Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1287...4XHTxCpKN_B6NA

    Strasno jbte xD i trener nam se povredio...a dobic nas,ne puno, ali dobice..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Trebao je ostati penzioner, nije više ovaj posao za njega jer i zdravlje ugrožava.

      Želim mu brz oporavak i da ga zdravlje služi.

      Comment


      • Originally posted by Karamazov View Post
        Trebao je ostati penzioner, nije više ovaj posao za njega jer i zdravlje ugrožava.

        Želim mu brz oporavak i da ga zdravlje služi.
        Jbt, što su ga i povlačil iz penzije?
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Losa selekcija igraca,nemoguce da nijedan trener ne valja,previse Amerikanaca divljaka,premalo nasih igraca.

          Comment


          • Veliki hendikep, najozbiljnije.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ja ne znam zasto ti meni @Losmi Sk ne verujes kada nesto napisem, jel moras toliko sumnjicav da budes?

              Nije korona virus, nije ni prehlada, ali nije ni za zajebanciju, suskalo se da nece ici a sada vidim da je stigla i zvanicna potvrda ovo sto pisu portali.

              Naravno nije eticki da se pise o cemu se radi, budite ljudi iako ste cigani da ni vi ne bi voleli da neko pokazuje prstom na vas kada je neka bolest u pitanju.

              Comment


              • Kad ti ja nisam verovao za ovo? Ne verujem za Dangubica, telefonske racun i slicno....za ove povred i slicno sam siguran da znas i da informacije stizu tamo gde si ''banovan''. Svakako su sve akcije ostale, izgubili ili dobili isto nam se vata...mozda sad cak i dobijemo xD

                Sa povredama nema sale...ali svakako nam on nije trebao ove sezone..ja njega zovem kao i Alimpija...ALIBI PRICOM!!!
                Last edited by LosmiSK; 25-02-20, 18:53.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Kad ti ja nisam verovao za ovo? Ne verujem za Dangubica, telefonske racun i slicno....za ove povred i slicno sam siguran da znas i da informacije stizu tamo gde si ''banovan''. Svakako su sve akcije ostale, izgubili ili dobili isto nam se vata...mozda sad cak i dobijemo xD

                  Sa povredama nema sale...ali svakako nam on nije trebao ove sezone..ja njega zovem kao i Alimpija...ALIBI PRICOM!!!
                  Pa jesi li video na tom istom mestu da je iko pisao juce da nece ici Sakota u Spaniju. Ispada da ono sto oni ne napisu nije se ni desilo jel tako?

                  Dangubic ceka da vidi gde ce Radonjic da preuzme kormilo jer on zna da ce Dejan uvek njega da angazuje, kao i ove godine u EL prvi pik mu bio Dangubic a ne da se potuca po nekim low budget klubovima Spanije.Nema sanse da bi se Dejan njega odrekao kod sklapanje ekipe za El, nikada ga ne bi ostavio na cedilu. OH WAIT?????????????????
                  Last edited by Šarac; 25-02-20, 19:04.

                  Comment


                  • Malo o Baskoniji. Posle opravdanog otkaza Perasovicu tim je u nokdaunu cele sezone. U Spaniji imaju 10-11 u EL 9-16, doduse i 7-5 kod kuce. Njagori su napadacki tim lige, imaju najmanje asistencija. Ocekujem sutra cist hrkljus. Posle otpustanja Stauskasa, doveli su Dragica i Christona koji su dominirali u FRA I Nem ali to su sve samo nisu pojacanja.

                    Motor ekipe je Senegeila, ostalo je sve tunjavo...Henri smece plej, EC nivo, Polonara nije nivo EL posebno ne kao stranac, Diop je nada vec pet godina. Silds i Dzening mogu pogoditi ali posebno je Dzening daleko od svoje kvalitete...

                    Garino, Vidoza, Fall..smece za EL...bukvalno je sve promaseno ove sezone. Nemaju tim za dva polja i mislim da ce se oni okrenuti polako Spaniji posto nece uci u PO MADA IMAJU RELATIVNO DOBAR raspored.

                    Nikad goru napadacku ekipu nisam video. Bukvalno dve ekipe sa bednim protokom lopte i ciglarenjem za tri poena..Baskonia je najgora mi smo nesto bolji u sutu za tri poena..sa tim da smo mi najgori za dva poena a oni nesto bolji u tome, taman koliko mi za tri poena. Na sve to dve ekipe sa najmanje asistencija u EL, a gde je ipak Baskonija gora dosta..sa tim da Baskonija ima vise gresaka nego asistencija....

                    Znaci beton utakmica ako budu igrali ozbiljno na noz...bukvalno dve napadacki najgore ekipe u EL....

                    Moze se dobiti dole, ali njih izvlaci jedino sto igraju kuci gde i dobijaju, ali poprilicno los tim sa bukvalno jednim igracm koji je EL nivo. Ako njega zaustavimo i eventualno Dzeninga za tri, Sildsa...resili smo pola posla. Verovatno ce skok resiti mec posto su oba tima dobra u tome, posebno ofanzivni skok Baskonije je opasan...

                    Po meni njedan tim nece ici preko 80 poena...Mozda izvuce Baskonija nesto na krkace ali imamo mi nase sanse..
                    Last edited by LosmiSK; 25-02-20, 19:23.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Pa jesi li video na tom istom mestu da je iko pisao juce da nece ici Sakota u Spaniju. Ispada da ono sto oni ne napisu nije se ni desilo jel tako?

                      Dangubic ceka da vidi gde ce Radonjic da preuzme kormilo jer on zna da ce Dejan uvek njega da angazuje, kao i ove godine u EL prvi pik mu bio Dangubic a ne da se potuca po nekim low budget klubovima Spanije.Nema sanse da bi se Dejan njega odrekao kod sklapanje ekipe za El, nikada ga ne bi ostavio na cedilu. OH WAIT?????????????????
                      Hteo covek u Spaniju da igra. Pustio ga Dejo i rekao, vidimo se sledece sezone u Zvezdi...Napisao si prvi info, svaka cast Sarac..to jeste tacno, docekacemo i neku lepu vesto od tebe jednom, kao i ja cevape u Valteru..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Časti ti nekad, nemoj stalno da se grebeš.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Časti ti nekad, nemoj stalno da se grebeš.
                          Dodji u NS pa cu te (vas ) castiti. Novosadjani su ipak gradjani evropske kulturne prestonice...Tako da ste vi uvek dobrodosli...Rekao sam Lakiju da te povede kad dodje sledeci put...Ima bre ceo vikend da uzivamo )
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Taman da ga povedes u Indiju po planu... tamo valjda nema internet za razliku od Paralije.

                            Comment


                            • Tacno ne znam da li je bitnije da se dobije sutra ili u nedelju... Uglavnom, kakvu posetu ocekujete u Pioniru?

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Taman da ga povedes u Indiju po planu... tamo valjda nema internet za razliku od Paralije.
                                Jbg, mi idemo dalje nego što biciklom može da se stigne. Znam da ti je to nepoznat koncept.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X