, Izvinjavam se ako smaram
      Pa prosle godine si imao 12 igraca u rotaciji gde su svi igrali I dali doprinos kvalitetan a moze se reci I konstanto. Sad imamo veci budzet ali nemamo tu sirinu kvalitetnu. Ne smaras, sve ok. Baza je dobra ali sirina nema kvalitet vec kvantitet. Necu vise pisati u vezi ovoga, to je smoa moje misljenje, ne moram biti ja u pravu.

      U Malagu bez Pere, gubimo skok I cvrstinu a to nam je najpotrenije protiv ovakve ekipe. Nisam sad optimista, ali videcemo. Nadam se da ce bljesnuti neki iz senke, svakako bi trebali vise rotirati.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Zvezda u Malagi bez Antića

        Autor
        Sport Klub
        Podeli
        0
        U OVOJ VESTI


        KK Crvena Zvezda mts
        Košarkaš Crvene zvezde otputovali su u sredu ujutru u Malagu na megdan Unikahu, a među putnicima nije bilo Pere Antića.
        Izvor: sport klub
        Iskusni centar propustio je i prethodni evroligaški duel crveno-belih protiv Bamberga, a kako ističu iz kluba za derbi sa Partizanom je bio spreman zahvaljujući posebnom programu pripreme. On će u Beogradu nastaviti sa terapijama i oporavkom.

        Meč protiv Malage biće peti u kome Dušan Alimpijević neće moći da računa na Antića, koji je prethodno propustio tri duela ABA lige i meč sa Bambergom u najelitnijem evropskom takmičenju.

        Antić je u četiri nastupa u Evroligi beležio prosečno 10 poena, 4.8 skokova i 1.3 asistencija.

        Košarkaši Crvene zvezde i Unikahe sastaće se u šestom kolu Evrolige u petak u 20.45. Oba tima su do sada zabeležila dve pobede i tri poraza.
        http://sportklub.rs/Kosarka/Euroleag...ez-Antica.html
        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

        Comment


        • Pojačanje nam je potrebno pod hitno! Da je Pero zdrav i mlađi, taj nedostatak još jednog visokog igrača se ne bi osjetio. Ovako se osjeti itekako! Vidjeli ste juče statistiku kako Zvezda igra kada je Pero na terenu, a kako igra kada je Pero na klupi. Statistika koja govori sve! To je igrač sa najvećim autoritetom u klubu. Kada god se lomi rezultat, Lesor krene da divlja, Alimpije uvodi Peru, Pero svoj posao odradi doktorski, kako u odbrani, tako u napadu, te meč riješimo u svoju korist. Ako uzmemo u obzir da imamo 7 kvalitetnih igrača (Ročesti, Bjelica, Feldin, Lesor, Antić, Lazić i Dangubić) , Dobrića kojem kvalitetne partije nisu misaona imenica, Jovanovića koji je sasvim pristojan za 3. centra, Apića, Lazarevića i Davidovca čije uloge nisu toliko bitne, zaključujemo da je nama jedini problem taj što Ročesti i Bjelica nemaju adekvatne zamjene, a naravno da mislim na Radičevića i Jankovića. Ako uzmemo u obzir da Bjelicu pored Jankovića mogu da zamjene i Antić, Jovanović, pa čak i Lesor, a pojačaće nas vjerovatno još jedan visoki igrač, zaključujemo da je bez dileme naš najveći problem Nikola Radičević! Zašto? Pa zato što pored njega samo donekle Feldin može da odigra sekundarnog pleja i niko drugi! Radičević igra na poziciji organizatora igre, koja je najbitnija pozicija. Imamo po kvalitetu 2 dijametralno suprotna plejmejkera a to nikako nije dobro. Pare za 2 pojačanja nemamo, imamo za jedno, a doći će visoki igrač. Tako da molim te Radičeviću počni da igraš košarku, ne može se ubuduće ovako! Utakmicu sa Makedoncima neću da komentarišem jer to je bila više revijalna utakmica. Za sada mu je pozitivno samo to što dobro izvodi slobodna bacanja i ništa drugo. Ti što porede njega i Jovića iz prve sezone, porede samo njihov ofanzivni učinak, a ne i defanzivni. Stefan je bar daleko bolju odbranu igrao! Radičević zna košarku i vjerujem da će ga krenuti. Strašno nam je potreban!
          Last edited by mikara92; 08-11-17, 16:13.

          Comment


          • Pero je bio mnogo potrebniji u Malagi nego protiv komsija koji imaju pola krstenog centra.Ovako ce nam Shermadini i Musli decu praviti,a vec mi se place kad pomislim na odbranu Augustinovog pick n rolla od strane Lessorta. S obzirom da ce Pero tesko dobaciti vise od 60-70% utakmica u sezoni,namece se zakljucak da nam je jos jedna prava petica vise nego potrebna

            Comment


            • vidim da se vecina forumasa registrovala 04.08. a nekolicina 05-06. Sta se to deslio, kako ste svi uspeli da se registrujete u tom periodu?

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                vidim da se vecina forumasa registrovala 04.08. a nekolicina 05-06. Sta se to deslio, kako ste svi uspeli da se registrujete u tom periodu?
                Desila se Konjukcija sfera, ako si čitao Sagu o Vešcu

                Odnosno desilo se nesto sto je u narodu poznato kao Velika seoba Srbalja vol. 2, ali ovaj put ne pod vodjstvom Arsenija (jer on je ipak suvise mator covek da bi se selio), vec arhipatrijarha ili bolje receno raspopa Vremenka Satića Legenda kruzi da je odmah za njim isao visok suvonjav covek u crnom, duge kose i vodenastog pogleda, jedna kontroverzna licnost koja se zove Bogoljub a ima zvezdu petokraku u srcu, i mitsko bice iz slovenske mitologije Hromi Daba...A da su ondak za njima nagrnule horde Srbalja.
                Last edited by Carcosa; 08-11-17, 16:44.
                "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  vidim da se vecina forumasa registrovala 04.08. a nekolicina 05-06. Sta se to deslio, kako ste svi uspeli da se registrujete u tom periodu?
                  04.08. je poceo egzodus sa foruma b92....

                  Comment


                  • Originally posted by drakon1 View Post
                    04.08. je poceo egzodus sa foruma b92....

                    Sta je izazvalo egzodus? Delimicno sam pratio b92 ali nisam primetio nikakve potrese, ili mi je promaklo

                    Comment


                    • Ništa naročito sve što te interesuje si mogao tih dana i na B92 da pročitaš.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Ti umesto da kao izvorni šipkaš povedeš pesmu tokom live praćenja utakmice, dozvoljavaš da neki drugi preuzmu tvoj posao i povedu navijanje.
                        Otkako si izgubio "D" istupila se i oštrica šipke...šta čini vreme.
                        Iskrivljena "The Sipka " se obicno naziva "Pajser"
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Ništa naročito sve što te interesuje si mogao tih dana i na B92 da pročitaš.
                          U sridu
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • centar nam je NEOPHODAN!!!

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Neigranje Pere u Malagi a igrao derbi jasno pokazuje nase ambicije u evroligi, dakle sve na Abu karte.
                              Da bas, sve karte u ligi u kojoj ima 3-4 neizvesne utakmice. EVo, sledece kolo je sa FMPom, to je bas onako neizvesno. Srecno im bilo sa tom politikom koja vodi u minus i sto se tice karata i sto se tice zarade od pobeda u evroligi.
                              Doduse, tebi i takvima je to i dovoljno, vi ionako vidite samo Partizan i dovoljno vam je da budete bolji od njih pa da mozete da zezate razne simpaticne likove sa druge strane. Sto se vidi i iz posta, dobili smo Partizan, dakle ne treba nam pojacanje.
                              Last edited by blond; 08-11-17, 17:30.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • teoretski smo batalili el al sustinski nismo..
                                sta to znaci.. to znaci da je fokus da se opet plasiramo u el, sto dalje implicira da je bitnija aba liga od el za nas, a vec se bila skupila dva poraza iz sest tekmi, tako da je pero bio ospobljen™ samo za derbi..

                                sto dalje implcira pitanje koje se samo namece, cemu teznja za el, ako je ne mogu reci ne shvatas ozbiljno, al de fakto da smo daleko losiji tim bez antica da ne kazem da nismo ni konkurenti u el..

                                no, svakako da je prica o bilo kakvom usehu ove godine u el, pala u vodu sa teranjem radonjica, tako da je najvazniji cilj ove godine iskljucivo osvojiti abu i opet obezbediti plasman u el..
                                FILIPE ODLAZI!!!

                                Comment

                                Working...
                                X