Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da i ja dam misljenje oko tog Gossa.
    Bas me zabole za njega.[emoji16]

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Pošto vidim da je sve više fanova Gossa i žalopojki što ga nismo potpisali, moram samo da dodam da će za 10 dana derbi i da smo tom famoznom Gossu mi prvi ozbiljan protivnik. Ako nas 'pokida' igrač je. Ali ja mislim da se neće mnogo naigrati protiv Lazića ili Dangubića. A onda će se pričati sasvim neka druga priča i tako u krug.
      Ta druga priča se i pričala dok je prelazni rok trajao i dok je on bio u pregovorima sa nama.
      Tad si ovde ali i na drugim mestima forumaškim mogao pročitati da se raspadao u letnjoj ligi,
      da nema ništa posebno ,da je prvi put u Evropi,da ni u ludilu on ne može da predvodi jednog Evroligaša.
      Bilo je svega samo ne nešto pozitivno.Jedino što je bilo pozitivno rečeno za Gossa da je mlad i da može
      da napreduje.Teško da se moglo čuti,ili jeste ali u mizernim procentima da možemo od njega imati neki
      benefit.
      A sad?Sad isti ti kukumavče,plaču,priželjkuju,sude,žele,zamišljaju i proklinju sudbinu i sreću što baš onaj
      čije su košarkapko znanje ovde osporavali nije našao pod našim čadorom.Ali to je ono što ide uz zvezdaške topice
      na svim forumima i to su stvari od kojih se ne može pobeći gde god vidiš više od trojice navijača CZ bez obzira na sport.

      On sad igra dobro,ali on ne bi ni izbliza imao takvu slobodu kod nas.On ne bi ni izbliza pokazivao takve brojke u EL,
      niti bi izbliza radio ono što gledamo od Ročestija madjioničara.
      Tako da,batalite kuknjavu,fokusirajte se na naš roster dajte podršku timu,treneru,klubu a najviše ovima što su u kanalu,
      da se dignu i daju svoj doprinos ekipi zarad rezultata i svog ličnog uzdizanja i sticanja košarkapkog iskustva.
      sigpic
      ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

      Comment


      • Goss=jedan od milijardu i po igrača za koje se CZ interesovala u prelaznom roku. Čovek potpisao za KKP.
        Za nas sa jeftinijim kartama, kakve veze sa bilo čim ima drvljenje o Gossu u vezi CZ?

        Comment


        • Ove godine i klinci igraju Aba ligu, polufinarni turnir juniorske Aba lige grupa A igra se od 24 11.2017 do 26.2017 u dvorani Basket siti u Beogradu i igraju Crvena zvezda ,Cibona,Mornar Mzt ,Mega Bemax, ko moze neka dodje da ispratimo klince.

          Comment


          • Originally posted by canarian View Post
            Taj mec u Litvaniji je igrao sa potresom mozga (cak i da nije, da su preterali, imao je dva teska pada na glavu).
            Drago mi je da bar vise ne raspravljamo kakva je Roch igracina.

            E sad to o obestecenju, a sto nismo prodali Kuzmica za 1 000 000? Kuzmic je dominator bio prosle godine, centra u Evropi nema i bam, klauzula i 300 000. Imao je ugovor na 3 godine. Mislim da se ne lazemo, samo je ZOC preplacivao igrace Zvezde, obestecenje vise niko ne placa, jer i ne mora. Dakle, pitanje za tebe, kako bi sprecio da se u ugovor ne stavi famozna klauzula? Ako je on toliki talenat, tim pre ce njegov menadzer (a on se nece buniti ) insistirati na tome.

            Dakle, obe ruke za Rocha, treba ove sezone da nas gazi ko stigne u evroligi da bi se neki Goss, Lessort i kompanija ucili kosarci. Vec previse tih neiskusnih imamo, nismo Mega.

            Dakle, konkretno Goss, Marinkovic i Aranitovic? Pecarski ne moze da igra u evroligi ozbiljno, on ni u evrokupu nema minuta jer je rupa u odbrani. Aranitovica smo sami otpisali. Trebalo ga je zadrzati? Umesto koga? Marinkovic ima samo sut, to nam najmanje treba u ovoj sezoni. Prodor gori i od Feldeina.

            Nama fale zamene za Rocha i Bjelicu, to su Jankovic i Radicevic i tu treba videti ko je od njih beznadezan ako je beznadezan slucaj. Jovanovic je dobar za sada, moze da posluzi u nekoj roli na 4 i 5.
            Bold jedan; nismo prodali Kuzmića uz veće obeštećenje jer je klauzula za otkup druge godine ugovora bila tolika. Zato smo Gudiruća prodali za veće novce jer su klauzule opet bile drugačije.

            Dakle, može biti da su se u Partizanu zajebali i stavili neku sitnu cifru za otkup ugovora, ali ako jesu, onda su debili. Vreme će pokazati.

            Ovaj drugi galimatijas - prijatelju, na pogrešnom si putu. Ja sam pisao o prospektima i perspektivnim igračima, nisam govorio o tome da ih sve redom treba dovesti u Zvezdu (mada, da se ja pitam, sve navedene bih držao u klubu ili blizu kluba da je moguće).

            I samo jedna napomena, u vezi Marinkovića, definitivno dugo nisi gledao dečka.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Pa fora je u ceni Radicevica I Gossa, mislim da je skoro ista , manje vise.. Zivo me zanima da li Laki moli Boga da Jankovic omasi ili se nada da ce proraditi I to jedva ceka
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Ja bih umro od sreće da se dotični preko noći pretvori u Birda.

                Na žalost, da bi on zaličio na košarkaša potrebno je vremena i vremena. DA se postaje igrač preko noći, ne bi ljudi gulili terene i selekcije po deset i više godina.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • U ncaa je vazda bilo talenata i dobrih igraca za evropu ali je ncaa uvek bila smrt za srpske kosarkase. Jankovic je doduse vise americki/kanadski nego srpski kosarkas.

                  Comment


                  • Pa nije neki kvalitet odlazio u NCAA sto ja znam
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • pa ovo nema veze sa mozgom...

                      el
                      16.03 vs valencija
                      20.03 @pao
                      22.03 vs fener
                      30.03 vs real

                      a u abi prva utakmica 1/2 je rezervisana izmedju 16-19.03 a revans izmedju 23-26.03

                      sto dalje implicira sledece
                      16.03 vs valencija
                      18.03 1/2 aba
                      20.03 @pao
                      22.03 vs fener
                      26.03 1/2 aba
                      30.03 vs real

                      FILIPE ODLAZI!!!

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Bold jedan; nismo prodali Kuzmića uz veće obeštećenje jer je klauzula za otkup druge godine ugovora bila tolika. Zato smo Gudiruća prodali za veće novce jer su klauzule opet bile drugačije.

                        Dakle, može biti da su se u Partizanu zajebali i stavili neku sitnu cifru za otkup ugovora, ali ako jesu, onda su debili. Vreme će pokazati.

                        Ovaj drugi galimatijas - prijatelju, na pogrešnom si putu. Ja sam pisao o prospektima i perspektivnim igračima, nisam govorio o tome da ih sve redom treba dovesti u Zvezdu (mada, da se ja pitam, sve navedene bih držao u klubu ili blizu kluba da je moguće).

                        I samo jedna napomena, u vezi Marinkovića, definitivno dugo nisi gledao dečka.
                        Super. I zasto je to tako? Zato sto je Kuzmic dolazio u klub, a Guduric je iz juniorskog pogona. Zato ti Guduric nece traziti klazulu, a Goss hoce. Jer, zasto se razlikuje Goss od Kuzmica? Druga je stvar sto sam ja protiv takvih klauzula, ali su one izgleda neminovnost.

                        Nema sta da mislis da li je moguce, to je tako. Neces takve uslove, ima ko hoce. Jedino da ga prodaju u NBA ili da ZOC i tu pretplati igraca, drugi nece da placaju obestenjenje.

                        U vezi mladih, nikad talentovanijih -> niko od njih u ovom trenutku ne bi mogao da ima minute u evroligi. Ni Marinkovic (gledao sam ga, vecinu poena daje iz suta, slabiji prodor od Feldeina), ni Aranitovic, pogotovo ne Pecarski (koji ni ne igra u poslednje vreme), Tadic ili ko vec ne. Samo Goss i to kao rezervni plemejker.

                        Da su ljudi iz kluba slusali sta pricaju forumasi stavili bi Gossa i Radanova na 1 (buduce NBA superstarove!) i izgledali bismo kao zalutali u evroligu, a ti isti bi pljuvali i Williams Gossa i Radanova i trenera i upravu.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Par dana se nigde ne putuje,igra se u ponedeljak protiv ne toliko jakog protivnika,mislim ne potcenjujem MZT ali valjda bi trebali da ih dobijemo kuci i odigramo kontrolisanu utakmicu u pogledu potrosnje glavnih igraca kao i razigravanja onih koji su u drugom planu momentalno,ocekivani povratak Dangubica u tim bi trebao da (malo)podigne odbranu perimetra,valjda ce da se kockice posloze.

                          Comment


                          • Roch, Feldi, roPe i Bjelica bi mogli da odmore protiv MZTa, slede vazniji mecevi.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Mogli bi kad bi ovi ostali mogli sami da pobede mzt. I kad smoo imali jace i dublje rostere cedili smo nosioce na ovakvim utakmicama, a ne sad

                              Comment


                              • Kad niko ne bi prebacio 20min bilo bi kako treba. Mislim da je to najvise sto mozemo u ovom trenutku.

                                Comment

                                Working...
                                X